Βλητικές δοκιμές

Δημήτρη, δεν βλέπω πως μπορεί να μας βάλει κάποιος που είναι απών να τσακωθούμε. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για αυτά που γράφει και το πως τα γράφει. Προσωπικά δεν θέλω να τσακωθώ με κανέναν, ούτε νομίζω ότι έχω προσβάλλει κάποιον. Όμως από την στιγμή που ανέβασα τις δύο δοκιμές, ένιωσα λες και έκανα κάτι κακό με αυτά που γράφτηκαν. Νομίζω ότι το δικαίωμα του καθενός να γράφει, χωρίς να προσβάλει είναι αναφαίρετο. Αν δεν άρεσαν σε κάποιους, σεβαστό, αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι. Απλά ας προσπερασουν, αυτά που γράφω.
 
Δηλαδή ρε παιδιά, για να καταλάβω, συζητάμε κσι κρίνουμε κάποιον που δεν είναι παρόν να απαντήσει, αν είναι καλός άνθρωπος; αν είναι καλός ιδιογομωτής; ή δεν ξέρω και γω τι άλλο. Αν αυτό δεν είναι κουτσομπολιό τότε τι είναι; Και όλα αυτά για δύο δοκιμές; Επειδή τις έκανε ο Νίκος Π; Όποιος πιστεύει ότι είναι επικίνδυνα σετ απ δεν τα χρησιμοποιεί. Ούτως ή άλλως δεν είναι γραμμένα επάνω στο χαρτί ώστε να παρασυρθεί κάποιος. Προσωπικά γουστάρω αυτού του είδους τα φυσίγγια. Νομίζω ότι σου αρέσουν και σένα φίλε Akboom χοντρά παπιοφύσιγγα. Σε είχα ρωτήσει κιόλας παλιότερα για ένα σετ απ. Τώρα αν ανταλλάξατε παλιότερα, δυο κουβέντες με τον Νίκος Π, σε μια στιγμή έντασης, πρέπει να το θυμάστε εσαεί και να μην μπορούμε να πάμε παρακάτω; Δεν ξέρω τι να πω. Τέλος πάντων και συγγνώμη για το σεντόνι.
φίλε Βασίλη ένα σετ υπ σου έγραψα αν θέλεις ρώτησε κάποιον που εμπιστεύεσαι αν βλέπει ομοιότητες με αυτά του Νίκου,την γνώμη μου για το συγκεκριμένο άτομο την έχω γράψει και δεν αλλάζει ,τώρα όσο αφορά τις ερωτήσεις που έκανα στον φίλο Γιάννη όπως θέλει ο καθένας τις ερμηνεύει.
 
Δηλαδή ρε παιδιά, για να καταλάβω, συζητάμε κσι κρίνουμε κάποιον που δεν είναι παρόν να απαντήσει, Αν αυτό δεν είναι κουτσομπολιό τότε τι είναι;
Τέλος πάντων και συγγνώμη για το σεντόνι.
Εγώ έκρινα εσένα και τις πράξεις σου, κανέναν τρίτο.
Θέλω να πιστεύω ότι ήμουν σε λογικά όρια και δεν είχα σκοπό την αντιπαράθεση.
Τέλος και από μένα.
 
Περαν των συζητήσεων που εχω διαβασει, στις παραπανω σελιδες, δεν υπαρχει λογος φαγωμαρας, για 2 δοκιμες.
Ο ΝικοςΠ ηταν μονο για μια εβδομαδα σε θεση "Ban" οπως επισης κ 2-3 ακομη μέλοι, BAN που πραγματοποιήθεικαν, οπως οριζε ο κανονισμός.....έκ τοτε, το προφίλ του κ.ΝικουΠ, ειναι απολυτως ελεύθερο να το κανει οτι θελει...
Δεν ειχα σκοπο, να συμμετεχω στη συγκεκριμεννη συζήτησή σας, αλλα πρεπει να διαλευκανω και λιγο, τη θεση της διαχειριστικής ομάδας του Η.L. η οποία ειναι η πρώτη-πρώτη, που βάλετε, σε τετοιου ιδους περιστατικα...
Φιλικότατα, προς όλους μας!!
 
