Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα εάν και παρακολουθώ καιρό το forum αποφάσισα να ανεβάσω πρώτη φορά για το αγαπημένο μας θήραμα! Κάτι από Σάββατο και Κυριακή 3 στο σύνολο τους 2 τους '' βάρεσα' ' εγώ! Καλησπέρα σε όλους απο Καβάλα! View attachment 4113View attachment 4113View attachment 4114View attachment 4115
Μπράβο σου φίλε ωραίος!!!!!
 
Καλησπέρα εάν και παρακολουθώ καιρό το forum αποφάσισα να ανεβάσω πρώτη φορά για το αγαπημένο μας θήραμα! Κάτι από Σάββατο και Κυριακή 3 στο σύνολο τους 2 τους '' βάρεσα' ' εγώ! Καλησπέρα σε όλους απο Καβάλα! View attachment 4113View attachment 4113View attachment 4114View attachment 4115
Μπραβο φιλε!
 
Καλησπέρα εάν και παρακολουθώ καιρό το forum αποφάσισα να ανεβάσω πρώτη φορά για το αγαπημένο μας θήραμα! Κάτι από Σάββατο και Κυριακή 3 στο σύνολο τους 2 τους '' βάρεσα' ' εγώ! Καλησπέρα σε όλους απο Καβάλα! View attachment 4113View attachment 4113View attachment 4114View attachment 4115
Μπράβο Αδερφέ και στα ταιρια τους .well done. .well done.
 
Καλησπέρα εάν και παρακολουθώ καιρό το forum αποφάσισα να ανεβάσω πρώτη φορά για το αγαπημένο μας θήραμα! Κάτι από Σάββατο και Κυριακή 3 στο σύνολο τους 2 τους '' βάρεσα' ' εγώ! Καλησπέρα σε όλους απο Καβάλα! View attachment 4113View attachment 4113View attachment 4114View attachment 4115
Μπράβο newfi !
 
εσεις Νικολή πως τα πάτε κατα εκεί κάνατε κανένα αυταρα η καινούργια η Benelli πως τα παει;
Μια χαρά πάμε! Όλοι έχουν σκοτώσει λαγό εκτος απο εμένα :mad: η καινούργια Benelli θερίζει κοντά μακριά έχει δύο στα δύο μέχρι τώρα.
 
Μια χαρά πάμε! Όλοι έχουν σκοτώσει λαγό εκτος απο εμένα :mad: η καινούργια Benelli θερίζει κοντά μακριά έχει δύο στα δύο μέχρι τώρα.
Μη στεναχωριεσαι φιλαρακι το ιδιο εχω παθει κι εγω σε τρεις εξοδους, αντε να δουμε αυριο αν θα μας κατσει...
 
Με λίγη καθυστέρηση ήρθε ο πρώτος :)
Φυσίγγι Fantom feltro 34g no5.
2019-10-02-1.jpg
Ωραίος φίλε και στα ταίρια του! Το φυσιγγακι πως το είδες;
 
Last edited by a moderator:
Μπράβο Νικολή! Καλή συνέχεια!!!

Φυσίγγι Fantom feltro 34g no5.
Το φυσιγγακι πως το είδες;
Πολύ καλό τον έσπασε και τα έντερα μαζί.... Φοβερή διάτρηση.
Ωραίος ο Νικόλας !!!
...και το fantom μάλλινο 34gr σταθερή αξία .

Γνωρίζουμε με ποια πυρίτιδα γεμίζονται;
 
...τι έγινε τελικά, σου έκατσε ?.my man.
Οχι ουτε σημερα, τι να κανω δεν με θελει λεμε με τιποτα....
Μπραβο Νικολη κανεις δουλεια με τις μαλλινες
Παω για υπνο γιατι εχω να κοιμηθω απο χθες στις 19:00, δεν μου εφτανε η βαρδια νυχτα ηθελα και λαγο, να μιυ καθοταν κι ολας καλα θα ηταν...αλλα δεν με θελει μαλλον το τριχωτο!
 
Οχι ουτε σημερα, τι να κανω δεν με θελει λεμε με τιποτα....
Μπραβο Νικολη κανεις δουλεια με τις μαλλινες
Παω για υπνο γιατι εχω να κοιμηθω απο χθες στις 19:00, δεν μου εφτανε η βαρδια νυχτα ηθελα και λαγο, να μιυ καθοταν κι ολας καλα θα ηταν...αλλα δεν με θελει μαλλον το τριχωτο!
Να ξανα πας το απόγευμα μια βολτίτσα μαν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top