Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα... εδώ δοκιμές τα victory... βούτυρο στο ριξιμο

IMG_20181001_175955.jpg
 
Εγώ πάντα τέλη Σεπτέμβρη...βαριά την 1η βδομάδα του Οκτώβρη...αν έκανε και καμιά βροχή, έβλεπα ή άκουγα κοκκινολαίμη.
Και στην Κέρκυρα και εδώ στα Γιάννενα...
Φέτος ακόμα...
Άκουσα και είδα 3 φορές Σπύρο την προηγούμενη βδομάδα, είναι ντροπαλοί ακόμη :D
Καλησπέρα στην παρέα!
 
Την πάτησα δυστυχως. Σπίτι με πυρετό από το απόγευμα. Μου έτυχε σε περίοδο με πολύ δουλειά ρε γαμωτο...ελπίζω να μην κρατήσει πολύ.
Εραστικα Βασίλη ο καιρός αυτός είναι δύσκολος την πατάς ευκολα..
 
Καλησπέρα σας.
Την πάτησα δυστυχως. Σπίτι με πυρετό από το απόγευμα. Μου έτυχε σε περίοδο με πολύ δουλειά ρε γαμωτο...ελπίζω να μην κρατήσει πολύ.
Βασίλη περαστικά κοίταξε να είσαι έτοιμος για το βουνό.
 
Την πάτησα δυστυχως. Σπίτι με πυρετό από το απόγευμα. Μου έτυχε σε περίοδο με πολύ δουλειά ρε γαμωτο...ελπίζω να μην κρατήσει πολύ.
Τα μικρά παιδιά πέρα απο προδέρμ ,χρειάζονται στοργή και ζεστασία. Μείνε ξάπλα και κανε τα γνωστα και το πρόβλημα ,πάααααει ! .yel.
Περαστικά bill.
 
Καλησπέρα ... Περαστικά Βασίλη !!!
Με τη σημερινή επίσκεψη στο σκοπευτήριο, πέρα από το ότι πέρασα καλά, αποκόμισα κι ένα φυσίγγι sporting ντόπιο, που το έσφαξα και ακολουθεί σε λίγο η παρουσίαση στα "Σκοπευτικά φυσίγγια" ... ;)
 
Την πάτησα δυστυχως. Σπίτι με πυρετό από το απόγευμα. Μου έτυχε σε περίοδο με πολύ δουλειά ρε γαμωτο...ελπίζω να μην κρατήσει πολύ.
Βασίλη περαστικά.Τουλάχιστον οι επόμενες εβδομάδες θα σε βρουν έτοιμο για τα μπασίματα .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top