μήπως ξέρεις να μου πεις πόσα μπαρ βγάζουν 50γρ αν τα 400ρισω με τέκνα‽μήπως ξέρεις τα 44 σε 70αρι αν τα φτάσω 420 είμαι ασφαλείς μόνο με sp2 η με περνάει και με άλλες πυρίτιδες;θες να τον ρωτήσεις; αφού μοίραζε γνώσεις θα ξέρει.


Nα σου απαντησω....ΟΛΑ εντος προδιαγραφων ασφαλειας !!!
Γιατι ΟΛΑ τα δοκιμαζω....!!!!!
Και εκει ειναι η διαφορα μεταξυ μας....
Εγω δεν εχω σπασει οπλα φιλων μου...
Κατα δικη σου ομολογια....εσπασαν τα οπλα των φιλων σου με δικα σου φυσιγγια!!!!
Απο το σπασιμο το οπλων προεκυψε και το ΑΚΜΠΟΥΜ ...και το ωραιο ειναι οτι καμαρωνεις...
Και εγω αναρωτιεμαι....Εαν το εκανες επιτηδες...δλδ εδωσες να τα δοκιμασουν οι φιλοι σου ....για να γλυτωσεις
το δικο σου οπλο....Αυτο ειναι προστυχο και μεγαλη πουστιά !!!!
Εαν το εκανες απο επιπολαιοτητα ( δεν βαριεσαι αδελφε..... ας τα ριξουν ) τοτε τι να πω....ο καθε ενας ας
βγαλει τα συμπερασματα του..

ΥΓ. Την απαντηση σου κρατησε την για τον εαυτο....
Δεν προκειται να σου απαντησω και ξανα ασχοληθω μαζι σου...
Κανε και εσυ το ιδιο .
 
Και λοιπόν.
Άντε και κατάφερε να πάει η τουφεκιά όπως τα γουΐντσεστερ με την εποξική.
Όλο το φόρουμ τί αποκόμισε από τις συγκεκριμένες δοκιμές;

Δεν το κάνω για αντιπαράθεση αλλά για να δούμε και λίγο την πραγματικότητα σε σύγκριση με ξένα φόρουμ.
Να αφήσουμε το εγώ και να κοιτάξουμε το εμείς μήπως είναι καλύτερα;


Μια και ανεφερες το ΄΄εμεις''....
Την δικη μου προσφορα στο φορουμ και στους συναδελφους την γνωριζουν ολοι...εκτος απο εσενα ???? !!!!
250 + Δοκιμες με τα περισσοτερα σεταπ καθαρογραμμενα επανω στους στοχους....με 12-15 διαφορετικες
πυριτιδες...για ολα σχεδον τα θηραματα...
Τσιχλα - τρυγονι - μπεκατσα - φασσα - παπι - χηνα - λαγο -και βολια και μονοβολα για αγριογουρουνο !!!!

Δεκαδες φυσιγγια εμποριου σφαγμενα και παρουσιασμενα ....με αποτυπωσεις - ταχυτητες - και σωστα μετρα
ωστε να ξερουν οι συναδελφοι τι βαζουν στην θαλαμη τους !!!

Απο την δικη σου συμμετοχη....δειξε μας τι εχεις προσφερει...και τι εχει αποκομισει το φορουμ και οι
συναδελφοι ???

ΥΓ, Μην μου απαντησεις ουτε εσυ...αλλωστε δεν θα σου απαντησω...
''Περαστικος΄΄ ειμαι...Απλα απαντησα για να μπουν καποια πραγματα στην θεση τους !!!
 
Μια και ανεφερες το ΄΄εμεις''....
Την δικη μου προσφορα στο φορουμ και στους συναδελφους την γνωριζουν ολοι...εκτος απο εσενα ???? !!!!
250 + Δοκιμες με τα περισσοτερα σεταπ καθαρογραμμενα επανω στους στοχους....με 12-15 διαφορετικες
πυριτιδες...για ολα σχεδον τα θηραματα...
Τσιχλα - τρυγονι - μπεκατσα - φασσα - παπι - χηνα - λαγο -και βολια και μονοβολα για αγριογουρουνο !!!!

Δεκαδες φυσιγγια εμποριου σφαγμενα και παρουσιασμενα ....με αποτυπωσεις - ταχυτητες - και σωστα μετρα
ωστε να ξερουν οι συναδελφοι τι βαζουν στην θαλαμη τους !!!

