Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η Ελλάδα στέλνει θωρακισμένα οχήματα ως βοήθεια στην Ουκρανία

Η Γερμανία θα μας δώσει αλλά σε αντικατάσταση...

Η πληροφορία ότι η Ελλάδα θα έστελνε επιπλέον πολεμικό υλικό, ήρθε από από τον Αμερικανό υπουργό Άμυνας, Λόιντ Οστιν...

https://www.in.gr/2022/05/31/politi...ta-tis-elladas-pou-tha-staloun-stin-oukrania/

Παλι η Αμερική κάνει το κέφι της με έξυπνους ηλιθιους, πάλι μου φαίνεται πως είμαστε ο πιο ηλιθιος από τους ηλιθιος...

Λένε ότι είναι από το πλεόνασμα που έχουμε... Νομίζω ότι είναι ανέκδοτο να μιλάμε για πλεόνασμα ως χώρα και με τέτοιο γείτονα...

Επίσης πρώτα θα επρεπε να πάρουμε νεα, με επαρκή αριθμό ανταλλακτικών και πυρομαχικών, να πάνε στις μονάδες και να δοκιμαστούν και μετά να φύγει το οτιδήποτε...

View attachment 49431
Τα χάλια μας‼️
 
Τελικά πρέπει να νιώθουμε μεγάλη υπερηφάνεια που η χώρα εχει αποθέματα στρατιωτικού εξοπλισμού και τα δίνει σαν σε φιλόπτωχο ,ασχέτως αν τα μοιράζει κατ'εντολή των καλών φίλων Αμερικάνων :rolleyes:
Κ αυτοί πιόνια είναι...άλλοι μοιράζουν την τράπουλα...
 
Τωρα που πεθανε, διαπιστωσαν τι ¨δουλεια¨ εκανε μια ζωη.....sarcastic.
Οταν λεω οτι τα δυο μετρα χωμα ειναι για ολους το ιδιο και μαζι μας δεν περνουμε τιποτα δεν το λεω τυχαια

Αλλα τοσο καιρο δεν ελεγχε κανενας τιποτα…..
Τωρα αμεσως βγήκε το λαβρακι….
Για να μην πω για τις τραπεζες……
 
Γιατί δεν μας λένε την προέλευση της περιουσίας❓ξέπλυμα χρήματος....οκ,αλλά, αυτό δεν λέει τπτ....ξέπλυμα από τι❓❓❓❓τι ήταν γκοντφαδερ❓
Η αλήθεια πάντως είναι ότι, εγώ για τόσα γκαφρα δεν τον είχα‼️ για 1 - 2 άιντε 5 μύρια‼️ τον ειχα ,όπως κ το κάθε λαμόγιο που σέβεται τον εαυτό του δλδ‼️
 
Αυτός δεν ήταν στη λίστα Λαγκάρντ που δωθηκε χάθηκε ξαναδωθηκε. Ποιος ξέρει πόσους κρατούσε στο χέρι για να μην τον πειράξει κανένας όσο ζούσε.
Όταν κρατάς κάποιον τον κρατάς κ μετά θάνατο...αλλιώς θα τον είχαν φάει...μάλλον κλαδί...που έτυχε να σπάσει απ' τον αέρα...ήταν....το δέντρο καααααλα κρατεί ‼️
 
Όταν κρατάς κάποιον τον κρατάς κ μετά θάνατο...αλλιώς θα τον είχαν φάει...μάλλον κλαδί...που έτυχε να σπάσει απ' τον αέρα...ήταν....το δέντρο καααααλα κρατεί ‼️
Αυτά φίλε μου για εμάς τούς απλούς ανθρώπους είναι ταινίες επιστημονικής φαντασίας.
 
Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω ότι ήταν τίμιος και γι'αυτο τον φάγανε
Τζάμπα το έφτιαχνε το κομπόδεμα μια ζωή ο μακαρίτης, θα του το πάρουν τα λαμόγια που πολέμαγε και θα αφήσουν την γυναικούλα του και τα παιδάκια του χωρίς μία ράβδο χρυσού και χωρίς ένα σπιτάκι με μία πισινούλα στο εξωτερικό στο τέλος
Οι αλήτες τον κυνηγάνε και μετά θάνατον.........
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top