Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαμηλές μέγιστες πιέσεις.
Ομαλές εκκινήσεις.
Σκληρά σκάγια ενός μεγέθους σφαιρικά.
Buffer.
Κόλπα για να κρατήσουμε τα σκάγια όσο το δυνατόν περισσότερο ενωμένα στα πρώτα μέτρα της τουφεκιάς.

Αποτέλεσμα ... Μεγάλες συγκεντρώσεις.
Απλό :) :) :) στην θεωρία ...

Νικόλαααααα την Μ22222222 .pray to God.
 
Last edited:
Καλησπερα και απο εδω παλικαρια !!!
Αλλη μια δοκιμη με ΕΛΛΗΝΙΚΟ LB6.....αυτην την φορα με αλλο αμορτισερ...Η προηγουμενη
δοκιμη ειχε φελλο 9 χιλιοστα και αυτη που θα ανεβασω τωρα για αμορτισερ ειχε 9 χιλιοστα
σωληνακι ΒΕΝΖΙΝΗΣ....και καλα διαβασατε !!!

Το σωληνακι ηταν πατεντα της πτανας του κουζουλου....η του Μαστρο Μιχαλη....δεν θελω να ''αδικησω''
κανεναν....Αν και νομιζω ....πολυ παλια το ειχε στησει ο κουζουλος με σωληνακι μαυρο 10 χιλιοστα
διαμετρο και ηταν σκληρο αερος σωληνακι!!!
Εγω το εκανα με σωληνακι βενζινας λογω επαγγελματος...!!!! :D

Ανεβαζω την δοκιμη....και μετα το στησιμο και το σεταπ της δοκιμης !! :)


View attachment 45583View attachment 45584


Τι ''αντιντζελο'' πρασινα αλογα....Οι Ελληνες δινουν πόνο ....!!!! :)
Τοχο δουλεψη πολη.πρην πολαααα χρωνια.ναι δηκιμου πατεντα ειναι καλα θημασε.εγω βαζο λαστιχακη αερα πιεσεος
 
Τοχο δουλεψη πολη.πρην πολαααα χρωνια.ναι δηκιμου πατεντα ειναι καλα θημασε.εγω βαζο λαστιχακη αερα πιεσεος
Αυτές οι πατεντες Γιάννη ανεβάζουν τις πιεσεις?
Πρέπει να στήνονται με μειωμένη δόση πυριτιδας?
 
Και εδω μια πατεντα με του λαναρα το στροφιο το ατσαλινο το ματ.με το χτιπημα που εχει πισο με μια ποντα.εβαλα ροδελα 1χιλ με κορμο περτσινιου να την κραταει.τωρα το τη ρελι θα κανη.η νεκροψια θα δηξη .big smile. .pray to God.
 
Και εδω μια πατεντα με του λαναρα το στροφιο το ατσαλινο το ματ.με το χτιπημα που εχει πισο με μια ποντα.εβαλα ροδελα 1χιλ με κορμο περτσινιου να την κραταει.τωρα το τη ρελι θα κανη.η νεκροψια θα δηξη .big smile. .pray to God.
Χειρότερα θα είναι γιατί θα κάνει βαθούλωμα στο αστέρι.Πιο καλό είναι να αφαιρείς παρά να προσθέτεις.
 
Έχει δοκιμάσει κανένας 2 ίδια στησίματα αλλά στο ένα να βάλει γραφίτη εσωτερικά και περιμετρικά του κάλυκα ;;;

Όχι μέσα στο buffer ...

Ψάχνουμε διαφορές στο v1 5
Περιμετρικα οχη.εγω δοκιμαση ομως να περασο τα σκαγια.και αποτελεσμα λιγο περισοτερη ταχητιτα 5 μετρα δηλαδη.και λιγο πιο σφηκτα κεντρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top