Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Super Fiocchi 616 68,5χιλ - MB 36 1,90 X 36 - Z2M 18 - Σκάγια νούμερο 5 - Ρέλιασμα 57,2χιλ. - Χαρτί περίπου 1Χ1

Browning Maxus 18,7 - Teague L IM - Απόσταση 40 μέτρα

η τουφέκια για 2 1/2 αστέρια στα 40 μ κ για όπλο μαμά είναι πολυ καλη, καλο ειναι στα 40 μ να ρίχνουμε με 10 δέκατα τσοκ,το εργοστασιακο φουλ στην μαξους ειναι στην ουσία 2 αστέρια
 
Ρε θειο....Μεσα στο χωριο τις παιζεις?

Γιατι θειου.....εχεις ''ζορια'' εσυ ?? .big smile.

Οταν ειναι σκαγια...και λιγες τουφεκιες ναι.....Οταν ριχνω βολια και εχω να ριξω πανω απο 5-6 τουφεκιες
σε σκαγια........τοτε γμτ........τρωω την λασπη του πεδιου βολης του στρατου.:confused:
 
Επρεπε να σε εχω γειτονα εσενα....

Που μεσα στην ζουγκλα που ζεις.... ?? Για μαλακα ψαχνεις ?? Πριν 34 χρονια την κοπανησα....και
εδω .....εχω και καλη γειτονισα...... :)
Και οπως λεει και ο κοσμακης.....να μου λειπει το βύσσινο !!!!! ;):)
 
Το πιάσαμε το υπονοούμενο!
Ζωντό ζωντό;;;;;

Αστο Ντοκτορ....δεν το ''επιασες''....εχω καλη γειτονισα χωρις υπονουμενα....καλός ανθρωπος...
Αντε μην μου την ματιασετε....θα κανετε χρονια να δειτε δοκιμες μετα!!! ;)
 
Αφου εδω ειναι η Τζειν τι να κανω ρε θειο?
Την Τζέιν απ' τη φωτιά ποιος θα τη βγάλει;
Ο Αλεξάκης που 'χει δύναμη μεγάλη. Κάθε παιδί τον Αλέξη τον θαυμάζει. Ορμά στις φλόγες και το κορίτσι βγάζει. Δυνατός και γερός για να γίνεις κάθε μέρα Tecna να ρίχνεις.
.bye. .sarcastic.
 
Αφου εδω ειναι η Τζειν τι να κανω ρε θειο?Να αφησω τον γαμο
και να παω για βλητικες δοκιμες?Εχουμε καιρο,αργοτερα...

Πολυ καλα κανεις....και μενα η ''Τζειν'' με κραταγε....μολις την σουταρα...την κοπανισα,,,,,,σαν πεταλωμενος
λαγος.....sarcastic.
 
Την Τζέιν απ' τη φωτιά ποιος θα τη βγάλει;
Ο Αλεξάκης που 'χει δύναμη μεγάλη. Κάθε παιδί τον Αλέξη τον θαυμάζει. Ορμά στις φλόγες και το κορίτσι βγάζει. Δυνατός και γερός για να γίνεις κάθε μέρα Tecna να ρίχνεις.
.bye. .sarcastic.
Οπα γιατρε....
Ταρζαν-Τζειν
Καρνεισον-Λολα
Αλλο πατζουρι αλλο πατζαρι!
 
Ρίξε καμιά τουφεκιά αύριο με το καλό να έχουμε να συζητάμε όλο το ΣΚ.

Οτι θελει ο φιλος μου.....Ετοιμος ειμαι....Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος....επιασε και
βρεχει εδω...Να ξημερωθουμε με το καλο...και βλεπουμε!!!!
 
Οτι θελει ο φιλος μου.....Ετοιμος ειμαι....Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος....επιασε και
βρεχει εδω...Να ξημερωθουμε με το καλο...και βλεπουμε!!!!
Ριξε και μια στην πορτα της γειτονισσας να δουμε διατρηση!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top