Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χρονια χρησιμοποιώ το rc32 και μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημένος .
Το περασμένο σ/κ που ειχα την ευκαιρια για πολλες τουφεκιές απογοητεύτηκα τελειως .
Εκτος του οτι ειχα παρα πολλα τραυματισμένα ( αν δεν ειχα το σκυλι θα ειχα χασει τα μισα πουλιά ) , μου έδινε την εντυπωση οτι σε μακρινές βολές άνοιγαν πολυ τα σκάγια .
Η πλακα ειναι οτι δεν εχω καμια διαθεση να αρχισω τους πειραματιςμους και τις δοκιμές με αλλο φυσίγγι , τα εχω βαρεθεί πια ολα αυτα:(
 
Χρονια χρησιμοποιώ το rc32 και μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημένος .
Το περασμένο σ/κ που ειχα την ευκαιρια για πολλες τουφεκιές απογοητεύτηκα τελειως .
Εκτος του οτι ειχα παρα πολλα τραυματισμένα ( αν δεν ειχα το σκυλι θα ειχα χασει τα μισα πουλιά ) , μου έδινε την εντυπωση οτι σε μακρινές βολές άνοιγαν πολυ τα σκάγια .
Η πλακα ειναι οτι δεν εχω καμια διαθεση να αρχισω τους πειραματιςμους και τις δοκιμές με αλλο φυσίγγι , τα εχω βαρεθεί πια ολα αυτα:(
αστο φιλαρακι παρε σκουποξυλο κ με αυτο πεφτουν.sarcastic.
 
Καλα σου λεει ο Βίκτωρας ρε διονυση! Παρε εκει πέρα 2 κουτάκια f2 να τα δοκιμασεις και τα λεμε μετα! Επιςης ειμαι της άποψης να εισαι σταθερός στα φυσιγγια σου αλλα 1 για όλες τις καιρικές συνθηκες δεν υπαρχει! Καλο ειναι μα εχεις και ενα δεύτερο μαζι σου!
 
Μόλις έσφαξα ένα κλαμπ νόβα 32γρ.
και βρήκα μια πρασινωπή πυρίτιδα (1,60) η D20 αν δεν κάνω λάθος,
σε φιόκι κάλυκα με 616 καψύλλιο και τάπα sg μάλλον 22αρη.
Είναι σωστά τα ευρήματά μου;
 
Μόλις έσφαξα ένα κλαμπ νόβα 32γρ.
και βρήκα μια πρασινωπή πυρίτιδα (1,60) η D20 αν δεν κάνω λάθος,
σε φιόκι κάλυκα με 616 καψύλλιο και τάπα sg μάλλον 22αρη.
Είναι σωστά τα ευρήματά μου;
εχω την εντυπωση οτι ο κυργιας γεμιζει ισπανικες. καμμια φωτογραφια??
 
Έβγαλα αλλά δεν μπορώ τώρα.
Και εγώ γι αυτό ρωτάω γιατί ξέρω για ισπανικές.
Πάντως μ΄αρεσε και το έριχνα σε τσιχλες και κοινες και μεγάλες.
πλέον πειραματίζομαι με την psb1 και είμαι ικανοποιημένος με αυτά που κάνω.
 
Σαν Ισπανικη μοιαζει, αλλα ειναι πολυ πρασινη.

Οταν ειχε πρωτοβγει το Nova, γεμισμενο τοτε με SLC το ειχα λατρεψει.

Βικτωρα ολοι το ειχαμε λατρεψει αλλα το χαλασε και αυτο. Επισης τα ιδια εκανε με το club 32 διασπορας.....
 
Καλα σου λεει ο Βίκτωρας ρε διονυση! Παρε εκει πέρα 2 κουτάκια f2 να τα δοκιμασεις και τα λεμε μετα! Επιςης ειμαι της άποψης να εισαι σταθερός στα φυσιγγια σου αλλα 1 για όλες τις καιρικές συνθηκες δεν υπαρχει! Καλο ειναι μα εχεις και ενα δεύτερο μαζι σου!
Αστο ρε Μανο
Δεν ξερεις τι ξερο κεφαλι εχουν αυτοι τις τριτης ηλικιας; ha haaa.yelling..sarcastic.
 
Καλα σου λεει ο Βίκτωρας ρε διονυση! Παρε εκει πέρα 2 κουτάκια f2 να τα δοκιμασεις και τα λεμε μετα! Επιςης ειμαι της άποψης να εισαι σταθερός στα φυσιγγια σου αλλα 1 για όλες τις καιρικές συνθηκες δεν υπαρχει! Καλο ειναι μα εχεις και ενα δεύτερο μαζι σου!
Τι ;;;;βαρανε ......αυτα τα f2.......yelling..yelling..yelling.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top