Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τι θα είχε μεγαλύτερη απείχηση στην αγορά; Ένα όπλο που στενοτουφεκάει ή ένα όπλο που γεμίζει την τσάντα
εγραψες το μυστικο το μεγαλο , λιγοι το εχουν καταλαβει αυτό και δεν σε παινευω , τα οπλα τα πολύ συγκεντρωτικα σε τουφεκια είναι ακρως αντιεμπορικα , το ιδιο και τα αντιστοιχα φυσιγγια , δεν μπορουν να τα διαχειριστουν ολοι με τέτοιες βλητικες συμπεριφορες ,εχουν πουληθεί πολλα οπλα μετα από τετοιες επεμβασεις οι οποιες αναδεικνυουν τα σκοπευτικα λαθη του κυνηγου καθως και τα τελειως λαθος μετρα του κοντακιου του
 
Εμενα δεν μου αρεσουν χωρισ καμια παρεξήγηση για τρειαρι τσοκ στα 32μετρα.
Ηλια ειναι πολυ μικρο το χαρτι για να βγει συμπερασμα... Λιγο να φυγει η τουφεκια χανεται η μπαλα...
Κ στο δικο μου οπλο το ιδιο τσοκ βγαζει πιο σφιχτη τουφεκια αλλα σε σχεση με τα μαμισια της Α5 ειναι η μερα με τη νυχτα...
 
Να μην ξεχνάμε κάτι σημαντικό, κατά την άποψη μου. Περιμένουμε πως και πως πότε θα βγει κάποιο νέο Αμερικάνικο μοντέλο, με παραλλαγές, με αντιολισθητικά φινιρίσματα, με το ένα, με το άλλο, να τρέξουμε να το αγοράσουμε και κανείς δεν σκέφτεται ότι αυτό το όπλο έχει παραχθεί για να πουληθεί στο 80% της παραγωγής του σε ένα κοινό που κυνηγάει υδρόβιο, με ομοιώματα και ατσάλινα, όπως και φασιανό κλουβίσιο στην φέρμα !!!
Όποιος θέλει τουφεκιές "μπάλα" στα μολύβδινα, καλύτερα να κοιτάζει προς Ιταλία μεριά .... :cool:
 
ενα οπλο με την καννη της rem και την απλοτητα της benelli.οποια εταιρεια το βρει αυτο θα λουστει με χρυσαφι
Βenelli Cordoba φιλε λεγεται αυτό που εγραψες , δεν εισάγεται ελλαδα , το εχω ξαναγραψεi ότι αυτό είναι το απολυτο αυτογεμες κατά την γνωμη μου , μιλαμε παντα για εργοστασιακο οπλο γιατι υπαρχουν και τα οπλα τα φτιαγμενα στα γουστα των κατοχων τους
 
Βenelli Cordoba φιλε λεγεται αυτό που εγραψες , δεν εισάγεται ελλαδα , το εχω ξαναγραψεi ότι αυτό είναι το απολυτο αυτογεμες κατά την γνωμη μου , μιλαμε παντα για εργοστασιακο οπλο γιατι υπαρχουν και τα οπλα τα φτιαγμενα στα γουστα των κατοχων τους
αυτο δημητρη δεν το ηξερα οτι υπαρχει.γιατι δεν εισαγεται και παιδευομαστε με τσοκ δοκιμες κ.α?
 
Να μην ξεχνάμε κάτι σημαντικό, κατά την άποψη μου. Περιμένουμε πως και πως πότε θα βγει κάποιο νέο Αμερικάνικο μοντέλο, με παραλλαγές, με αντιολισθητικά φινιρίσματα, με το ένα, με το άλλο, να τρέξουμε να το αγοράσουμε και κανείς δεν σκέφτεται ότι αυτό το όπλο έχει παραχθεί για να πουληθεί στο 80% της παραγωγής του σε ένα κοινό που κυνηγάει υδρόβιο, με ομοιώματα και ατσάλινα, όπως και φασιανό κλουβίσιο στην φέρμα !!!
Όποιος θέλει τουφεκιές "μπάλα" στα μολύβδινα, καλύτερα να κοιτάζει προς Ιταλία μεριά .... :cool:
αν εννοεις την βερετα μονο η Greystone και η 391 η 2 κατι παει να κανει , τα πιο καινουργια φιλε είναι τρομερα για μπεκατσα
 
