Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Από ότι λέει ήταν σκυλεμπορας,άρα μέσα από τις φωτογραφίες ( δεν τις έχω δει) ίσως έψαχνε για υποψήφιους αγοραστές. Θέλει πολύ προσοχή γενικά η συναναστροφή με άγνωστα άτομα.
Κυνηγεσία και Κυνοφιλία έστελνε σίγουρα αλλά πρέπει να τον έχω πετύχει και σε άλλα
Εμφανιζόταν με διάφορες ράτσες
 
Η μοναδική ηχογραφημένη ιδιωτική συνομιλία του Χίτλερ το 1942
Έχει καταλαβει ότι τον ήπιε στην ΕΣΣΔ που έμπλεξε παρόλα αυτά πήγε τον πόλεμο μέχρι το 1945 με αποτέλεσμα να πεθάνουν πολλά εκατομμύρια άνθρωποι ακόμα για την ανωμαλία του
Αναφέρει και την κατάσταση στην Βόρεια Αφρική την Ελλάδα και την Αλβανία
Επειδή ορισμένοι λένε έλα μωρέ σιγά τι έκανε η Ελλάδα τους Ιταλούς νίκησε και σιγά πόσο άντεξε με τους Γερμανούς
Ας το ακούσουν και από το στόμα του Χίτλερ αν τον έτσουξε ή δεν τον έτσουξε αυτή η καθυστέρηση και αν ήταν σημαντική ή όχι



 
Αν στη θέση μας ήταν το Ισραήλ, θα είχε προβεί σε πρώτο πλήγμα. Εδώ τα ακούμε αυτά και γελάμε και εννοώ εμάς τους πολίτες. Αν για οποιοδήποτε λόγο έκλειναν τα μαγαζιά για μια βδομάδα θα το αντεχαμε σαν κοινωνία άραγε;
 

Πειτε μου γιατι αραγε προσπαθουν οι ´´κακοί´´
αυτοι ανθρωποι να σταματησουν τα γαιδουρακια για να μην πεσουν κατω
Και τον λογο που αραγε βριζει μια γυναικια φωνη οταν πεφτει το ζωντανο

Μετα διαβαστε τα σχολια και πειτε μου τι καταλαβαινετε για το ποσο σχετικοι ειναι πραγματικα με τα ζωα αυτα τα αμθρωπακια των φιλοζωικων
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top