Απο την δικη σου συμμετοχη....δειξε μας τι εχεις προσφερει...και τι εχει αποκομισει το φορουμ και οι
συναδελφοι ???

ΥΓ, Μην μου απαντησεις ουτε εσυ...αλλωστε δεν θα σου απαντησω...
''Περαστικος΄΄ ειμαι...Απλα απαντησα για να μπουν καποια πραγματα στην θεση τους !!!
Περαστικός ξε περαστικός πες μου έναν που γεμίζει με δική σου συνταγή .
 
Περαν των συζητήσεων που εχω διαβασει, στις παραπανω σελιδες, δεν υπαρχει λογος φαγωμαρας, για 2 δοκιμες.
Ο ΝικοςΠ ηταν μονο για μια εβδομαδα σε θεση "Ban" οπως επισης κ 2-3 ακομη μέλοι, BAN που πραγματοποιήθεικαν, οπως οριζε ο κανονισμός.....έκ τοτε, το προφίλ του κ.ΝικουΠ, ειναι απολυτως ελεύθερο να το κανει οτι θελει...
Δεν ειχα σκοπο, να συμμετεχω στη συγκεκριμεννη συζήτησή σας, αλλα πρεπει να διαλευκανω και λιγο, τη θεση της διαχειριστικής ομάδας του Η.L. η οποία ειναι η πρώτη-πρώτη, που βάλετε, σε τετοιου ιδους περιστατικα...
Φιλικότατα, προς όλους μας!!


Να σου απαντησω και σενα και στην διαχειριστικη ομαδα...
Δεν εχει σημασια εαν εφαγα ΜΠΑΝ για μια εβδομαδα....Ουτε για μια ωρα δεν επρεπε να φαω ΜΠΑΝ.
Ανεβασε το μηνυμα μου που ηταν η αιτια του ΜΠΑΝ...
Δεν εβρισα κανεναν...
Εσυ εχασες τον ελεγχο....δεν μπορουσες να μας αντιμετωπισεις....και αρχισες να μας βριζεις χυδαια...λεγοντας
μας οτι γλυφουμε κωλους ....και οτι κανουμε πιπες και τσιμπουκια....
( το μηνυμα σου πριν το σβησεις το αποθηκευσα )
ΑΥΤΗ ειναι η ΑΛΗΘΕΙΑ....
Αλλα οπως λεει και ο λαος....κορακας κορακου ματι δεν βγαζει....
Για την βγαλεις εσυ καθαρη....εριξες το ΜΠΑΝ σε εμας...
Να χαρω εγω δικαιοσυνη !!!

ΥΓ. Δεν την χρειαζομαι την απαντηση σου....Τα αποτεσματα των αποφασεων σας τα ειδατε...
Αυτο φτανει...
 
Να σου απαντησω και σενα και στην διαχειριστικη ομαδα...
Δεν εχει σημασια εαν εφαγα ΜΠΑΝ για μια εβδομαδα....Ουτε για μια ωρα δεν επρεπε να φαω ΜΠΑΝ.
Ανεβασε το μηνυμα μου που ηταν η αιτια του ΜΠΑΝ...
Δεν εβρισα κανεναν...
Εσυ εχασες τον ελεγχο....δεν μπορουσες να μας αντιμετωπισεις....και αρχισες να μας βριζεις χυδαια...λεγοντας
μας οτι γλυφουμε κωλους ....και οτι κανουμε πιπες και τσιμπουκια....
( το μηνυμα σου πριν το σβησεις το αποθηκευσα )
ΑΥΤΗ ειναι η ΑΛΗΘΕΙΑ....
Αλλα οπως λεει και ο λαος....κορακας κορακου ματι δεν βγαζει....
Για την βγαλεις εσυ καθαρη....εριξες το ΜΠΑΝ σε εμας...
Να χαρω εγω δικαιοσυνη !!!

