Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σας!
Ρε θα ανοιξουν το σκοπευτηριο απο τις 15 του μηνα Δευτερα-Παρασκευη 17:00-19:00 κριμα τους πηγαν τα συνεργεια πισω κ εχασαν την καλοκαιρινη περιοδο πολυ δουλεια πολυ δουλεια .bravo..bravo..hair..hair.
Σπυρο περαστικα στη μικρη
 
wUUxhUw.jpg
k60KL9y.jpg
 
πες το ψεματα με τι μαλακια που με δερνει θα το παθο κ αυτο καμια μερα.sarcastic.
Ελα ρε μη μασας, για 5 χρονια πηγαινα στις 5 το πρωι για δουλεια με το gsxr ακομα και με χιονι, αν ντυθεις καλα με ισοθερμικα και δερματινο δεν εχεις θεμα.
 
Ελα ρε μη μασας, για 5 χρονια πηγαινα στις 5 το πρωι για δουλεια με το gsxr ακομα και με χιονι, αν ντυθεις καλα με ισοθερμικα και δερματινο δεν εχεις θεμα.
φιλε με το CBR δεν καταλαβενα τιποτα οπως τα ειπες αλλα με το παπι τωρα οτι κ να βαλεις το νιωθεις το κρυο βλεπεις αλλη θεση οδηγησης
 
καλησπέρα σας...απογευματινή συνέχεια στη δουλειά...
Χαιρετώ την κυνηγοπαρεα!!!

Να το δούμε Κώστα γιατί έχω και τη μικρή μου με ιωσουλα και δε ξέρω αν θα βολέψει
Περαστικά της Σπύρο! Είναι η εποχή τους και αυτών...
 
Καλήμερα σας κύριοι!Έχω αρπάξει κάλο κρύωμα κ πάει το φτέρνισμα α να λεπτό κ η καταρροή σύννεφο έπεσε κ πακέτο στη δουλειά κ είμαι όλο τρέξιμο,
πακετάκι τρελό κ όσο αντέξω:(
περαστικά και καλή δύναμη στη δουλειά :)

.......Να το δούμε Κώστα γιατί έχω και τη μικρή μου με ιωσουλα και δε ξέρω αν θα βολέψει
Περαστικά στην μικρούλα σου :)
 
φιλε με το CBR δεν καταλαβενα τιποτα οπως τα ειπες αλλα με το παπι τωρα οτι κ να βαλεις το νιωθεις το κρυο βλεπεις αλλη θεση οδηγησης
Εχεις απολυτο δικιο Νικολα, ετσι την ειχα πατησει μια φορα με σκουτερ δανεικο και καλοκαιρι, παραλιγο να σπασουν τα δοντια μου απ το κρυο.sarcastic.
 
Φιλοι μηχανοβιοι, ισχυει αυτο που λενε οτι το καλυτερο μονωτικο για τον κρυο αερα ειναι η εφημεριδα;
αναλογα τι moto οδηγεις αλλα κατι κανει κ η εφημεριδα την εποχη που δεν υπηρχαν τοσα τεχνικα ρουχα
 
Καλησπέρα σε όλους! Επιστροφή πριν λίγο από το γραφείο. Έχουμε συνάντηση πολυκατοικίας στις 21.30 και δεν έχω καμία όρεξη να πάω αλλά πρέπει.
Χαιρετισμούς στον κύριο Χαϊκάλη
.sarcastic..sarcastic.

Καλησπέρα σας κύριοι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top