Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας.... Γατάκι ξενοφων ήμαστε έτοιμοι....
QwdFybH.jpg
Χαχαχα....τον έδεσε τον γαϊδαρο του...sarcastic.
 
Εμας τωρα αρχισε να φυσαει, αλλα τυφωνα αυτο το πραμα δε το λες προς το παρον.
Υιοθετησανε και οι δικοί μας τις βλακείες των Αμερικανών τυφώνας με ονοματεπώνυμο .sarcastic., έχω φάει στο νησί ανώνυμους τυφώνες ουκ ολίγους να μην μπορείς να σταθείς στα πόδια σου, το λιμάνι να γίνεται υποβρύχιο .
 
Καλησπέρα στην παρέα...
Εδώ σε εμας έχει ένα ελαφρύ βοριαδακι με συνεφια και ετοιμάζομαι να πάω για κανα ξεχασμένο τρυγωνακι στα καλαμπιοκα,άμα αγριεψει ο αέρας μπορεί να πεταχτω και για κανά παπάκι....
 
Υιοθετησανε και οι δικοί μας τις βλακείες των Αμερικανών τυφώνας με ονοματεπώνυμο .sarcastic., έχω φάει στο νησί ανώνυμους τυφώνες ουκ ολίγους να μην μπορείς να σταθείς στα πόδια σου, το λιμάνι να γίνεται υποβρύχιο .

Αλλο ειναι να λες "Γαμω το πουστοκαιρο που κανει" και αλλο ειναι να λες "Γαμω τον Ζορμπα".yel. Ειναι πιο προσωποποιημενο, δεν τσουβαλιαζεις ολους τους καιρους μαζι, και κυριως δε γινεσαι εγωιστης βριζοντας το καιρο γενικως σε οσα μερη επηρεαζει, και οχι μονο στην περιοχη σου.
 
Καλα ειναι τα 6αρια στις τσιχλες Τασο,μην τους ακους.Δοκιμασε και 27βολα στις φασσες.
Περιμενουμε λεπτομεριες με φωτο.sarcastic.
27 βολα στον αέρα???να φάει κανένα στο κεφαλι ο ταλαίπωρος πακιστανος τσοπανης που βόσκει τα πρόβατα παρακάτω να λέει πως ήρθε το μάννα εξ ουρανού...sarcastic..sarcastic.
 
27 βολα στον αέρα???να φάει κανένα στο κεφαλι ο ταλαίπωρος πακιστανος τσοπανης που βόσκει τα πρόβατα παρακάτω να λέει πως ήρθε το μάννα εξ ουρανού...sarcastic..sarcastic.

Ο βρεγμενος την βροχη δεν την φοβαται ωρε!!Δεν τον πειραξαν οι οβιδες στα 27βολα θα κολλησει.sarcastic.
 
Προσοχή μεγάλη Βασίλη... μήν τρέχεις στόν δρόμο
Με λεωφορείο είμαι Τζιμαρα, καλά μας πάει ο οδηγός μέχρι τώρα, ελαφρώς πατημένος
Η θάλασσα έχει γίνει καφέ σε αποσταση μέχρι σαράντα μέτρα περίπου από ακτή, για να καταλάβετε τι κατεβάζει η βροχή
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top