Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Απ' όσο ξέρω όχι, το ίδιο είναι.
οχι μονο μπαρουτι αλλαξε ,απο csb σε psb ,δεν ξερω αλλα αυτη η psb εχει μεταμορφωση πολλα φυσιγγια προς το καλυτερο .
Οπότε, όπως λέγαμε και παλαιότερα θα τις βλέπεις κοψόφτερες να φεύγουν όπως το κουτάκι, σαν κυάλι...😂ionex134205.jpg
 
οχι μονο μπαρουτι αλλαξε απο csb σε psb ,δεν ξερω αλλα αυτη η psb εχει μεταμορφωση πολλα φυσιγγια προς το καλυτερο .
Μερικώς ζελατινοποιημένη φιλαρα....οχι απλή πορώδες σαν τη csb.... γι'αυτο μεταμορφώνει πολλα εμπορικά φυσίγγια...
Μπαρούτι λάστιχο....φορτώνεις +3gr σκαγια πανω απο το ονομαστικο της βάρος ή φορτώνεις με τη σεσουλα τη δοσολογία και παλι δεν σου δινει ανάκρουση, αλλα αριστο αποτελεσμα....
 
Επίσης ήθελα να ρωτήσω ανάμεσα σε formula 206, sipe και gm3 fast ποιο θα επιλεγατε και γιατί;
GM3 fast, ωραίο, συγκεντρωτικό με το βύσμα αποσπώμενου πατου! Μου άρεσε περισσότερο από το sipe. Το 206 formula δεν το έχω δοκιμάσει.
 
Επίσης ήθελα να ρωτήσω ανάμεσα σε formula 206, sipe και gm3 fast ποιο θα επιλεγατε και γιατί;
Το σιπε μου δούλεψε μόνο με ξεροκαιρο το gm3 με όλλους τους καιρούς αλλά θερμοκρασίες χαμηλές δεν κάνει για εναρξη
 
Επίσης ήθελα να ρωτήσω ανάμεσα σε formula 206, sipe και gm3 fast ποιο θα επιλεγατε και γιατί;
206 πολύ καλό σε νούμερο 8 και 7 σε τρυγόνια αγριοπερίστερα. Το sipe δεν τρελάθηκα. Το gm3 φυσιγγαρος για κρύα και υγρασιες (τουλάχιστον για εμένα) , με το που βγει ο ήλιος είχα πολλά αίματα
 
Εμένα δεν μου άρεσε το 33 πολύ ασταθές
Εγώ το αντίθετο είδα καμμία σχέση το 32 με το 33 , πολύ καλύτερο το 33 πιο σταθερό αλλά εσύ κυνηγάς μόνο σε ένα μέρος οπότε μπορεί να μην κάνει για εκεί.
 
Back
Top