Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Συναδελφοι αυτο εδω το εχετε συνενατησει και εσεις; Δεν σημαινει αυξημενες πιεσεις; Nsi sipe το φυσιγγιView attachment 63930
Για δοκίμασε αν οι ριγμένοι κάλυκες μπαινοβγαινουν στη θαλαμη..., αν το κάνουν τότε δεν έχει φουσκώσει το φυσιγγι λόγω πιέσεων. Οπότε μάλλον χαλαρό το καψουλι. Δεν μου έχει τύχει αυτό.
 
Για δοκίμασε αν οι ριγμένοι κάλυκες μπαινοβγαινουν στη θαλαμη..., αν το κάνουν τότε δεν έχει φουσκώσει το φυσιγγι λόγω πιέσεων. Οπότε μάλλον χαλαρό το καψουλι. Δεν μου έχει τύχει αυτό.
Αυτό θα το καταλάβει άνετα όταν ρίξει στο δίκαννο χωρίς αυτόματους εξολκείς.
 
Εχω ριξει αρκετα απο αυτα με καλα αποτελεσματα θα ελεγα αλλα το εχω ξαναδει αυτο με τον καλυκα και δεν ξερω αν πρεπει να τα συνεχισω
Στο ίδιο κουτί η από διαφορετικά κουτάκια του ίδιου φυσιγγίου?
 
Βέβαια γιατι βλεπω να την πατάνε και άλλοι.Λογικα να εχει ριχτεί από αυτογεμες?Γιατι ο καθρέπτης του δικανου πιστεύω θα ήταν κόντρα για το καψουλι.
Ναι με αυτογεμες τα εριξα αλλα δοκιμασα αυτο που λεγατε με το δικαννο εμπαιναν με μεγαλη δυσκολια και τα εβγαλα με τον σουγια δεν εβγαιναν αλλιως!! Κουτι μαλλον το ιδιο αλλα δεν μπορω να πω με σιγουρια γιατι εχω ανοιχτα κουτια και οτι πιασω
 

Attachments

  • 20221229_135335.jpg
    20221229_135335.jpg
    124,4 KB · Προβολές: 51
Ναι με αυτογεμες τα εριξα αλλα δοκιμασα αυτο που λεγατε με το δικαννο εμπαιναν με μεγαλη δυσκολια και τα εβγαλα με τον σουγια δεν εβγαιναν αλλιως!! Κουτι μαλλον το ιδιο αλλα δεν μπορω να πω με σιγουρια γιατι εχω ανοιχτα κουτια και οτι πιασω
Ποιο αυτογεμές ; Αν μπορείς βάλε φωτογραφία να φαίνεται το καψυλιο από πάνω
 
Ναι με αυτογεμες τα εριξα αλλα δοκιμασα αυτο που λεγατε με το δικαννο εμπαιναν με μεγαλη δυσκολια και τα εβγαλα με τον σουγια δεν εβγαιναν αλλιως!! Κουτι μαλλον το ιδιο αλλα δεν μπορω να πω με σιγουρια γιατι εχω ανοιχτα κουτια και οτι πιασω
Υψηλές πιέσεις λογικά.Αν τα ρίχνεις καιρό έχεις δει διαφορά στο λάκτισμα των όπλων που τα χρησιμοποιεις?
 
Συναδελφοι αυτο εδω το εχετε συνενατησει και εσεις; Δεν σημαινει αυξημενες πιεσεις; Nsi sipe το φυσιγγιView attachment 63930
Λάθος διαστάσεις καψουλιού σε σχέση με κάλυκα θα έλεγα εγώ.
Δεν υπάρχει ούτε λόγος ούτε χώρος να πεταχτεί το καψούλι έξω.
 
Back
Top