Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι στελιο αυτο λεω εχει φορτομα για να βγαζει τοσα αρα ειναι και γρηγωρο θεορω! αυτα που ριχνω εγω τα golden παντος ειναι τουμπανα φοτοβολιδες με psb
Δεν τα ξέρω τα golden.
Ξέρω τα champion τα κόκκινα από τα μέρη σου κ εγκρίνω.
 
Η Ισπανικες βγάζουν ποιο εύκολα ταχύτητες με σχετικά χαμηλές πιεσεις δεν είπε κανείς ότι δεν ανεβάζουν 1000 BAR. Παντός για το κολοκρυο το δικός μας
πιστεύω θα είναι σουπερ
Αυτο ρε Δημητρη λεω πως γινετε να κυκλοφορεις φυσυγγι με τοσα μπαρ
 
Με τι νούμερο σκαγια;
Από 6 ως 4...έχει τύχει να κατεβάσω ....ένα μεγάλο παπί ,ξεκινοντας το απ' τα 30 μέτρα κ με το τρίτο ,ένα 42 νίτρο μάγκνουμ 4ν, καθαρό τρίο....που κόντευε μπορεί κ 80+ να το τσιμπήσει ένα σκάγι κ να πέσει στο ένα χιλιόμετρο ‼️συνέχισα το κυνήγι κ στο φεύγα ,μετά από κάνα τρίωρο πήγα να το βρω , ευτυχώς πήρα κ το όπλο μαζί...μου ξεπετάχτηκε απ' τα 10 15 μέτρα κ με ένα 5αρι νίτρο φεσαντ ,του έβαλα φρένο στα 30 μέτρα‼️
 
Κ αλλά κυκλοφορούν Τόλη απλά ο συγκεκριμένος γράφει όσα έχει. Πιο τίμιο από τα 740 cip και κολοκυθι

Εγώ κυνηγάω ημερήσιο με 4 και 3 και έχω δοκιμασει και πιο χοντρά. Μιλάμε όμως για θερμοκρασίες κάτω του 0
Κ εδώ έτσι με τα μείον παίζαμε ‼️αυτό γουστάρω στο παπί‼️ espressia μέσα στο αυτοκίνητο 2 3 4 5 τσιγάρα παχιά ,τζαζ στο ράδιο κ απόφαση να βγεις έξω να δαγκώσεις το κβλι περιμένοντας την παπιά‼️‼️‼️
 
Κ εδώ έτσι με τα μείον παίζαμε ‼️αυτό γουστάρω στο παπί‼️ espressia μέσα στο αυτοκίνητο 2 3 4 5 τσιγάρα παχιά ,τζαζ στο ράδιο κ απόφαση να βγεις έξω να δαγκώσεις το κβλι περιμένοντας την παπιά‼️‼️‼️
Για αυτό σου λέω, όσο πιο κοντά τόσο πιο καλά στο παπι
 
Αυτο καταλαβανε και στο αμερικα ενω εχουνε τα αστρονομικα υπεροπλα Φιλε και τα φωναζουν κοντα
Το παπι έτσι μόνο πρεπει να κυνηγιεται, αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη , δεν είναι θέμα υπεροπλου κ φυσιγγιου, είναι θέμα του χώρου πιο πολυ κ του τοπίου
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top