Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
View attachment 58475
View attachment 58476

Ωραία ήταν και σήμερα. Πάλι με ξεποδαριασαν η καριολιτσες μου αλλά άξιζε. Κοντινή τουφεκια, μεγάλος λαγός, σπασμένα και τα 4 πόδια, δεν έκανε κιχ.
Και στα ταίρια του Σταμάτη
πάλι θα καθαρίζω την μαξους για μια μάλλινη ρε πουστη μου.
Όπως το πας όταν γυρνάς στο σπίτι θα παίρνει βούρτσες, λάδια και θα πηγαίνει στο μπάνιο να καθαρίζεται μόνη της .yel.
 
Και στα ταίρια του Σταμάτη

Όπως το πας όταν γυρνάς στο σπίτι θα παίρνει βούρτσες, λάδια και θα πηγαίνει στο μπάνιο να καθαρίζεται μόνη της .yel.

Να σαι καλά φίλε μου. Με ξάφνιασες σήμερα. Για το καπελάκι περίμενα θα σχολιάσεις .yel.
 
View attachment 58475
View attachment 58476

Ωραία ήταν και σήμερα. Πάλι με ξεποδαριασαν η καριολιτσες μου αλλά άξιζε. Κοντινή τουφεκια, μεγάλος λαγός, σπασμένα και τα 4 πόδια, δεν έκανε κιχ.

υ.γ. πάλι θα καθαρίζω την μαξους για μια μάλλινη ρε πουστη μου.
Μπράβο Σταμάτη , ... όλα τέλεια !
Η κανέλα σε βουτάει λίγο άγαρμπα, αλλά χαλάλι της :D
 
View attachment 58475
View attachment 58476

Ωραία ήταν και σήμερα. Πάλι με ξεποδαριασαν η καριολιτσες μου αλλά άξιζε. Κοντινή τουφεκια, μεγάλος λαγός, σπασμένα και τα 4 πόδια, δεν έκανε κιχ.

υ.γ. πάλι θα καθαρίζω την μαξους για μια μάλλινη ρε πουστη μου.
Μπράβο Σταμάτη!
Και στα ταίρια του φίλε!
 
καλημερα σε ολους....σημερα δεν θελω να κραξω αλλα δε μπορω και να κρατηθω....απο την πρωτη μερα του κυνηγιου και καθε επισημη κυνηγετικη μερα, εχει εμφανιστει ενας τυπος σε μια απο τις μεριες που κυνηγω....καθε μερα τον βρσκω εκει, στο ιδιο σημειο, κρυμμενο πισω απο κατι πουρναρια μεσα στο αυτοκινητο του...δεν εχει εμφανιστει ποτε σε εκπαιδευτικο, φερει οπλο και 2 σκυλια...παντα λοιπον τον προσπερνω και παω αλλου να κυνηγησω μιας και εχει αποκλεισει την περιοχη...και εδω αρχιζουν τα περιεργα...δεν εχω ακουσει ποτε σκυλι του να κυνηγαει, δεν εχω ακουσει ποτε τουφεκια, δεν τον εχω δει ποτε να κυνηγαει και καθε φορα που φευγω και περνω απο το σημειο παντα εχει φυγει πρωτος....σημερα λοιπον αφου κυνηγησα εκει που ειχα παει, μιας και παλι ηταν εκει, φευγοντας κατα τις 8 η ωρα, ειδα οτι και αυτος ειχε φυγει....σταματω λοιπον και αμολαω τα σκυλια...και βλεπω αυτο....
IMG_20221023_084446.jpg
και σα να μην εφτανε μονο αυτο, ο τυπος εχει μετατρεψει ολη την περιοχη σε εναν απεραντο σκουπιδοτοπο και σε μια μεγαλη τουαλετα...μετρησα 25 διαφορετικα σημεια αφοδευφσης με χαρτια κλπ.....ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΡΕ ΑΝΩΜΑΛΕ....ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΠΛΟ....δεν ξερω αν υπαρχει τροπος να συνετιστει αυτος ο homo habilis-erectus....τον θεωρω επικινδυνο και τον αποφευγω
 
Απο τα σημαδια στην φωτο πιστευω οτι μιλαμε για ενηλικο αρσενικο τουλαχιστον 75 κιλα:).Επισης οταν βρισκουμε τοσες γοπες μαζεμενες δε σημαινει οτι γιατακιαζει εκει κοντα.Με 25 σημεία αφοδευσης θεωρω οτι προκειται για μπεκατσά που προετοιμαζει απελπισμενα λογω της αναβροχιας το εδαφος για τις βελουδοματες.big smile..Περα απο την πλακα υπαρχουν φιλε καποιοι ανθρωποι τελειως αχαρακτηριστοι...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top