Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρουμελιωτης
Kill 32 κόκκινο 6,50€ (πήρα ένα Νο7)
Tsihla 33gr 8-9 6,50€ (προς το παρόν με G3000 πήρα ένα)
Bornaghi A Γαλλίας 32gr 7€ (δεν πήρα χαχα)
Πήρα να δοκιμασω τι λέει και ο καραμανουαρ
Δικά του τπτ στο μαγαζί. Ο Αντρέας είναι στα ψαχνα σήμερα
 
Ρουμελιωτης
Kill 32 κόκκινο 6,50€ (πήρα ένα Νο7)
Tsihla 33gr 8-9 6,50€ (προς το παρόν με G3000 πήρα ένα)
Bornaghi A Γαλλίας 32gr 7€ (δεν πήρα χαχα)
Πήρα να δοκιμασω τι λέει και ο καραμανουαρ
Δικά του τπτ στο μαγαζί. Ο Αντρέας είναι στα ψαχνα σήμερα
Έξυπνη κίνηση!;)
 
Μετά το κυνηγι επισκέφθηκα ένα φίλο που βγάζει εξαιρετικα φυσίγγια κ είχα να δω χρόνια;)Εκανα κ τα ψωνια μου βέβαια...
5RGFZTN.jpg
Βωσσος λεμεεεεε.terror.
 
Δεν τα έχω δοκιμάσει ποτέ τα φυσίγγια του αλλά γνκ είχα ακούσει καλά λόγια. Για να δούμε τι λένε από όσους τα δοκιμάσουν.
Παλια τα φυσίγγια του απλά ήταν τοπ!!! Ούτε η lambro δεν φτούραγε μπροστά του...μετά εκλεισε για καποιους λόγους ενω τώρα έχει ξεκινήσει ξανά την παραγωγή....ελπίζω να μην χάλασε την συνταγή κ το μεράκι!!!
 
Μετά το κυνηγι επισκέφθηκα ένα φίλο που βγάζει εξαιρετικα φυσίγγια κ είχα να δω χρόνια;)Εκανα κ τα ψωνια μου βέβαια...
5RGFZTN.jpg
Βωσσος λεμεεεεε.terror.
Για δώσε καμιά πληροφορία.....τιμες κτλ κ αν μπορούμε να τα βρούμε αθήνα.
 
Για πες Λευτέρη πιο αναλυτικά τις εντυπώσεις. Μιλάς για σήμερα; Σήμερα μου είπε ο αδερφός μου ότι ο καιρός είχε πολλή υγρασία.
Εχθές ήταν χειρότερα τα πράγματα αγορίνα από όλες τις απόψεις ,το nitro εξαιρετικό και γρήγορο δεν θα το έλεγα και μαλακό όμως ,αλλά από σκοτωματα όντως πολύ καλό με το 3* κατέβασα μια τσίχλα ψηλά πολύ ψηλά ,σήκωσα το όπλο και λέω από μέσα μου που πας να ρίξεις ρε μεσημερα δεν πίστευα πως θα πέσει το πουλί και όμως και καθαρό σκότωμα
 
Μετά το κυνηγι επισκέφθηκα ένα φίλο που βγάζει εξαιρετικα φυσίγγια κ είχα να δω χρόνια;)Εκανα κ τα ψωνια μου βέβαια...
5RGFZTN.jpg
Βωσσος λεμεεεεε.terror.
Ολα τα λευτα τα χρησημοποιουσα σε 16 μικρος πριν βγάλω άδεια.....τώρα δεν ξέρω αν τα χάλασε η παρέμειναν ίδια. Και εγώ νόμιζα οτι είχε κλείσει γιατί πλέον δεν τα βρεισκω στα μαγαζιά,ουτε αυτά ουτε του Τάτση τα Diana που παλι ηταν πολύ καλά.πες μας και λίγο τιμουλες αν μπορείς
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top