Ρυθμιστική Κυνηγετικής Περιόδου 24-25

Και μιλάμε έσκισαν όλα τα καλσόν τους στη Ορνιθολογικη...


https://www.epiruspost.gr/antidra-i-ornithologiki-stin-rythmisti/

Το κακό είναι ότι όταν κοπεί θα βγουν να πάρουν τις δάφνες της νίκης απέναντι μας...
Αν πάλευαν έτσι και για της ΑΠΕ ,θα είχαμε καλητερη μυρα...άλλα είναι λαμόγια τα περνούν και κάνουν τουμπεκί δεν παν να γ@#### ...θα μας κλ@@# μια μάντρα @@@@
 
Έλα Στέλιο !!
View attachment 89912
Καλοφόρετο και καλά κυνήγια !!! 👍
Κανένα καλύτερο χρώμα, πιο "κυνηγετικό" (πράσινο - λαδί - χακί ... ή πορτοκαλί) δεν μπορούσαν να βρουν ??? 🤔
Ή φτηνότερο τους ήρθε το γκρι ??? .yel..big smile.
 
Ή φτηνότερο τους ήρθε το γκρι ??? .yel..big smile.
Να σου πω την αλήθεια ούτε που έχω ασχοληθεί.
Εν τω μεταξύ η κοπέλα εκεί ξέρει από παλιά ότι δεν θέλω πορτοκαλι και τι μέγεθος φοράω, οπότε μου τα δίνει χωρίς να ρωτάει τίποτα 😆
 
Στον @PredatoZ δώσανε μαυρο🤣🤣🤣🤣
Στη δουλειά καθώς προχωρούσα ήρθε κάτι και μπλέκεται στα μαλλιά.Κάνω με χέρι και μου την καρφώνει πάνω από αυτί.Το πετυχαίνω με χέρι και το ρίχνω κάτω...Μπέμπηκας...Τον πάτησα,πάρτο θεία δίκη.Μιλάμε για αφόρητο πόνο και πρήξιμο.Συνεχίζουμε και ό,τι γίνει...
Και τώρα τι λες εσύ τα ακουω....
 
Στη δουλειά καθώς προχωρούσα ήρθε κάτι και μπλέκεται στα μαλλιά.Κάνω με χέρι και μου την καρφώνει πάνω από αυτί.Το πετυχαίνω με χέρι και το ρίχνω κάτω...Μπέμπηκας...Τον πάτησα,πάρτο θεία δίκη.Μιλάμε για αφόρητο πόνο και πρήξιμο.Συνεχίζουμε και ό,τι γίνει...
Και τώρα τι λες εσύ τα ακουω....
Κόκκινο κίτρινο σερσενι ήταν ρε? Πως σε γαμησε έτσι? Για κοίτα μην έχει καμία γωκισ εκεί πολύ κοντά σας. Γιατί αυτά στα καλά καθούμενα δεν τσιμπάνε κόσμο. Τουμπανιασες;
 
Στη δουλειά καθώς προχωρούσα ήρθε κάτι και μπλέκεται στα μαλλιά.Κάνω με χέρι και μου την καρφώνει πάνω από αυτί.Το πετυχαίνω με χέρι και το ρίχνω κάτω...Μπέμπηκας...Τον πάτησα,πάρτο θεία δίκη.Μιλάμε για αφόρητο πόνο και πρήξιμο.Συνεχίζουμε και ό,τι γίνει...
Και τώρα τι λες εσύ τα ακουω....
Σφηκα δηλαδη;
Κιτρινη η κοκκινη?
Βαλε ξυδι οσο ειναι νωρις και περαστικα Χρισταρα
 
Back
Top