Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Όχι με τον άγιο Πα'ί'σιο τέτοια ρε φίλε‼️αλλα κ με κανέναν άγιο‼️αν το έκανες αυτό στο ισλάμ θα σε ψάχναμε σε κάνα χαντάκι‼️λίγος σεβασμός στα ιερά κ οσία δε βλάπτει ‼️
Λίγο χιούμορ,όταν γίνεται με καλή πρόθεση,δεν βλάπτει.
Το υπόλοιπο δεν το σχολιάζω.
 
Ειναι να κοπανας το κεφαλι σου στον τοιχο με τις φλασιες που μπορει να φαει ο ανθρωπινος εγκεφαλος. Παντως αν βρισκει τσιχλες τον υιοθετω τον Γιαπωνεζο. Τρωνε και λιγο αυτοι...
Εγω που νοιωθω και ντυθηκα γερακοτσιχλα,θα εχω προβλημα αν περασω τον Οκτωβριο απο Ψαχνα μια βολτα?
Υποσχομαι οτι θα ιπταμαι ανω των 80 μετρων,για λογους ασφαλειας...
 
Εγω που νοιωθω και ντυθηκα γερακοτσιχλα,θα εχω προβλημα αν περασω τον Οκτωβριο απο Ψαχνα μια βολτα?
Υποσχομαι οτι θα ιπταμαι ανω των 80 μετρων,για λογους ασφαλειας...
Πέρνα πάνω από μπενελες καλού κακού...🥴
 
Ειναι να κοπανας το κεφαλι σου στον τοιχο με τις φλασιες που μπορει να φαει ο ανθρωπινος εγκεφαλος. Παντως αν βρισκει τσιχλες τον υιοθετω τον Γιαπωνεζο. Τρωνε και λιγο αυτοι...
Πολύ τον κουνάει τον κωλο είναι και αργος θα του τον καρφώσει κανένα αδέσποτο.
 
Λίγο χιούμορ,όταν γίνεται με καλή πρόθεση,δεν βλάπτει.
Το υπόλοιπο δεν το σχολιάζω.
Έχεις δει πουθενά κάναν αλλόθρησκο να σατιρίζει την πίστη του❓πόσο μάλλον να επιτρεψουν σε κάποιον άλλο να το πράξει❓ ...τον Μωάμεθ ας πούμε ,βλέπε Γαλλια(σκιτσογράφος που σατιρίσε τον Μωάμεθ)
Μόνο εμείς είμαστε στην ευχάριστη.....θέση ,όχι μόνο να τους σατιριζουμε, αλλά να βρίζουμε κιολας Χριστό και Παναγία.-
Όταν κάνεις κάτι λάθος,να έχεις την τόλμη να το παραδεχτείς,αν τώρα είσαι άθεος(δε γνωρίζω)έχεις την υποχρέωση να σέβεσαι την πίστη αυτού του έθνους κ όχι μόνο‼️
Αυτά τα περί χιούμορ....αστειοτητες‼️
 
Έχεις δει πουθενά κάναν αλλόθρησκο να σατιρίζει την πίστη του❓πόσο μάλλον να επιτρεψουν σε κάποιον άλλο να το πράξει❓ ...τον Μωάμεθ ας πούμε ,βλέπε Γαλλια(σκιτσογράφος που σατιρίσε τον Μωάμεθ)
Μόνο εμείς είμαστε στην ευχάριστη.....θέση ,όχι μόνο να τους σατιριζουμε, αλλά να βρίζουμε κιολας Χριστό και Παναγία.-
Όταν κάνεις κάτι λάθος,να έχεις την τόλμη να το παραδεχτείς,αν τώρα είσαι άθεος(δε γνωρίζω)έχεις την υποχρέωση να σέβεσαι την πίστη αυτού του έθνους κ όχι μόνο‼️
Αυτά τα περί χιούμορ....αστειοτητες‼️
Καθείς, με την αντίληψη του...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top