Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν γίνεται να στέλνει τα σκάγια μόνο του
Ο συγκυνηγος μου πουλαει το lanber που εχει. Ειναι ζητημα να εχει ριξει στα χρονια που το εχει 100 φυσιγγια γιατι το εχει σαν δευτερο. Ψαχνει να το δωσει. Εχει ομως αριστερο κοντακι.
 
Ο συγκυνηγος μου πουλαει το lanber που εχει. Ειναι ζητημα να εχει ριξει στα χρονια που το εχει 100 φυσιγγια γιατι το εχει σαν δευτερο. Ψαχνει να το δωσει. Εχει ομως αριστερο κοντακι.
Το δινει κατω απο 500 ευρω. Αν δεν ειχα το browning 325 θα το επαιρνα εγω και θα του εφτιαχνα κοντακι στα μετρα μου.
Πολυ καλη τιμη. Ευχαριστω Γιωργο αλλα τωρα δεν μπορω. Θα το διαδωσω αν θελεις. Ποιο μοντελο ειναι και τι μηκος καννων εχει?
 
Ο συγκυνηγος μου πουλαει το lanber που εχει. Ειναι ζητημα να εχει ριξει στα χρονια που το εχει 100 φυσιγγια γιατι το εχει σαν δευτερο. Ψαχνει να το δωσει. Εχει ομως αριστερο κοντακι.
Μη μας λες τέτοια και έχω πέντε όπλα.
 
Πάντως βλέπω την πορεία των τιμών μέσα στα χρόνια και πραγματικά είναι απογοήτευση σκέτη. Παράδειγμα, Mossberg 590A1 κόστιζε 550 ευρώ, μετά πήγε 810 και τώρα μπαίνω να δω και κοστίζει 968 ευρώ. Τι έγινε ρε παιδιά;
 
Πάντως βλέπω την πορεία των τιμών μέσα στα χρόνια και πραγματικά είναι απογοήτευση σκέτη. Παράδειγμα, Mossberg 590A1 κόστιζε 550 ευρώ, μετά πήγε 810 και τώρα μπαίνω να δω και κοστίζει 968 ευρώ. Τι έγινε ρε παιδιά;
Ξέρεις πόσο θέλει να έρθει το καράβι απ' το Μεξικό❓α ε μη τα θεμε κ όλα θΚΑ μας😁
 
Εχεις δικιο αλλα το μικροβιο δε φευγει. Δεν ειναι θεμα πλεον αναγκαιοτητας. Ειναι μαστιγα
Μην μου το λες εμενα. Εχω καραμπινα , σουπερποζε και τρωγομαι να αγορασω πλαγιοκαννο. Απλα περιμενω το εφαπαξ!
 
Πάντως βλέπω την πορεία των τιμών μέσα στα χρόνια και πραγματικά είναι απογοήτευση σκέτη. Παράδειγμα, Mossberg 590A1 κόστιζε 550 ευρώ, μετά πήγε 810 και τώρα μπαίνω να δω και κοστίζει 968 ευρώ. Τι έγινε ρε παιδιά;
Δεν έγινε και τίποτα που δεν έχει ξαναγίνει
Παρατεταμένη κρίση έχουμε και πρέπει ορισμένοι πλούσιοι να γίνουν πλουσιότεροι,η ευκαιρία δεν πρέπει να πάει χαμένη
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top