Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλά λόγια ακούω απ' όταν πρωτοβγηκε. Γενικά, στη Lambro δεν αλλάζουν συχνά τα πετυχημένα σεταπ. Τώρα, από τη στιγμή που είναι αποκλειστικός εισαγωγέας πυριτιδων Nobel sport, λογικά δεν θα έχει θέμα εύρεσης της Α1. Για τα veloce που λένε τα παιδιά στα σχόλια, επειδή έριξα κάνα δυο κουτιά φέτος, μπορώ να πω ότι μέχρι τα 25 μέτρα μου φάνηκαν πολύ συγκεντρωτικά και όχι τόσο σταθερά. Όμως, με αυτά στην έναρξη έκανα μια από τις πιο μακρινές βολές που έχω κάνει ποτέ! Είχα κατεβάσει καρακάξα (καργια για την ακρίβεια) σε απόσταση 50μ++!!! Ήταν τόσο μακριά, που πιο πολύ έριξα για πλάκα!!!!!!
Φίλε αρνούμαι να πω κάτι καλό για την εταιρεία αυτή γιατί απλά δε μου έχει κάτσει κανένα φυσεκι της..έχω πει ότι ξανά φυσέκια της δε ξαναμπαίνουν στις κάννες των τουφεκιών μου. Και καλό φυσεκι να είναι πλέον είμαι προκατειλημμένος..
 
Φίλε αρνούμαι να πω κάτι καλό για την εταιρεία αυτή γιατί απλά δε μου έχει κάτσει κανένα φυσεκι της..έχω πει ότι ξανά φυσέκια της δε ξαναμπαίνουν στις κάννες των τουφεκιών μου. Και καλό φυσεκι να είναι πλέον είμαι προκατειλημμένος..
Το δέχομαι αυτό!! Ψυχολογία λέγεται και παίζει τεράστιο ρόλο στο τελικό αποτέλεσμα!!😉
 
Το δέχομαι αυτό!! Ψυχολογία λέγεται και παίζει τεράστιο ρόλο στο τελικό αποτέλεσμα!!😉
2/25 το βελοσε και λέω δε γίνεται!! Βάζω του του δορκα το εξπρές 32 και έπεφταν η μία μετά την άλλη...Ε δε γίνεται να μην κανεβω, αυτά είναι για τον π@@@ κλαιγανε !
 
Είναι καλά αυτά με τη μπαρούτι είναι γεμισμένα για πες να τσιμπήσουμε καμία κούτα
Αυτά φίλε είναι μυστική συνταγή και ο καθένας έχει τη δικιά του δοσολογία.Αμα σε βγάλει ο δρόμος ποτέ καταδω θα σου δείξω ότι θες..άλλοι φτιάχνουν 13εκατοστα για να πετύχουν εκκλησία,άλλοι 22αρες για να φτάσουν στην θάλασσα και άλλοι 45αρες που ακουμπάνε τα θαλάσσια σύνορα με τους απέναντι...μάθαμε από παιδιά να είμαστε πολύ ευπρόσδεκτοι..!!
 
Αυτά φίλε είναι μυστική συνταγή και ο καθένας έχει τη δικιά του δοσολογία.Αμα σε βγάλει ο δρόμος ποτέ καταδω θα σου δείξω ότι θες..άλλοι φτιάχνουν 13εκατοστα για να πετύχουν εκκλησία,άλλοι 22αρες για να φτάσουν στην θάλασσα και άλλοι 45αρες που ακουμπάνε τα θαλάσσια σύνορα με τους απέναντι...μάθαμε από παιδιά να είμαστε πολύ ευπρόσδεκτοι..!!
Η μαλακια είναι που είχε περάσει ο ένας απο τους δίδυμους στην Χίο και ο άλλος άλλου
Και αποφάσισα να καθίσουν Αθήνα αλλιώς θα ερχόμουν συχνά κατω
 
Back
Top