Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πάρε και ένα τέτοιο να βρεις τα κλειδιά...
Εισε γελασμενος.παραδηγμα.στο σεξ αν θες να ξερης το ισπανικο το εφηβρανε λογο ζαμπαλα.αντεχουν στης πολες τρηβες και στα σκαμπηλια.η βηζομπαλες δεν φαγονοντε η κανη εχει θεμα .very funny. .terror. .hunter.
 
Εισε γελασμενος.παραδηγμα.στο σεξ αν θες να ξερης το ισπανικο το εφηβρανε λογο ζαμπαλα.αντεχουν στης πολες τρηβες και στα σκαμπηλιαβηζομπαλες δεν φαγονοντε η κανη εχει θεμα .very funny. .terror. .hunter.
.RESPECT..sarcastic..sarcastic..sarcastic.....ρε συ ακόμα γελάω!
 





Αυτες τις είχα στείλει στις παλιές φωτογραφίες.. όπως και πολλές άλλες.
Χαχαχαχαχαχαχααααα‼️
τότε ,τα όπλα ήταν λιγοστά κ τα θηράματα ‼️μιλιουνια‼️χήνες ,καλημανες,λαγοί ακόμη κ στα πεδινά της Καρδίτσας‼️παπιά,ολ-οφ-εμ‼️
τότε στηναν θηλιές κ δίχτυα, για να πιάσουν θηράματα‼️
τότε ,αντί για Λαμποργκίνι ο Αθηναίος,είχε auto 5‼️ κ ο πλουσιότερος του χωριού μόνοκανο‼️
Πι.ες
μη λέμε χαζά λοιπόν μίστερ ρεμινγκτον‼️
 
Τα 2 θα τα στείλω στον Νίκο μπας και μάθει να φτιάχνει κάνα φυσίγγι. .yel.
Να δω πότε θα αξιωθώ ...

Τα άλλα θα τα δοκιμάσω με την Μ2 και την 1187.
Αν τα βάρησεις με την 1187 απλόσε και κανένα σεντόνι να δεις που θα πάει το κλυστρο και η σκανδάλη..μην τα ψάχνης μετα.my man.
 
Αν τα βάρησεις με την 1187 απλόσε και κανένα σεντόνι να δεις που θα πάει το κλυστρο και η σκανδάλη..μην τα ψάχνης μετα.my man.
Φίλε Ηλία, εγώ πάντως, έχω ρίξει πολλά από αυτά, και άλλα καλούδια και το κλείστρο είναι ακόμη στη θέση του.
 
Ταν ταααααν
Για παραμάνες ψαρέματος πήγα Rem Nitro 3" #4 αγόρασα ... χύμα !!!

Κι εγω πηρα περυσι χυμα πεντε νο4 και αλλα πεντε νο2
ετσι πως πάμε σε λίγο καιρό θα αγοράζουμε χυμα τα τσιχλοφύσιγγα.... .hair.
 
Να είχα τώρα αυτά τα Ρεμί που έσφαξα ,έριξα στα χαρτιά κ ντενεκεδια....ξαναπαντρευουμαν‼️
Γιανν' !!!!
κάποτε σημείωνα το κόστος των δοκιμών μου...
μέτραγα...
σταμάτησα να μετράω όταν διαπίστωσα ότι θα μπορούσα να έχω πάρει μια καλής ποιότητας καραμπίνα
 
Ειχα δει τουφεκια με nitro no5 γραμμ δεν ξερω, νομιζω τα 52, σε μικρα παπια πριν κατι χρονια με 3αρι τσοκ και ειχα παθει σοκ...μιλαμε για πολυ μακρινη τουφεκια.
Ηταν 4 η 5 και ο τυπος εριξε ενα γρηγορο ντουμπλε, του λεει ο αλλος που ημασταν παρεα και οποιος τουφεκουσε μακρια μας τα επρηζε...τι κανεις;;;; που τουφεκας;;;; μολις τελειωνει την φραση παρτα κατω τα δυο
έχει τύχει και σε μενα .my man.
είμαι για λαγό με έναν φίλο και βαδίζουμε μαζί με τα όπλα στον ώμο
μας καβαλάει μια φάσσα
κατεβάζω το όπλο, απασφαλίζω επωμίζω σημαδευω ρίχνω
ακούω τον άλλο:
"που την ρίχνεις εκεί ρρρρρ......"
πριν τελειώσει την φράση πάρτην κάτω
έμεινε να με κοιτάει σαν χαζός

υ.γ. έχω ακόμα τέτοια φυσίγγια αγορασμένα με δραχμές.....
 
Χαχαχαχαχαχαχααααα‼️
τότε ,τα όπλα ήταν λιγοστά κ τα θηράματα ‼️μιλιουνια‼️χήνες ,καλημανες,λαγοί ακόμη κ στα πεδινά της Καρδίτσας‼️παπιά,ολ-οφ-εμ‼️
τότε στηναν θηλιές κ δίχτυα, για να πιάσουν θηράματα‼️
τότε ,αντί για Λαμποργκίνι ο Αθηναίος,είχε auto 5‼️ κ ο πλουσιότερος του χωριού μόνοκανο‼️
Πι.ες
μη λέμε χαζά λοιπόν μίστερ ρεμινγκτον‼️
Οτι έχω στην συλλογή μου από Αμερική... μου έλεγαν τα είχε φέρει ο ξάδερφος μου ο αδερφός μου ο θείος μου... πότε κανένας τα αγόρασα τότε στην 3πλασια τιμή... Κάνας Αθηναίος μόνο.
 
Αν τα βάρησεις με την 1187 απλόσε και κανένα σεντόνι να δεις που θα πάει το κλυστρο και η σκανδάλη..μην τα ψάχνης μετα.my man.
Έχει ρίξει πολλά τέτοια Ηλία ...

Ο ξάδερφος μου λέει ... Τέτοια ρίχναμε και σπάσαμε τα όπλα μας ... Δεν νομίζω όμως ότι έσπασαν από τα συγκεκριμένα ...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top