Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να σαι καλά φίλε μου. Ούτε περδικας να ήμουν σήμερα
Μια που το είπες σηκώνεις κάνα κοπαδακι ρε Σταμ?
Με βλέπω να ξενιτεύομαι !!! χαχαχαχα
Έχω σκοπό ανεξάρτητα του κυνηγίου να σε επισκεφτώ για καφεδάκι την επόμενη φορά που θα έρθω προς Άργος ... :D
Θα σου δώσει κ ενα λαγοποδαρο για
γουρι.... .yel.
 
View attachment 57994
View attachment 57995

Μεγάλος λαγός και ο σημερινός γύρισε 3 φορές πίσω μέχρι να μου βγει στο καρτέρι. Αμολυσα σκυλιά στις 8:30 γιατί έβρεχε μέχρι εκείνη την ώρα. Ομίχλη φουλ. Πάλι τα δυο μας με τον πατέρα μου. 20 μέτρα τουφεκια το πολύ 25. Διαλυμένα και τα δύο μπροστινά πόδια, σκάγια στο κεφάλι, σκάγια στα αφτιά, σπασμένα και τα δύο πίσω πόδια και σπασμένα και όλα τα πλευρά του. Από περιέργεια θα πάω να ρίξω μια τουφεκιά σε αυτά τα μέτρα με το 2* να δω τι άνοιγμα κάνει.
μάλλον τον χτύπησες την ώρα που ηταν μαζεμενος ή στη κατάλληλη γωνια ωστε να έχει εκτεταμένα τραυματα.
σε βλέπω ακόμα με το μονοσωλήνιο, αλλά εσυ μαζί τον Γιάννη από την Κρητη πρέπει να αλλάξετε πίστα.
Χρειάζεστε ενα πλαγιο για το στυλ, βασικό για έναν με τοσες επιτυχίς, και να πατε χωρίς σκυλιά.
 
μάλλον τον χτύπησες την ώρα που ηταν μαζεμενος ή στη κατάλληλη γωνια ωστε να έχει εκτεταμένα τραυματα.
σε βλέπω ακόμα με το μονοσωλήνιο, αλλά εσυ μαζί τον Γιάννη από την Κρητη πρέπει να αλλάξετε πίστα.
Χρειάζεστε ενα πλαγιο για το στυλ, βασικό για έναν με τοσες επιτυχίς, και να πατε χωρίς σκυλιά.
Τα σκυλιά απαραίτητα , εκεί είναι όλη η ικανοποίηση... τα όπλα ο.κ.
 
μάλλον τον χτύπησες την ώρα που ηταν μαζεμενος ή στη κατάλληλη γωνια ωστε να έχει εκτεταμένα τραυματα.
σε βλέπω ακόμα με το μονοσωλήνιο, αλλά εσυ μαζί τον Γιάννη από την Κρητη πρέπει να αλλάξετε πίστα.
Χρειάζεστε ενα πλαγιο για το στυλ, βασικό για έναν με τοσες επιτυχίς, και να πατε χωρίς σκυλιά.

Τον είχα δει από το πυκνό που ερχόταν και τον άφησα να βγει στο σημείο που ήθελα. Μόλις σήκωσα το όπλο να επωμισω γύρισε πίσω από εκεί που ερχόταν. Του την έριξα στο δεύτερο σάλτο που έκανε αλλά ήταν κοντινή τουφεκια. Γύρω στα 20 μέτρα το υπολόγισα. Την έφαγε σε όλη την δεξιά μεριά
 
Την περασμενη τεταρτη ένας έχασε τον ιχνηλάτη του...
Σήμερα ένας άλλος έψαχνε τον δικο του κ δεν ξέρω κ αν τον βρήκε....

Τι γίνεται ρε παιδια κ "χάνονται" έτσι τα λαγοσκυλα??
Παθιαζονται στην δίωξη κ δεν γυρίζουν πισω ακόμα κ αν ακουνε το αφεντικό τους??

Βεβαια αυτό δεν συμβαίνει παντα αλλά...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top