Φυσίγγια HuntersLife βάρος γόμωσης

Τι γόμωση φυσιγγίων σας ενδιαφέρει;

  • Σκοπευτικά 28gr

    Votes: 37 29,4%
  • Κυνηγετικά 30gr

    Votes: 50 39,7%
  • Κυνηγετικά 32gr

    Votes: 66 52,4%
  • Κυνηγετικά 36gr

    Votes: 18 14,3%

  • Total voters
    126
Καντε μια ερωτηση και με πυριτιδα granular .Την ιδια σχεδον τιμη εχει με την drago....

CX2000-1,50X32 -Ηλιοπουλος 22- Ν8,5- στα 57,3....τελικο υψος ρελιασματος...
''Μαλακό'' φυσιγγιο....αρκετα γρηγορο V1,5-390m/s για ολους τους καιρους και οπλα!!
 
Συμφωνειτε να ρωτήσω για την συνταγή cheddite tordo και 206?
Αν ναι, οποιος τις ξερει ακριβώς ας τις γράψει
Εγώ νομίζω πρέπει να βρεις ένα που να έχεις δει από πάρτη σου ότι τραβάει τις περισσότερες μέρες και να το βγάλεις οποίος θέλει περνει οποίος δεν θέλει δεν δοκιμάζει αν κάτσεις να ρωτάς ο καθένας θα σου λέει τα δικά του και δεν θα βγάλεις ποτέ ακρη
 
Δε ξέρω πολλά από ιδιογόμωση αλλά θα ήθελα να πάρω από εσάς δύο πακέτα από το καθένα να τα δοκιμάσω ..και μόνο που θα ρίχνω hunterslife φυσέκια θα γουστάρω! Μπράβο για τη σκέψη,είμαι μέσα..το μόνο θέμα είναι ποιος θα τα γεμίσει όλα αυτά ( σορυ αν γράψατε και έχασα επεισόδια)
 
Εκείνα τα 3 σκάγια στα 52 μέτρα σε έχουν σημαδέψει ε? :):)
Αλλά με έχουν σημαδέψει Λεωνίδα και έχω χάσει 2 Νόμπελ τζάμπα....yel.Παντως όπου σήκωσα το όπλο σωστά δεν με πούλησε το συγκεκριμένο φυσίγγι.Στεγνα σκοτωματα.Ιδια εντύπωση έκανε σε όλη την παρέα και σε γνωστούς.
 
Κακά τα ψέμματα, ότι πληρώνεις παίρνεις που λέγαν και οι παλιοί, το ζητούμενο είναι τι ψάχνουμε.. Ένα super φυσίγγι, για όλους τους καιρούς και μεγάλων αποστάσεων? Είμαστε διαθετημενοι να το πληρώσουμε? Η ψάχνουμε μια αξιόπιστη οικονομική λύση? Η κάτι ενδιάμεσο? Εγώ ότι αποφασιστεί, είμαι μέσα... Θεωρώ πολύ καλές τις προτάσεις από τους ιδιογωμοτες, που ίσως ξεφεύγουν και από την πεπατημένη
 
Κακά τα ψέμματα, ότι πληρώνεις παίρνεις που λέγαν και οι παλιοί, το ζητούμενο είναι τι ψάχνουμε.. Ένα super φυσίγγι, για όλους τους καιρούς και μεγάλων αποστάσεων? Είμαστε διαθετημενοι να το πληρώσουμε? Η ψάχνουμε μια αξιόπιστη οικονομική λύση? Η κάτι ενδιάμεσο? Εγώ ότι αποφασιστεί, είμαι μέσα... Θεωρώ πολύ καλές τις προτάσεις από τους ιδιογωμοτες, που ίσως ξεφεύγουν και από την πεπατημένη
Άμα σου γράψω σεταπ θα θες ένα νεφρό στην κούτα.Ψαχνουμε ένα τίμιο φυσίγγι απλά.Οποιος θέλει φυσιγγαρες να πάρει Λάμπρο.
 
Ποιος είπε ότι τα ρίχνουμε?Βάζω μία κούτα φυσίγγια σε κάθε πόρτα για να μην βαράει από τον αέρα.
Κι άμα σου πουν 7€ που είναι μία εξαιρετική τιμή, θα δώσεις 840€ για να μην βαράνε οι πόρτες; Έχει και βότσαλα που είναι δωρεάν.
 
Κι άμα σου πουν 7€ που είναι μία εξαιρετική τιμή, θα δώσεις 840€ για να μην βαράνε οι πόρτες; Έχει και βότσαλα που είναι δωρεάν.
Και η γειτόνισσα είναι δωρεάν απέναντι αλλά για να την φάω θέλω 5 κασονια μπύρες.Εδω έδωσα 1500€ για τηλεόραση και κοντεύει να καεί όταν πετάγεται ο γουρλοματης.
 
Back
Top