αυτο δημητρη δεν το ηξερα οτι υπαρχει.γιατι δεν εισαγεται και παιδευομαστε με τσοκ δοκιμες κ.α?
ευριπιδη αν το οπλο αυτό ερθει ελλαδα η ευρωπη πιστευεις ότι θα πουληθεί άλλο οπλο ? θα χρεωκοπησουν ολες οι εταιριες αυτόματα , ποιος ανθρωπος λογικος θα αγορασει κατι άλλο ????? και για αυτό κρατανε εγοστασιακα λιγο την μπενελι πισω σε για να ισοσταθμισουν την εμπορικη διαφορα
 
αν εννοεις την βερετα μονο η Greystone και η 391 η 2 κατι παει να κανει , τα πιο καινουργια φιλε είναι τρομερα για μπεκατσα
Δεν είχα κάποια συγκεκριμένη στο μυαλό μου, αλλά επειδή το έχεις ξαναγράψει, την τουφεκιά της Α400 της extreme την έχεις δει και σου φαίνεται ανοιχτή ; Για τις άλλες δεν ξερω, αλλά την πλαστική την extreme ρε Δημήτρη, μήπως πρέπει να την ξαναδείς;
 
ευριπιδη αν το οπλο αυτό ερθει ελλαδα η ευρωπη πιστευεις ότι θα πουληθεί άλλο οπλο ? θα χρεωκοπησουν ολες οι εταιριες αυτόματα , ποιος ανθρωπος λογικος θα αγορασει κατι άλλο ????? και για αυτό κρατανε εγοστασιακα λιγο την μπενελι πισω σε για να ισοσταθμισουν την εμπορικη διαφορα
τι να πω οτι εχεις αδικο?παντως ακομα και στην αμερικη τωρα το γκουγκλαρα η τιμη της ειναι στα 2.100 δολλαρια.αν ερθει εδω ποσο θα κανει???????????????
 
Δεν είχα κάποια συγκεκριμένη στο μυαλό μου, αλλά επειδή το έχεις ξαναγράψει, την τουφεκιά της Α400 της extreme την έχεις δει και σου φαίνεται ανοιχτή ; Για τις άλλες δεν ξερω, αλλά την πλαστική την extreme ρε Δημήτρη, μήπως πρέπει να την ξαναδείς;
την xtreme να σου πω την αληθεια δεν την εχω δοκιμασει φιλε , δεν κατηγορησα κανενα οπλο , εγραψα την αποψη μου
 
Ηλια ειναι πολυ μικρο το χαρτι για να βγει συμπερασμα... Λιγο να φυγει η τουφεκια χανεται η μπαλα...
Κ στο δικο μου οπλο το ιδιο τσοκ βγαζει πιο σφιχτη τουφεκια αλλα σε σχεση με τα μαμισια της Α5 ειναι η μερα με τη νυχτα...
απέτυχε η Browning με αυτα τα τσοκ η είναι φτιαγμένα για αλλα πχ.ατσάλι???
 
απέτυχε η Browning με αυτα τα τσοκ η είναι φτιαγμένα για αλλα πχ.ατσάλι???
Για μένα εκεί είναι το μυστικό, βαριά κουβέντα το απέτυχε στην εποχή μας ειδικά από μια τέτοια εταιρία, απλά αυτά τα όπλα είναι φτιαγμένα να ρίχνουν ατσάλινα. Μακάρι να είχαν κάνει τα παιδιά μερικές δοκιμές με ατσάλινα, με τα ίδια τσοκ, θα βλέπαμε τεράστια διαφορά.
 
Βenelli Cordoba φιλε λεγεται αυτό που εγραψες , δεν εισάγεται ελλαδα , το εχω ξαναγραψεi ότι αυτό είναι το απολυτο αυτογεμες κατά την γνωμη μου , μιλαμε παντα για εργοστασιακο οπλο γιατι υπαρχουν και τα οπλα τα φτιαγμενα στα γουστα των κατοχων τους
Και η BREDA GRIZZLI
 
Εφαγε και αυτη την σκονη της μπενελοβερετοοπτιμομομπιλοκριοπλας!!!.sex hard.
Πότε απέκτησαν οι Αμερικάνοι τεχνογνωσία στα λειόκαννα, σε σχέση με τους Ιταλούς και δεν το πήρα χαμπάρι; Μέχρι πριν 2-3 χρόνια η Rem είχε βαρεθεί να δημοσιεύει ανακλήσεις για προβληματικά μοντέλα. Στα φυσίγγια τους βγάζω το καπέλο, αλλά στα όπλα ... .no.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top