Λαγός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σήμερα το έριξα στο τριχωτο, με έναν ξάδερφο μου που έχει άριστα σκυλιά παρόλο την ξηρασία και τον αέρα καταφέραμε να σηκώσουμε 2 και να τους πάρουμε, από ορτυκια δεν είχε πέρασμα σήμερα
φωτο θελουμε φωτο ασε τα λογια τριχοτεεεεεε.fool.
 
και εμης με την παρεαμας ωπος καθε χρονια ξεκινησαμε σημερα για κανα αυτιαααα,,,,,,στο 20λεπτο πανω τον σηκωσανε αλα μας εφυγε πονηρα ο μαγκαςςςςς μαλιστα απο ενα καρτερι βγηκανε ενα ζευγαρι ζαρκαδακια με ενα μικρο,,,,,,μετα αλαξαμε μερως και παλι σηκωσανε εναν αυτιαααα τον τουφεκισε ενας 70αρης που εχουμε στην παρεα αλα ακωμη τρεχηηηηη,,στο τελος του κυνηγιου μας εκανε και εναν τυπικο ελεχγο η θυροφυλακη και ετσι την κοπανησαμε σπιτιαμας για μασαααα,,,καλη τυχηηηηη να εχουμε ολημας σε ολα τα κυνηγια που κανουμεεεεε.well done. picture upload new vegas red lucy
 
Μπραβο παιχτες!!!

Να σαι καλα αλεξ

Μπράβο σε επιτυχόντες και μη.
Πατήρ και υιός στον κυνηγι από τις καλύτερες εικονες και παρέες
Να είστε γεροί να απολαμβάνετε τα κυνηγια σας.

Ετσι ειναι. Να σαι καλα
 
Σταματη για την σημερινη επιτυχια ημουν σιγουρος κ περιμενα φωτο..μπραβο σας!

Να σαι καλα φιλε τασο. Πρωτη φορα που το κυνηγησα το όπλο. Μονο σε πινακα το ειχα ριξει. Μου βγήκε τυχερη η αμερικανα.

Μπραβο σε ολους!
Να χαιρεστε τα σκυλακια σας

Να σαι καλα παικταρα μου
 
post image url

image hosting api

Καλη σεζον με ασφάλεια σε ολους ευχομαι. Πατήρ και υιός σημερα ανοιξαν λογαριασμό.
Υ.γ. για τον τασο που θα ρωτήσει, το gigante εφαγε τασο .sarcastic.
Μπράβο Σταμάτη! Οικογενειακή υπόθεση ο λαγός και εσείς.
 
Μπράβο σας λεβέντες!

Να σαι καλα φιλε

Μπράβο φιλαράκο. Να χαίρεσαι τον πατέρα σου. Όλα τα άλλα περισσεύουν.

Ευχαριστώ φιλε μου. Ειναι απολαυση να κυνηγας με τον πατερα σου. Ειδικά μετα που ακολουθει αναλυση του κυνηγιου
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top