Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μας εγινε το χατηρι χθες με τον θειο μου μετα απο πολυ καταδιωξη
GMjDupU.jpg

Σήμερα κουνούσαν το μαντήλι σε εμένα .buy.
Το team μάζεψε και τα μαντήλια .hunter.1

IMG_66691.jpg
μπράβο σας καλή συνέχεια :)
 
Μπράβο παλικάρια!

Ωρε Νικόλα τι έχετε κάμει εκει κατω; Μέσα στο μυαλο τους είστε;
Ο δεύτερος πέρασε απο μένα πολύ μακριά, περίπου 90-100μ με ένα σάλτο πέρασε το μονοπάτι και χάθηκε.
Ήρθαν τα σκυλιά τον βρήκαν πίσω μου και τον γύρισαν πίσω ακόμα πιο μακριά απο εμένα αλλα έπεσε πάνω στον αδερφό μου.
Ο λαγός ειναι πανούργος θα θολώσει τα βήματα του για να τον χάσουμε όμως το σωστό πάτημα σου στο βουνό θα στον φέρει στα χέρια σου.
 
Ευχαριστω Μακη και Γιαννη το kicks δεν βλεπω να βγει ποτε απο το οπλο ειναι ομορφο και απο αποδοση ακομη ομορφοτερο
.well done.
Είναι το xfull από ότι έχεις πει νομιζω..έχεις σκεφτεί να έπαιρνες και κανένα Modified για πιο ανοιχτές τουφεκιές σε κυνήγια που ίσως τουφεκας πιο κοντά?
 
.well done.
Είναι το xfull από ότι έχεις πει νομιζω..έχεις σκεφτεί να έπαιρνες και κανένα Modified για πιο ανοιχτές τουφεκιές σε κυνήγια που ίσως τουφεκας πιο κοντά?
Ναι το xfull ειναι και ειμαι κομπλε πλεον απο θεμα τσοκ, ειναι αρκετα κλειστο αλλα δεν εχω προβλημα γιατι σπανια τουφεκαω κατω απο τα 20 μετρα, μια φασσα σημερα το ανατιναξε η τουφεκια και ηταν 40+ μετρα. Δεν εχω ξαναδει τετοιες τουφεκιες με αλλο τσοκ, ο λαγος επισης πατημενα 45 μετρα και ειχε διαμπερη τραυματα απο το 2αρι που εριξα
 
Ναι το xfull ειναι και ειμαι κομπλε πλεον απο θεμα τσοκ, ειναι αρκετα κλειστο αλλα δεν εχω προβλημα γιατι σπανια τουφεκαω κατω απο τα 20 μετρα, μια φασσα σημερα το ανατιναξε η τουφεκια και ηταν 40+ μετρα. Δεν εχω ξαναδει τετοιες τουφεκιες με αλλο τσοκ, ο λαγος επισης πατημενα 45 μετρα και ειχε διαμπερη τραυματα απο το 2αρι που εριξα

Xfull.....!!!!!!!! Ανατρηχιασα.....μολλης διαβασα και το Νο 2..........
Εση δεν εισαι που το εχεις πανω σε remington......????
 
Σήμερα κουνούσαν το μαντήλι σε εμένα .buy.
Το team μάζεψε και τα μαντήλια .hunter.1

IMG_66691.jpg
Νικολη τι γινεται με τους λαγους;
Τοσους πολλους εχετε κατα 'κει;
Σε διαφορετικα μερη τους χτυπας;
Παντως μπραβο σας κ το κυνηγι σας να το ευχαριστιεστε οσο επιθυμειτε
 
Xfull.....!!!!!!!! Ανατρηχιασα.....μολλης διαβασα και το Νο 2..........
Εση δεν εισαι που το εχεις πανω σε remington......????
Ναι remington 1100 G3, γιατι ανατριχιασες για το Νο2? Αν βγει μακρια ο λαγος θελει χοντρο φυσιγγι για να πεσει και εφοσον ηταν διαμπερη τα τραυματα εχει πολλα μετρα ακομα η τουφεκια
 
Ναι remington 1100 G3, γιατι ανατριχιασες για το Νο2? Αν βγει μακρια ο λαγος θελει χοντρο φυσιγγι για να πεσει και εφοσον ηταν διαμπερη τα τραυματα εχει πολλα μετρα ακομα η τουφεκια

Χα χα χα.......ανατριχιασα γιατι ξερω πολλη καλα τη κανει αυτος ο συνδιασμος ........
Αν ειναι και με ιδιογομωση..........κλαφτα χαραλαμπε........
 
Χα χα χα.......ανατριχιασα γιατι ξερω πολλη καλα τη κανει αυτος ο συνδιασμος ........
Αν ειναι και με ιδιογομωση..........κλαφτα χαραλαμπε........
Για ιδιογομωση που λες καημο το εχω να δοκιμασω κανενα πυραυλο με μπαφερ να δω τι τουφεκια θα βγαλει, αλλα να ασχοληθω ο ιδιος δυσκολο το βλεπω
 
Νικολη τι γινεται με τους λαγους;
Τοσους πολλους εχετε κατα 'κει;
Σε διαφορετικα μερη τους χτυπας;
Παντως μπραβο σας κ το κυνηγι σας να το ευχαριστιεστε οσο επιθυμειτε
Καλησπέρα Μανώλη,
Γενικά η Κρήτη κρατά λαγούς λόγο γεωγραφικής και κλιματικής ιδιαιτερότητας. Μπορεί να μην τους προσφέρει πολύ φαΐ και νερό αλλα τους δίνει άριστες κρυψώνες να βρουν χρόνο για αναπαραγωγή.
Σε όλο το νομό πηγαίνουμε κυνήγι.
Ανταποδίδω τις ευχές σου για ευχάριστα κυνήγια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top