Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αυτά είναι για τους ντόπιους και δεν χρειάζεται να μπεις μέσα.
Μια χαρά τότε! Πλημμυρισμένα χωράφια, φυλαχτρα τα κλασικά! Μέσα στο βάλτο (ή στο ποτάμι) που δεν ξέρω, δεν μπαίνω αν δεν έχω άτομο μαζί μου που να ξέρει την περιοχή σπιθαμή προς σπιθαμή.

Μόλις διάβασα το ποστ, στην αρχή σκέφτηκα ότι επικρατεί άλλο καθεστώς για ντόπιους και άλλο για επισκέπτες!!😅🤣
 
Ζητείται σιδερικό που να τρυπάει έτσι με lambro #6 στα 30m.
Τενεκές όχι ακλόνητα στερεωμένος !!!
.sarcastic.

View attachment 69718




6

5 στα 36.5 μετρα με 3τσοκ
best restaurants on topsail island
Τρουπαει οχι τρυπάει...
Τσάι με βότανα Μαινάλου: γαϊδουραγκαθο τσουκνιδα Τσάι βουνό ρίγανη βουνό χαμομήλι ξύσμα πορτοκαλιού με λίγη κανένα και μέλι βανίλια 🍵🍵🍯🍯🧉🧉🧊🧊🍼🍼😅😅
 
Στα φανάρια φίλε μου πας δίπλα στον άλλο, πατάς δύο ξερογκαζα κ ξεκινάτε... Δεν του λες πρώτα να ανοίξει το καπό του :cool:
Ξέρεις τι γίνεται ; Αν σε διπλαρωσει ο άλλος στα φανάρια, και είσαι γενικά του πειράματος, και το ακούσεις ρελαντί και έχεις καλό αυτί, το καταλαβενεις με την μια χωρίς να ξερογκαζαρει. Αν έχεις τη γυναίκα δίπλα ξεκινάς αμέσως σοβαρή κουβέντα. Τώρα αν είσαι μόνος το παίζεις σοβαρός και κοιτάς μόνο ευθεία..sarcastic..sarcastic.
 
Στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα ...
.hair.

Φιλαρα μου....εσυ με ξερεις και απο κοντα...Ανταγωνιστικος ποτε δεν ημουν...ουτε ειμαι...
Ο μονος ανταγωνιστης και αντιπαλος μου παντα ηταν και ειναι ο στοχος και ο ταχογραφος...
Ωστοσο υπαρχουν καποιοι...πολυ ανταγωνιστικοι...που δεν ''παλευονται''.....
Ας παρουν λοιπον τα σεταπ.... και εαν εχουν ''αντερα''.....να κλεισουν δικα τους φυσιγγια και να μας
δειξουν τα αποτελεσματα με τις φαρμακερες τους καννες... :cool:
Ελεος δλδ...το τερματισαν το πραγμα !!!!:cool:

ΥΓ. Παρωπιδες δεν φοραω ουτε εγωιστης ειμαι...Μακαρι και να βγαλουν ενα 100% συγκεντρωση σε αυτα
τα μετρα και να παρεδεχτω τις καννες τους !!!:cool:
Να θυμαστε ομως....οτι και εγω μπερετα εχω και κυνηγαω και κανω δοκιμες...;)
 




6

5 στα 36.5 μετρα με 3τσοκ
best restaurants on topsail island
Τρουπαει οχι τρυπάει...
Τσάι με βότανα Μαινάλου: γαϊδουραγκαθο τσουκνιδα Τσάι βουνό ρίγανη βουνό χαμομήλι ξύσμα πορτοκαλιού με λίγη κανένα και μέλι βανίλια 🍵🍵🍯🍯🧉🧉🧊🧊🍼🍼😅😅
Πολύ μεγάλες τρύπες ανοίγουν τα 7,5άρια.
Διαστέλλονται μάλλον όταν βγαίνουν από την κάνη
.very funny.
 
