Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Να σαι καλά φίλε μου σήμερα χόρτασα κυνήγι. Ο δεύτερος μετά από δύο ώρες δίωξη μας έφυγε τελικά αλλά ευχαριστηθηκα κυνήγι
Και σε μας η ημέρα σήμερα ήταν κορυφαία τον δεύτερο τον βγάλαμε στις 13:00, τον έριξα στα 3μ και μετά τον χτύπησε ο κουνιάδος μου
 
Και σε μας η ημέρα σήμερα ήταν κορυφαία τον δεύτερο τον βγάλαμε στις 13:00, τον έριξα στα 3μ και μετά τον χτύπησε ο κουνιάδος μου

Έτσι και σε μας. 12 αμολυσαμε σκυλιά σκέψου γιατί δουλευε το πρωί ο ξάδερφος.
 
Μπράβο ρε Γιάννη, γαμώ τα κυνήγια εκανες πάλι. Κωλοφεράτζα τους πας τους λαγούς, δωσε πονο παιχταρά μου.
Η φωτο του Σαββάτου πρώτα και η φωτό της Κυριακής μετά.
Screenshot_20231211-072759_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20231211-072809_Samsung Internet.jpg

Στο ίδιο μέρος ακριβώς παρκαρες ε; Και πρεπει να ειχε και τρομερη άπνοια, τα συννεφα ακομα εκεί είναι :eek:
 
Μπράβο ρε Γιάννη, γαμώ τα κυνήγια εκανες πάλι. Κωλοφεράτζα τους πας τους λαγούς, δωσε πονο παιχταρά μου.
Η φωτο του Σαββάτου πρώτα και η φωτό της Κυριακής μετά.
View attachment 83425

View attachment 83427

Στο ίδιο μέρος ακριβώς παρκαρες ε; Και πρεπει να ειχε και τρομερη άπνοια, τα συννεφα ακομα εκεί είναι :eek:
Με στεναχωρεί που τα βράδια μου λείπεις
Με στεναχωρεί ο έρωτας σου ο αλήτης
Κι εσύ δεν έρχεσαι
Με στεναχωρεί και καπνίζω και πίνω
Με στεναχωρεί λίγο λίγο να σβήνω
Πες μου αν χαίρεσαι
 
Εδω περα υποτίθεται ειμαστε μια παρέα...ανταλλασουμε απόψεις, συμφωνούμε, διαφωνούμε, μοιραζόμαστε εμπειρίες, λεμε μαλακίες κλπ κλπ....
Αλλα να νομίζουμε οτι κοροιδευοντας τους συναφελφους μας για να πάρουμε 2 παλαμάκια παραπάνω μπορεί να κερδίσουμε και κανα δυο εκατοστά εκεί χαμηλά, δεν το λες και έξυπνο...
Μια συγνώμη και η αναγνώριση του λάθους δίνει πολλά εκατοστά εκεί χαμηλά...
Αλλιώς....εχω κι άλλα...
 
Προφανως εχει γινει καποιο λαθος απο το Γιαννη, ή θελει να μας πειραξει ομαδικώς...:)
Στο κατω κατω, ας τους στειλει για ρεφενε στην Αθηνα ταχυδρομικος, να φαμε κι εμεις η μη κυνηγοί λαγου....!!
Συνεχίζουμε ομορφοπαιδα!!
 
....Αλλα να νομίζουμε οτι κοροιδευοντας τους συναφελφους μας για να πάρουμε 2 παλαμάκια παραπάνω μπορεί να κερδίσουμε και κανα δυο εκατοστά εκεί χαμηλά, δεν το λες και έξυπνο...
Εμενα δεν με πειραζει.
Οποιος προσπαθει να κοροιδεψει τους αλλους τον εαυτο του κοροιδευει.
 
Σορή λάθος τόσες που έχω μπερδεύτηκα,άμεσος όμως τα καλοπροαίρετα σχόλια,της φοτο δεν της ανεβαζο για λαηκ δεν μου χριαζωντε ούτε παλαμάκια δεν τα έχω ανάγκη καλή σηνεχεια
 
Last edited:
Μπράβο ρε Γιάννη, γαμώ τα κυνήγια εκανες πάλι. Κωλοφεράτζα τους πας τους λαγούς, δωσε πονο παιχταρά μου.
Η φωτο του Σαββάτου πρώτα και η φωτό της Κυριακής μετά.
View attachment 83425

View attachment 83427

Στο ίδιο μέρος ακριβώς παρκαρες ε; Και πρεπει να ειχε και τρομερη άπνοια, τα συννεφα ακομα εκεί είναι :eek:
ε και? πόσο χρονών είσαι?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top