ΥΓ. Δεν την χρειαζομαι την απαντηση σου....Τα αποτεσματα των αποφασεων σας τα ειδατε...
Αυτο φτανει...
Εγώ λέω ΜαστροΝικο να αφήσετε τις διαφορές και τους τσακωμούς και όποιος θέλει ας διαβάζει και όποιος θέλει ας τα δοκιμάζει τα σεταπ του κάθε μιανου. Εμένα προσωπικά μου έλειψε η επικοινωνία μαζί σου και ας μην ήξερα ούτε από ιδιογομωση ούτε εσένα προσωπικά.. από εκεί και πέρα κάμε ότι θες γείτονα!
 
Να σου απαντησω και σενα και στην διαχειριστικη ομαδα...
Δεν εχει σημασια εαν εφαγα ΜΠΑΝ για μια εβδομαδα....Ουτε για μια ωρα δεν επρεπε να φαω ΜΠΑΝ.
Ανεβασε το μηνυμα μου που ηταν η αιτια του ΜΠΑΝ...
Δεν εβρισα κανεναν...
Εσυ εχασες τον ελεγχο....δεν μπορουσες να μας αντιμετωπισεις....και αρχισες να μας βριζεις χυδαια...λεγοντας
μας οτι γλυφουμε κωλους ....και οτι κανουμε πιπες και τσιμπουκια....
( το μηνυμα σου πριν το σβησεις το αποθηκευσα )
ΑΥΤΗ ειναι η ΑΛΗΘΕΙΑ....
Αλλα οπως λεει και ο λαος....κορακας κορακου ματι δεν βγαζει....
Για την βγαλεις εσυ καθαρη....εριξες το ΜΠΑΝ σε εμας...
Να χαρω εγω δικαιοσυνη !!!

ΥΓ. Δεν την χρειαζομαι την απαντηση σου....Τα αποτεσματα των αποφασεων σας τα ειδατε...
Αυτο φτανει...
Θείε Νικο....κοίτα...επιδη ειμαι σε ωρα χαλαρωσης, δε θελω να κανω οπισθογυρισματα σε ιστοριες διαφορες, διοτι δεν ειμαι ανθρωπος που τα κραταει αμανάτι....κανε ορμτι γουσταρεις...ΑΝ και ΟΤΙ αλλο εχεις να μου πεις εμενα σε αλλα μελοι, στειλτα μου σε Π.Μ να μη λερωνουμε το θεμα των βλητικων σε παρακαλω...
 
Να σου απαντησω και σενα και στην διαχειριστικη ομαδα...
Δεν εχει σημασια εαν εφαγα ΜΠΑΝ για μια εβδομαδα....Ουτε για μια ωρα δεν επρεπε να φαω ΜΠΑΝ.
Ανεβασε το μηνυμα μου που ηταν η αιτια του ΜΠΑΝ...
Δεν εβρισα κανεναν...
Εσυ εχασες τον ελεγχο....δεν μπορουσες να μας αντιμετωπισεις....και αρχισες να μας βριζεις χυδαια...λεγοντας
μας οτι γλυφουμε κωλους ....και οτι κανουμε πιπες και τσιμπουκια....
( το μηνυμα σου πριν το σβησεις το αποθηκευσα )
ΑΥΤΗ ειναι η ΑΛΗΘΕΙΑ....
Αλλα οπως λεει και ο λαος....κορακας κορακου ματι δεν βγαζει....
Για την βγαλεις εσυ καθαρη....εριξες το ΜΠΑΝ σε εμας...
Να χαρω εγω δικαιοσυνη !!!

ΥΓ. Δεν την χρειαζομαι την απαντηση σου....Τα αποτεσματα των αποφασεων σας τα ειδατε...
Αυτο φτανει...
Και κατι αλλο....σαν μικρόρερός σου κ σεβόμενος την ηλικία σου πανω απ'όλα, το μονο που μπορω να κανω πλέον, ειναι να σου ζητησω μια δημοσια συγνωμη για καποιες κουβεντες που ξεστόμισα προς εσενα, έπειτα απο μεγαλη υπομονη....αλλα ως εκει.
Δεν εχω καμια ορεξη επειτα απο τοσο καιρο, να ξανα αναλύω!!
Συνεχεισε να γραφεις στο νεο μαγαζακι που ανοιξατε στο διαδύκτιο...αλλα κι αυτό, μπορδελοχώρι το καταντήσατε γιατι τέτοιοι ειστε εκεί...
Καλη συνεχεια!!
 