Φιλαρα μου....εσυ με ξερεις και απο κοντα...Ανταγωνιστικος ποτε δεν ημουν...ουτε ειμαι...
Ο μονος ανταγωνιστης και αντιπαλος μου παντα ηταν και ειναι ο στοχος και ο ταχογραφος...
Ωστοσο υπαρχουν καποιοι...πολυ ανταγωνιστικοι...που δεν ''παλευονται''.....
Ας παρουν λοιπον τα σεταπ.... και εαν εχουν ''αντερα''.....να κλεισουν δικα τους φυσιγγια και να μας
δειξουν τα αποτελεσματα με τις φαρμακερες τους καννες... :cool:
Ελεος δλδ...το τερματισαν το πραγμα !!!!:cool:

ΥΓ. Παρωπιδες δεν φοραω ουτε εγωιστης ειμαι...Μακαρι και να βγαλουν ενα 100% συγκεντρωση σε αυτα
τα μετρα και να παρεδεχτω τις καννες τους !!!:cool:
Να θυμαστε ομως....οτι και εγω μπερετα εχω και κυνηγαω και κανω δοκιμες...;)
Καλημέρα Νίκο θα σου ξαναγράψω για άλλη μια φορά ότι μια κανη θα την κρίνεις στην απόδοση της με ΚΟΙΝΑ ΦΥΣΊΓΓΙΑ με ΜΟΛΙΒΔΙΝΑ ΣΚΑΓΙΑ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΦΕΡ ΑΛΕΥΡΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΥΣΜΑΤΩΣΕΙΣ κλπ.
Φυσίγγια που μπορεί να βρει και να χρησιμοποιήσει ο κάθε κυνηγός που δεν είναι ιδιογομωτης.........
Ελαστιστοι από το σύνολο των κυνηγών έχουν πρόσβαση στην ιδιογομωση..........
Αναμφίβολα με ένα φυσίγγι ιδιογομωσης οι διαφορές στην απόδοση μεταξύ των όπλων αμβλύνονται.......
Όταν προστατεύεις τα σκάγια είναι φυσιολογικό.........
Ξέρω ότι δεν πρόκειται να το δεχτείς αλλά έκανα τουλάχιστον την προσπάθεια μου.......
 
Καλημέρα Νίκο θα σου ξαναγράψω για άλλη μια φορά ότι μια κανη θα την κρίνεις στην απόδοση της με ΚΟΙΝΑ ΦΥΣΊΓΓΙΑ με ΜΟΛΙΒΔΙΝΑ ΣΚΑΓΙΑ ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΦΕΡ ΑΛΕΥΡΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΥΣΜΑΤΩΣΕΙΣ κλπ.
Φυσίγγια που μπορεί να βρει και να χρησιμοποιήσει ο κάθε κυνηγός που δεν είναι ιδιογομωτης.........
Ελαστιστοι από το σύνολο των κυνηγών έχουν πρόσβαση στην ιδιογομωση..........
Αναμφίβολα με ένα φυσίγγι ιδιογομωσης οι διαφορές στην απόδοση μεταξύ των όπλων αμβλύνονται.......
Όταν προστατεύεις τα σκάγια είναι φυσιολογικό.........
Ξέρω ότι δεν πρόκειται να το δεχτείς αλλά έκανα τουλάχιστον την προσπάθεια μου.......

Βαγγελη δεν θα το συνεχισω....πολλα λογια χωρις ουσια για μενα..
Ιδιογομωτης εισαι...τα σεταπ ειναι μπροστα σου...κλείστα...ρίχτα...και αποδειξε οτι εχεις ποιο φαμακερη
καννη απο το Βοιτο ή την μπενελι...
Εγω ανταγωνιστικος δεν ειμαι...εσυ που θελεις να αποδειξεις οτι εχεις φαρμακερη καννη..κανε το ...
Απλα πραγματα !!!
 
