Αστεία-Περίεργα-Ενδιαφέροντα Βίντεο & Φωτογραφίες Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Να δεις που έχω δει μέσα στο νεκροταφείο του Σχιστού δίπλα μου δύο φορές και τη μια κοιμόταν σε ένα τάφο που είχε φυτρώσει χορτάρι πάνω σκέφτηκα να του σκάσω μια μπουνιά στο κεφάλι αλλά δεν το έκανα ειμαστε
για τρισάγιο τον τσιγκλισαμε με ένα ξυλαράκι και σηκώθηκε και έφυγε πολύ χαλαρά.Δε λέω για τις πέρδικες τις έχω πετύχει 4/5 φορές να κοταριζουν ανάμεσα στους τάφους.
Εσείς ρε φίλε, δεν έχετε νεκροταφείο,εσείς έχετε ρεζέρβα 😁
 
Εσείς ρε φίλε, δεν έχετε νεκροταφείο,εσείς έχετε ρεζέρβα 😁
Λες να πάρω την κουτάβα και να πάω μια βόλτα στο νεκροταφείο στο Σχιστό; Στο δικό μας δεν έχει τίποτα και φοβάμαι μη μάθει να φερμαρει τις γριές και άντε να της το κόψω μετά! Που είσαι Λάκη; Ολόκληρη εκπομπή θα έστηνες αν μας παρακολουθούσες! .yel. IMG_20221029_192238.jpg
 
Last edited:
Λες να πάρω την κουτάβα και να πάω μια βόλτα στο νεκροταφείο στο Σχιστό; Στο δικό μας δεν έχει τίποτα και φοβάμαι μη μάθει να φερμαρει τις γριές και άντε να της το κόψω μετά! Που είσαι Λάκη; Ολόκληρη εκπομπή θα έστηνες αν μας παρακολουθούσες! .yel. View attachment 59016
Τα πουλιά δέχονται αφόρητη πίεση από τα πολλά εκπαιδευτικά κ μόνο μέσα στα μνήματα βρίσκουν ηρεμία! Όπως και σε άλλες μεριές έχουν κατέβει μέσα στον αστικό ιστό! Παράδειγμα στην Πετρούπολη πολύ συχνά τις βλέπω στο πάρκινγκ των λεωφορείων δίπλα από το τερα Πέτρα!
 
Τα πουλιά δέχονται αφόρητη πίεση από τα πολλά εκπαιδευτικά κ μόνο μέσα στα μνήματα βρίσκουν ηρεμία! Όπως και σε άλλες μεριές έχουν κατέβει μέσα στον αστικό ιστό! Παράδειγμα στην Πετρούπολη πολύ συχνά τις βλέπω στο πάρκινγκ των λεωφορείων δίπλα από το τερα Πέτρα!
Σε λίγο θα αρχίσουν κ τις μπουρδέλοτσάρκες😁
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top