Last edited:
Να σου απαντησω και σενα και στην διαχειριστικη ομαδα...
Δεν εχει σημασια εαν εφαγα ΜΠΑΝ για μια εβδομαδα....Ουτε για μια ωρα δεν επρεπε να φαω ΜΠΑΝ.
Ανεβασε το μηνυμα μου που ηταν η αιτια του ΜΠΑΝ...
Δεν εβρισα κανεναν...
Εσυ εχασες τον ελεγχο....δεν μπορουσες να μας αντιμετωπισεις....και αρχισες να μας βριζεις χυδαια...λεγοντας
μας οτι γλυφουμε κωλους ....και οτι κανουμε πιπες και τσιμπουκια....
( το μηνυμα σου πριν το σβησεις το αποθηκευσα )
ΑΥΤΗ ειναι η ΑΛΗΘΕΙΑ....
Αλλα οπως λεει και ο λαος....κορακας κορακου ματι δεν βγαζει....
Για την βγαλεις εσυ καθαρη....εριξες το ΜΠΑΝ σε εμας...
Να χαρω εγω δικαιοσυνη !!!

ΥΓ. Δεν την χρειαζομαι την απαντηση σου....Τα αποτεσματα των αποφασεων σας τα ειδατε...
Αυτο φτανει...
Απόλυτος τοξικός και αδιόρθωτος ....ολλο εγώ εγώ εγώ ...όσο για τα αποτελέσματα των αποφάσεων φυσικά τα είδαμε ηρέμησε το φόρουμ χίλιες φορές λιγότεροι .....αυτά τα λίγα από εμένα...ζήσε το όνειρο σου
 
Πολυ καλα εκανες και τις ανεβασες Βασιλη...
Ειτε μας αρεσει ειτε οχι απο τοτε που μπαναριστικε ο @ΝικοςΠ το thread "Βλητικες δοκιμες" σχεδον "πεθανε"...οπως και η "Παρουσιαση φυσιγγιων"οπου επαιρνε εμπορικα τα ανοιγε και τα δοκιμαζε (ταχυτητες συγκεντρωσεις κλπ...)
Τωρα αν το μπαναρισμα του ηταν σωστο ή λαθος αυτο ειναι αλλη ιστορια...(κατα την προσωπικη μου αποψη λαθος αν και δεν μπορω να ξερω ολο το παρασκηνιο που μπορει να παιχτηκε απο πισω πχ προσωπικα μηνυματα κλπ....)
Ουτε και εμενα μου αρεσε καποιες φορες ο γραπτος του λογος ιδιως η εκφραση "για τα σκουπιδια..." που εγραφε καποιες φορες και που μπορει να αφορουσε το σεταπ καποιου συναδελφου ο οποιος μπορει να αφιερωσε ωρες κοπο και χρημα γι'αυτο το σεταπ...και που οντως το σεταπ μπορει να μην ηταν καλο αλλα ρε φιλε δεν το γραφεις ετσι...Γραψτου με τροπο οτι "φιλε εμενα δεν μου αρεσει και πολυ το αποτελεσμα και ισως αν διορθωσεις αυτο και αυτο να παει καλυτερα..."
Οπως βεβαια πρεπει να πουμε και το αλλο που εγραψαν κι αλλα παιδια πιο πριν οτι εξαιτιας της κοντρας που ειχαν με τον ΝικοςΠ και καποιους αλλους δυστυχως αποχωρησαν αλλα παιδια απο το φορουμ που και αυτοι ηταν αξιολογες παρουσιες...
Και το κακο ειναι οτι με το μπαναρισμα του ΝικοςΠ αποχωρησαν και αλλα αξιολογα ατομα απο το φορουμ...
Και οπως ειπε και καποιος συναδελφος "κανεις δεν περισσευει..." ειμαστε ηδη λιγοι...
Καλο ειναι οταν γραφουμε να μην χρησιμοποιουμε χαρακτηρισμους ουτε για τα ατομα που διαφωνουμε ουτε για τα γραφομενα τους....γραφουμε την αποψη μας τα επιχειρηματα μας και τερμα....κι ο αλλος διαβαζει και κρινει...
Και λιγο μετρο με την καχυποψια...
@Alex37 φερε μπυρες κανει ζεστη...