Βαγγελη δεν θα το συνεχισω....πολλα λογια χωρις ουσια για μενα..
Ιδιογομωτης εισαι...τα σεταπ ειναι μπροστα σου...κλείστα...ρίχτα...και αποδειξε οτι εχεις ποιο φαμακερη
καννη απο το Βοιτο ή την μπενελι...
Εγω ανταγωνιστικος δεν ειμαι...εσυ που θελεις να αποδειξεις οτι εχεις φαρμακερη καννη..κανε το ...
Απλα πραγματα !!!
Ξέρεις τι λεμε εδώ στα Γιάννινα σε παρόμοιες περιπτώσεις?????
Αλλά λέει η θεία μου ,αλλά ακούν τ αυτιά μου.........
Το περίμενα......
 
Ξέρεις τι λεμε εδώ στα Γιάννινα σε παρόμοιες περιπτώσεις?????
Αλλά λέει η θεία μου ,αλλά ακούν τ αυτιά μου.........
Το περίμενα......
Καλά τόσο δύσκολο είναι να γεμίσει ένας δύο φυσιγγια τα ιδια ακριβως και να τα ριξει με μια optima και με μια οποιαδηποτε beneli να δουν καποιοι τι σημαινει κανη ?Γιατί κάποιοι κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν
 
Ξέρεις τι λεμε εδώ στα Γιάννινα σε παρόμοιες περιπτώσεις?????
Αλλά λέει η θεία μου ,αλλά ακούν τ αυτιά μου.........
Το περίμενα......

Σου εδωσα μια πολυ καλη ευκαιρια να αποδειξεις οτι εχεις φαρμακερη καννη...χωρις τις αμφιβολιες
της αποκλισης των εμπορικων φυσιγιων...
Εαν θελεις το κανεις...εαν δεν θελεις...ο καθε ενας βγαζει τα συμπερασματα του...

Στο δικο μου το χωριο λενε....Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...!!!
Και σταματω ΕΔΩ.
 
Σου εδωσα μια πολυ καλη ευκαιρια να αποδειξεις οτι εχεις φαρμακερη καννη...χωρις τις αμφιβολιες
της αποκλισης των εμπορικων φυσιγιων...
Εαν θελεις το κανεις...εαν δεν θελεις...ο καθε ενας βγαζει τα συμπερασματα του...

Στο δικο μου το χωριο λενε....Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...!!!
Και σταματω ΕΔΩ.
Δε χρειάζομαι καμία ευκαιρία για να αποδείξω τίποτε.......
Εάν ενδιαφέρεσαι για τις αποκλίσεις των εμπορικών φυσιγγίων ,οι οποίες συστηματικά αδικούν τις μπενελι δώσε σεταπ ΧΩΡΙΣ ΑΛΕΎΡΙ ΚΑΙ ΜΠΑΦΕΡ και ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΒΥΣΜΑΤΩΣΕΩΝ ,και γω εδώ είμαι...... Ακόμη εάν θέλεις φτιάξε εσύ τα φυσίγγια και στείλε μου από πέντε να τα ρίξω ταυτόχρονα με μπενελι και με 391.......
 
Πολύ μεγάλες τρύπες ανοίγουν τα 7,5άρια.
Διαστέλλονται μάλλον όταν βγαίνουν από την κάνη
.very funny.
Έχω μια εξήγηση!😎😎 Να βγαίνουν τα σκάγια σαν πλάκα από την παραμόρφωση αλλά για κάποιο λόγο να έχουν διατηρήσει μεγάλη μενουσα υπερνικώντας την αντίσταση του αέρα!🤣🤣🤣 Ή πιο απλά και λογικά, να ήταν γεμισμένα με λάθος σκάγια (πιο χοντρά)!!😉 Ή να έχουν λιγότερο αντιμόνιο άρα πιο πολλές παραμορφώσεις κατά την πρόσκρουση με επαρκή όμως κινητική ενέργεια, ώστε να τρυπήσουν.😉😉

Τα εξηγώ ωραία?!!!?!!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top