Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Σου λέει ότι είσαι μοναδικός στο είδος Σου!! Σε παραδέχεται δηλαδή!!!!!

Σε ευχαριστω για την μεταφραση...Απο Αγγλικα...στούρνος....ασχετα εαν πολλα χρονια πριν ηξερα πχ
200 λεξεις... μπορουσα να συνενοηθω...
Οτι αφηνεις....σε αφηνει !!! :cool:
 
Σε ευχαριστω για την μεταφραση...Απο Αγγλικα...στούρνος....ασχετα εαν πολλα χρονια πριν ηξερα πχ
200 λεξεις... μπορουσα να συνενοηθω...
Οτι αφηνεις....σε αφηνει !!! :cool:
Ντου γιου λαϊκ ματμαζελ δε γκρις?
Άι χαβ χερ κοτον μπατ πενις κοτομπεικον!
Καμ γουιθ μι του τιτσ γου γκρικ πενετρεσιον!
Καθάρισες....
 
Σε ευχαριστω για την μεταφραση...Απο Αγγλικα...στούρνος....ασχετα εαν πολλα χρονια πριν ηξερα πχ
200 λεξεις... μπορουσα να συνενοηθω...
Οτι αφηνεις....σε αφηνει !!! :cool:
200 λέξεις? οι νεοέλληνες δεν χρησιμοποιούμε τόσες στην μητρική μας...
 
Κοίτα μην σε κάνουν μπαούλο στο ξύλο.
Μια φορά κ έναν καιρό στην Κω,πριν 30+❓ χρόνια κ κατά τις 6 τα ξημερώματα,πέτυχα στο δρόμο δύο Αγγλίδες ζεύγος‼️πάνω στην κουβέντα,αφήνω την μία παλάμη να κολλήσει στο καυτό σορτς της μιας που μου έβγαλε το ματι‼️ όλα οκ εκτός της γκόμενας της που στραβωσε ....γυρίζει λοιπόν η Λέσβο φίλη της κ μου λέει ,"αν το ξανακάνεις αυτό ,σε περιμένει έκπληξη"ε ‼️λίγο η περιέργεια λίγο η κλανα της σύρμα γκόμενας της ,το ξανακάνω‼️ε ‼️για ποτέ με βλέπω να αποφεύγω μια γυριστή κλωτσιά στο πρόσωπο(,που θα μου έπαιρνε το κεφάλι) κ ένα κροσε πριν καν προσγειώσει το πόδι,,,,χαααααμπαρι δεν πηρα σαν να έβλεπα ταινία,,,σαν να ήταν αλλος‼️πολύ γρήγορη η ρουφιάνα ευτυχώς ήμουν στις φόρμες μου τότε ,παρόλο το μεθύσι‼️
τότε θυμάμαι, το πρώτο πράγμα που έκανες πάνω στη γνωριμία ήταν χουφτωμα το κωλαρακι,(Χάι μπέιμπι γουατ α μπιουτιφουλ ασσακι γιου γκατ δεαρ‼️❓)το είχαν πολύ στα νορμάλ,,,,το σπρώξιμο ήταν το δύσκολο....δεν εμπιστευοντουσαν Έλληνα τουριστ....μοοοοονο όσους βλέπαν να εργάζονται στα μπάρια‼️
 
Σημερινες.... στα 36,5 και 50 μετρα παντα με 3* αστρα του ΒΟΙΤΟ.
Δοκιμες με το ιδιο σεταπ 42+2 γρα. σε Ν5+Ν2 αυτην την φορα...με μολυβδινα σκαγια.


36,5 μετρα .

View attachment 73443

View attachment 73444
Ο ταχογραφος σημερα με ''πουλησε''....εμεινε απο μπαταρια...Μια βολη μετρησε και σε ποδια...και μετα
παπαλα....δεν ξανα μετρησε...

50 ΜΕΤΡΑ....και ο στοχος δεν φαινεται απο την αντιλιά....

View attachment 73445

1η βολη στα 50 μετρα..

View attachment 73446
2η βολη...για επιβεβαιωση...

View attachment 73447

4 σκαγια διαφορα στην συγκεντρωση...και εγω αυτες τις ονομαζω ''καρμπον''....
Νίκο τ" μαγαζί"το κουβαλάς στο τζιμνι τραπεζάκια κτλ😄;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top