Γιαννη....δεν σε ξερω δεν με ξερεις....
Σε ευχαριστω για τις ΑΛΗΘΕΙΕΣ που εγραψες...
Ωστοσο οτι σου απαντησω δεν ειναι δικαιολογιες... ειναι ΑΛΗΘΕΙΑ !!!
Οντως....''σκουπιδοντεκε εχεις'' ... η το ''σεταπ ειναι για τα σκουπιδια'' το ελεγα οταν δεν μου αρεσε ενα
φυσιγγιο...
Το σεταπ ειναι για τα σκουπιδια το ελεγα σε ατομα που τα μαθαινα ιδιογομωση...και ειχα το θαρρος...
Δεν το ελεγα για τον θιξω...ισα ισα...το ελεγα για ''σοβαρευτει''....να στρωσει τον κωλο του και να δουλεψει
γιατι ηξερα τι δυνατοτητες εχει ....και οτι μπορουσε να βγαλει καλυτερο φυσιγγιο !!
Μετα μεσω βαιπερ του εξηγουσα το λαθος του...
Παμε στον ''σκουπιδοντεκε εχεις''...Αυτο το ελεγα για ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ...
Τυχαια νομιζεις εσφαζα εμπορικα και τα παρουσιαζα ( οπως ειπες )...για βλεπουν οι συναδελφοι τι βαζουν
στην θαλαμη τους ??
Ο γραπτος μου λογος....δεν ειναι οτι καλυτερο...πολλες φορες εχω παρεξηγηθει....χωρις να το επιδιωξω...
Ωστοσο αυτη ειναι η αληθεια μου φιλε μου !!!
 
Και κατι αλλο....σαν μικρόρερός σου κ σεβόμενος την ηλικία σου πανω απ'όλα, το μονο που μπορω να κανω πλέον, ειναι να σου ζητησω μια δημοσια συγνωμη για καποιες κουβεντες που ξεστόμισα προς εσενα, έπειτα απο μεγαλη υπομονη....αλλα ως εκει.
Δεν εχω καμια ορεξη επειτα απο τοσο καιρο, να ξανα αναλύω!!
Συνεχεισε να γραφεις στο νεο μαγαζακι που ανοιξατε στο διαδύκτιο...αλλα κι αυτό, μπορδελοχώρι το καταντήσατε γιατι τέτοιοι ειστε εκεί...
Καλη συνεχεια!!


Δεκτη η συγνωμη σου....
Οσον αφορα το αλλο φορουμ....δεν ανηκω εκει...δεν με αφορα...

Σεβομενος ολους αυτους τους φιλους που αποχωρησαν μαζι με την δικη μου αποχωρηση...δεν
ξανα βλεπεις γραπτο μου !!!
Και εσυ καλη συνεχεια....
 
Χαλαρώστε ρε παιδιά,ο Νίκος έχει προσφέρει πολλά αμέτρητες δοκιμές και ώρες, τώρα το πώς κλίνη τη υποστηρίζει δηκοτου θέμα,δεν καταλαβενο αυτή την φαγομαρα,ναι κακός μπαναριστηκε κατά την γνώμη μου δεν υπήρχε λόγος.εχουμε να μηρασουμε τηποτα???η κάνουμε κόντρες Πίος την έχει πιο μεγάλη???η αράπηδες ρεεε.ανταλαζουμε γνώμες βλέπουμε και προχωράμε οτη μας αρέσει κρατιζουμε.σεβαστητε έναν άνθρωπο που έχει ξοδέψει Πόλα σε δοκιμές και χρήματα και χρόνο.οτη δεν σημφονητε η δεν σας αρέσει απλός προσπερνάνε δεν καταλαβενο τετια χολή
 
