Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπαινω πριν λιγο στο καράβι για να παω σπιτι,γνωστός μου κυνηγος με ρωτάει πηγες για καμια περδικα;τον κοιταω τι λες ρε ποια περδικα την αλλη βδομαδα ανοιγει,καλα ρε μου λεει πρεπει να ανοίξει για να πας;τι να πω δεν θα γίνουμε ποτε τελικά Ευρωπαίοι.threat.
 
Μπαινω πριν λιγο στο καράβι για να παω σπιτι,γνωστός μου κυνηγος με ρωτάει πηγες για καμια περδικα;τον κοιταω τι λες ρε ποια περδικα την αλλη βδομαδα ανοιγει,καλα ρε μου λεει πρεπει να ανοίξει για να πας;τι να πω δεν θα γίνουμε ποτε τελικά Ευρωπαίοι.threat.


βγαλε το ευρω και μηνε με το αλο .yel..yel..yel.
 
καλησπέρα.....ούτε καφέ δεν με άφησαν σήμερα να πιω.....πάτησα όμως έναν ύπνο το μεσημέρι μετά την κατανάλωση 1.5 πιάτου φασολάδας μετά συνοδείας μπούκοβου και ένα τσιπουράκι....κόλαση :)
Εγώ έτσι και φάω φασολάδα με μπούκοβο και ξαπλώσω θα με πάνε στο νοσοκομείο με διάτρηση στομάχου! Καλησπέρα σε όλη την παρέα!
 
καλησπέρα.....ούτε καφέ δεν με άφησαν σήμερα να πιω.....πάτησα όμως έναν ύπνο το μεσημέρι μετά την κατανάλωση 1.5 πιάτου φασολάδας μετά συνοδείας μπούκοβου και ένα τσιπουράκι....κόλαση :)
Καρφω την κουβέρτα στις 4 γωνιές στο κρεβάτι μην ξεσκεπαστείς το βράδυ.. .yel.:D
τραβιέται η άτιμη...eatt.
 
Ανεξαρτήτος με αυτο που επαθε ο φίλος Γιάννης ,η κατασταση με το κινητο εχει ξεπερασει καθε όριο. Ειτε σε οδηγο αυτοκινήτου η σε μηχανάκι. Σήμερα μπήκε ένας στο ποταμι απο Π.Ράλλη με σφήνες και με γκάζια ,κοντςψε να πέσει πανω μου και μετά στο μπροστινό αυτοκίνητο που ειχε ήδη αναψει φλας για αλλαγή λωρίδας.Και όλα αυτα με το κινητο στο αυτι.
Οι ποινές έπρεπε να είναι ακόμη αυστηρότερες και με πολλούς ελέγχους. Να μην τολμάει κανεις να το πιάσει στα χερια ενω οδηγεί.Δεν παει αλλο.
Μητσο δεν το ηξερα αλλα με ακουστικο χωρις καλωδια η ανοικτη ακροαση μπορεις να μιλας:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top