Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μήτσο εμείς περί Ιωαννίνων πότε θα κάνουμε καμιά μάζωξη? μιας κ μετά κανονίζουμε για αν θα πάρουμε την κατηφόρα οι αυτοί την ανηφόρα
Κανονίστε μέχρι την 28η για να σας πετύχω και εγώ σίγουρα!
 
Μήτσο εμείς περί Ιωαννίνων πότε θα κάνουμε καμιά μάζωξη? μιας κ μετά κανονίζουμε για αν θα πάρουμε την κατηφόρα οι αυτοί την ανηφόρα
Κανονίστε μέχρι την 28η για να σας πετύχω και εγώ σίγουρα!
 
Μήτσο εμείς περί Ιωαννίνων πότε θα κάνουμε καμιά μάζωξη? μιας κ μετά κανονίζουμε για αν θα πάρουμε την κατηφόρα οι αυτοί την ανηφόρα
Ελα κανονιστε...Δευτερα Τεταρτη βραδακι με βολευει...μονο να χει φαΐ γιατι αφηνω κοιλια αυτο το διαστημα,οπως λεμε αφηνω μαλλια....ε εγω αφηνω κοιλια.
 
Μήτσο εμείς περί Ιωαννίνων πότε θα κάνουμε καμιά μάζωξη? μιας κ μετά κανονίζουμε για αν θα πάρουμε την κατηφόρα οι αυτοί την ανηφόρα

Ελα κανονιστε...Δευτερα Τεταρτη βραδακι με βολευει...μονο να χει φαΐ γιατι αφηνω κοιλια αυτο το διαστημα,οπως λεμε αφηνω μαλλια....ε εγω αφηνω κοιλια.

και Δευτέρα και Τετάρτη είμαι όλος αυτιά :)
 
Δεν πιστεύω η φασσοφυλαχτρα που ετοιμασες να ήταν αυθαιρετη????.sarcastic.
Μην το γελάμε ικανούς τους έχω να γυρνάν από καρτέρι σε καρτέρι..:D

Πήγα και έβαλα άδεια βρε για τη φυλαχτρα.... Ο ενφια δεν ξέρω όμως πόσο θα έρθει .big smile.
 
Ελα κανονιστε...Δευτερα Τεταρτη βραδακι με βολευει...μονο να χει φαΐ γιατι αφηνω κοιλια αυτο το διαστημα,οπως λεμε αφηνω μαλλια....ε εγω αφηνω κοιλια.
Κάντε προθέρμανση πατριώτες γιατι τον Νοέμβρη θα κανουμε μεγαλύτερη μάζωξη. Πανηπειρωτική ! :)
 
Νοέμβρη θα πας πάνω? Τώρα τον Οκτώβρη?
Εδώ και θα πηγαίνω για ψάρεμα ! :)
Οκτώβρη δεν εχει νόημα ρε Βασίλη. Εδω και καμποσα χρόνια που ανεβαινα τελος του μήνα ,μόνο για κυνήγι δεν ήταν.Πανε πολλά χρόνια τωρα που ο Οκτώβρης αξιζε κυνηγετικά.
 
Ελα κανονιστε...Δευτερα Τεταρτη βραδακι με βολευει...μονο να χει φαΐ γιατι αφηνω κοιλια αυτο το διαστημα,οπως λεμε αφηνω μαλλια....ε εγω αφηνω κοιλια.
και Δευτέρα και Τετάρτη είμαι όλος αυτιά :)
παλικαρια τι ωρα περιπου βολεβεστε αυτες τις μερες να ξερω ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top