Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στην πρώτη,το τάγμα, Ουκρανών Νεοναζί "Αζόφ"με τη σημαία του ΝΑΤΟ τη ρούνα και τη σβάστικα.View attachment 43391
Δεν νομίζω να σκάσει κανείς από το ΝΑΤΟ για τέτοιες φωτό. Τη δουλειά του κάνουν τα φασιστάκια.
Άλλωστε πόση διαφορά να έχουν;
 
Το έργο ξεκίνησε για γεωπολιτικούς λόγους αλλά πάντα σε έναν πόλεμο ή οπουδήποτε υπάρχει κακό από πίσω υπάρχουν κάποια λόμπι που πλουτίζουν .Τα οποία υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το έχουν δημιουργήσει το κακό που βλέπουμε .Το θέμα είναι πως περνάμε σε άλλα δεδομένα ζωής και συνθηκολόγησεων που ίσως οδηγήσουν σε περισσότερο ορθολογιστικές αντιλήψεις και πολιτικές .Ούτως ή άλλως οι περισσότεροι έχουν ξεβρακωθει και πιστεύω ότι θα αρχίζει να αλλάζει ή ροή της ιστορίας ίσως προς το πιο λογικό και όχι πάντα το πιο συμφέρον .Πολλές φορές χρειάζεται ένας τρελός για να κατανοήσεις την αλήθεια και που μπορεί να καταλήξεις κοιτώντας μονίμως τη πάρτη σου κάτι που κάνουν μονίμως οι Αμερικάνοι και τα περισσότερα ευρωπαϊκά κράτη.
 
Δύο φωτογραφίες.Παράκρουση.
Στην πρώτη,το τάγμα, Ουκρανών Νεοναζί "Αζόφ"με τη σημαία του ΝΑΤΟ τη ρούνα και τη σβάστικα.
Και στη δεύτερη,Τσετσένοι φανατικοί Μουσουλμάνοι χασάπηδες,View attachment 43391 συνεργαζόμενοι με τον Ορθόδοξο Πούτιν.
View attachment 43392
Το έχω ξαναγράψει.
Ξέρετε πόσο εύκολο είναι να "φτιάξεις" φωτογραφίες ;;;
Μην πιστεύετε τίποτα απ όσα βλέπετε.

Όχι για τις συγκεκριμένες... Γενικά μιλάω.
 
Ο Πούτιν είχε ξεχάσει ένα από τα μεγάλα διδάγματα του Β’ Παγκοσμίου Πολέμου – ότι οι καλύτεροι σοβιετικοί στρατιώτες ήταν Ουκρανοί.
Και οι χειρότεροι Kapos/Capos στα στρατόπεδα συγκεντρώσεως των Ναζί ήσαν Ουκρανοί, δυστυχώς.
 
Το έχω ξαναγράψει.
Ξέρετε πόσο εύκολο είναι να "φτιάξεις" φωτογραφίες ;;;
Μην πιστεύετε τίποτα απ όσα βλέπετε.

Όχι για τις συγκεκριμένες... Γενικά μιλάω.
Προπαγάνδα,πάντα υπάρχει.
Ο ίδιος ο Καντίροφ,επιβεβαίωσε ότι επιχειρούν οι Τσετσένοι, με τους Ρώσους.
Για τους "Αζόφ"τα γνωρίζουμε,χρόνια...
 
... τώρα ζω ένα αστείο:
παράλληλα με τα εδώ σχόλια που διαβάζω / γραφω, είμαι και σε μιά ευρωπαϊκή συνδιάσκεψη πληροφόρησης για ένα πρόγραμμα για αγροτικά θέματα και τρόφιμα και νεες τεχνολογίες. Η μόνη ευρωπαϊκή χώρα που δεν υποστηρίζεται στο πρόγραμμα είναι η Ελλάδα!! Δεν πιστεύουν ότι στη Ελλάδα μπορεί να υπάρχουν τεχνολογικές εταιρείες τεχνιτης νοημοσύνης!! Εγώ προσωπικά ξέρω τουλάχιστον τέσσερεις!
 
... τώρα ζω ένα αστείο:
παράλληλα με τα εδώ σχόλια που διαβάζω / γραφω, είμαι και σε μιά ευρωπαϊκή συνδιάσκεψη πληροφόρησης για ένα πρόγραμμα για αγροτικά θέματα και τρόφιμα και νεες τεχνολογίες. Η μόνη ευρωπαϊκή χώρα που δεν υποστηρίζεται στο πρόγραμμα είναι η Ελλάδα!! Δεν πιστεύουν ότι στη Ελλάδα μπορεί να υπάρχουν τεχνολογικές εταιρείες τεχνιτης νοημοσύνης!! Εγώ προσωπικά ξέρω τουλάχιστον τέσσερεις!
Με αυτούς που έχουμε να μας κυβερνάνε εδώ και χρόνια , είναι δυνατόν να μας πάρουν άξιους για κάτι άλλο , πέραν από τζατζίκι και μουζακα , δεν υπάρχει περίπτωση , για αυτό έξω όταν θα πάνε τα μυαλά μας , διαπρέπουν , και μας αρπάζουν . Ουκ ολίγα παραδείγματα γνωστόν . Αυτούς πού ψηφίζουμε , είναι αυτοί που τρώνε αυτοί τη χώρα , δυστυχώς αυτό βλέπω τόσα χρόνια , και ύστερα οι ξένοι .
 
Και οι Ουκρανοί που έπεσαν ηρωικά στο φιδονήσι αφού "ευχήθηκαν" πρώτα τους Ρώσους να πάνε να γ@μηθούν ...

https://www.pronews.gr/amyna-asfale...rosikos-stratos-moirazei-trofima-se-oykranoys

Και δεν είμαι πράκτορας της KGB ούτε της FSB ούτε φυσικά πιστεύω το pronews.
Απλά για να δείτε τι γίνεται ...
 
Και οι Ουκρανοί που έπεσαν ηρωικά στο φιδονήσι αφού "ευχήθηκαν" πρώτα τους Ρώσους να πάνε να γ@μηθούν ...

https://www.pronews.gr/amyna-asfale...rosikos-stratos-moirazei-trofima-se-oykranoys

Και δεν είμαι πράκτορας της KGB ούτε της FSB ούτε φυσικά πιστεύω το pronews.
Απλά για να δείτε τι γίνεται ...
Σήμερα το παραδέχτηκε και η Ουκρανική πλευρά ότι είναι ζωντανοί διάβασα.



Το νησί αυτό, είναι η αρχαία Λευκή νήσος.
Στη Λευκή νήσο η Θεά Θέτιδα είχε μεταφέρει και θάψει τα οστά του γιού της του Αχιλλέα που ήταν αρχικά θαμμένος στην Τροία.
Στο Φιδονήσι λοιπόν αναπαύεται ο ημίθεος Αχιλλέας. ΚΛΙΚ
 
Σήμερα το παραδέχτηκε και η Ουκρανική πλευρά ότι είναι ζωντανοί διάβασα.



Το νησί αυτό, είναι η αρχαία Λευκή νήσος.
Στη Λευκή νήσο η Θεά Θέτιδα είχε μεταφέρει και θάψει τα οστά του γιού της του Αχιλλέα που ήταν αρχικά θαμμένος στην Τροία.
Στο Φιδονήσι λοιπόν αναπαύεται ο ημίθεος Αχιλλέας. ΚΛΙΚ
Τράβα σχολείο σου λέει μετά‼️πρώτη φορά το ακούω....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top