Nα σου απαντησω....ΟΛΑ εντος προδιαγραφων ασφαλειας !!!
Γιατι ΟΛΑ τα δοκιμαζω....!!!!!
Και εκει ειναι η διαφορα μεταξυ μας....
Εγω δεν εχω σπασει οπλα φιλων μου...
Κατα δικη σου ομολογια....εσπασαν τα οπλα των φιλων σου με δικα σου φυσιγγια!!!!
Απο το σπασιμο το οπλων προεκυψε και το ΑΚΜΠΟΥΜ ...και το ωραιο ειναι οτι καμαρωνεις...
Και εγω αναρωτιεμαι....Εαν το εκανες επιτηδες...δλδ εδωσες να τα δοκιμασουν οι φιλοι σου ....για να γλυτωσεις
το δικο σου οπλο....Αυτο ειναι προστυχο και μεγαλη πουστιά !!!!
Εαν το εκανες απο επιπολαιοτητα ( δεν βαριεσαι αδελφε..... ας τα ριξουν ) τοτε τι να πω....ο καθε ενας ας
βγαλει τα συμπερασματα του..

ΥΓ. Την απαντηση σου κρατησε την για τον εαυτο....
Δεν προκειται να σου απαντησω και ξανα ασχοληθω μαζι σου...
Κανε και εσυ το ιδιο .
Επειδή δεν δοκιμάζεις για αυτό ακριβώς σου έγραψα ένα φυσίγγιο με τέκνα στα 44γρ για να βγάλει 420 _430 χρειάζεται τουλάχιστον να την πας στο 2,20 με 230 και έχει το λιγότερο 1200 μπαρ τώρα εσύ με τις τεράστιες γνώσεις που έχεις αναροτησου πόσο πηγές αφού 400αρισες 50γρ φυσικά και είναι η τελευταία φορά που σου απαντάω καλή συνέχεια.
 
Καλησπέρα σε όλους.
Αν μου επιτρέπετε να πω την δική μου κουταμάρα.
Είμαστε τόσοι άνθρωποι στο forum που όλους μας συνδέει μία μεγάλη αγάπη. ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
Εκτός αυτού είναι πολύ φυσιολογικό να έχουμε τελείως διαφορετικές απόψεις για κάποια θέματα όπως η ιδιογόμωση.
Είμαστε ενήλικες και αυτό είναι λογικό.
Δεν πρέπει όμως να γράφουμε πράγματα που θίγουν τον οποιονδήποτε όποιος και να είναι.
Απλά τον << αγνοούμαι>>.
Ας φροντίσουμε να διατηρήσουμε έναν σωστό τρόπο επικοινωνίας χωρίς προσβολές και παρεξηγήσεις.
Συγνώμη αν σας κούρασα.
 
Καλησπέρα σε όλους.
Αν μου επιτρέπετε να πω την δική μου κουταμάρα.
Είμαστε τόσοι άνθρωποι στο forum που όλους μας συνδέει μία μεγάλη αγάπη. ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
Εκτός αυτού είναι πολύ φυσιολογικό να έχουμε τελείως διαφορετικές απόψεις για κάποια θέματα όπως η ιδιογόμωση.
Είμαστε ενήλικες και αυτό είναι λογικό.
Δεν πρέπει όμως να γράφουμε πράγματα που θίγουν τον οποιονδήποτε όποιος και να είναι.
Απλά τον << αγνοούμαι>>.
Ας φροντίσουμε να διατηρήσουμε έναν σωστό τρόπο επικοινωνίας χωρίς προσβολές και παρεξηγήσεις.
Συγνώμη αν σας κούρασα.
Οτη πιο σωστό άκουσα μεχρει τωρα
 
Καλησπέρα σε όλους.
Αν μου επιτρέπετε να πω την δική μου κουταμάρα.
Είμαστε τόσοι άνθρωποι στο forum που όλους μας συνδέει μία μεγάλη αγάπη. ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
Εκτός αυτού είναι πολύ φυσιολογικό να έχουμε τελείως διαφορετικές απόψεις για κάποια θέματα όπως η ιδιογόμωση.
Είμαστε ενήλικες και αυτό είναι λογικό.
Δεν πρέπει όμως να γράφουμε πράγματα που θίγουν τον οποιονδήποτε όποιος και να είναι.
Απλά τον << αγνοούμαι>>.
Ας φροντίσουμε να διατηρήσουμε έναν σωστό τρόπο επικοινωνίας χωρίς προσβολές και παρεξηγήσεις.
Συγνώμη αν σας κούρασα.
Δεν αρκεί σ αυτή τη περίπτωση δάσκαλε... Δυστυχώς!
Θα με θυμηθείς....
 
Back
Top