Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ρε μπαγασα, έπρεπε να σε είχα τίς προάλλες στην Μαλακάσα. Σειρά 5 28gr . Επτά ντουφεκιες στον πίνακα, επτά διαφορετικές αποτυπώσεις. Ξέχασα να στο πω όταν μιλήσαμε. Το τι γέλιο έπεσε.........
Έχει το κάθε φυσίγγι την προσωπικότητα του φίλε.Δεν είναι εύκολο να το πετύχεις αυτό κατασκευαστικά.
 
Ρε παιδιά τα cervo τα ξέρει κανείς λέω να πάρω ένα κουτάκι γιατί είναι και σε καλή τιμή ένα κουτάκι cervo και ένα j&b light 31γρ έλεγα να πάρω τα commandos αλλά δεν τα ξέρω όχι ότι ξέρω τα άλλα ελπίζω να καταλάβατε
Εχω ριξει Cervo,αλλα οχι σε μεγαλες ποσοτητες και οχι σε ιδιαιτερα δυσκολες συνθηκες...
Παρολα αυτα,όποτε τα χρησιμοποιησα,φανηκαν τιμια...
 
Ρε παιδιά τα cervo τα ξέρει κανείς λέω να πάρω ένα κουτάκι γιατί είναι και σε καλή τιμή ένα κουτάκι cervo και ένα j&b light 31γρ έλεγα να πάρω τα commandos αλλά δεν τα ξέρω όχι ότι ξέρω τα άλλα ελπίζω να καταλάβατε
ποσο τα βρηκες τα cervo?
 
Εχω ριξει Cervo,αλλα οχι σε μεγαλες ποσοτητες και οχι σε ιδιαιτερα δυσκολες συνθηκες...
Παρολα αυτα,όποτε τα χρησιμοποιησα,φανηκαν τιμια...
Για τα μπασιματα τα θέλω μόνο δεν ρίχνω και πολλά κουτιά εγώ μόνο καρτέρι κάνω για τα μπασιματα ήθελα 2 3 κουτιά γιατί από ότι ειδα θα είναι και ζεστός ο καιρός να μην ανεβαίνω σε γραμμάρια 30 31 28 εκει θα παίξω μπαλίτσα
 
φευγααααααα!!!!ΑΚΟΜΑ εδω εισαι?μην το πεις σε κανεναν!
Το απόγευμα θα πάω να πάρω ένα κουτάκι να τα δοκιμάσω και άλλο ένα j&b light αν δω ότι έχει πουλάκια θα πάρω και άλλα γιατί κάθε χρόνο τρώμε μηχανή
 
Back
Top