Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Η Fabarm Λευτέρη εργαλείο και πολύ καθαρό όπλο μετα από 250 φυσίγγια,,,βέβαια την ξελαδωσα ξεγρασσοσα απο τα εργασιακά δεν άφησα τίποτα παρα μονο 2 σταγόνες στον σιδηρόδρομο και μια στην βελόνα

Τιμή για τα Fantom καλύτερα να απευθυνθείτε στον ίδιο
 
Παμε αλλη μια το alectoris

20180825_105609_HDR.jpg

20180825_105813_HDR.jpg

20180825_105928_HDR.jpg

20180825_110217_HDR.jpg
 
στα σκαγια οχι σημαντηκη , στην πυρητηδα ομως αρκετη , ωστε να αλαξη την βλητηκη συμπερηφορα του φυσιγγια τωρα με την ζεστη , ηταν φωρτομενο πυρητηδα με το 1,56 , τωρα στο δευτερο φυσιγγιο παραφωρτοθηκε στο 1,60 ,αυτη η ασταθια σχεδον σε ολα τα ετοιμα με εκανε και στραφηκα στην ιδιογωμοση ,και δεν την εβλεπα μονο ανηγοντας φυσιγγια , αλλα την εβλεπα και στα πουλια που εφευγαν τραματηζμενα
 
για PSP στο 1,45 χ31 μου φενετε λιγο , εγω την γεμηζω στο 1,65 χ31 ,αλλα ισως να μην ειναι PSP , Παυλο απο αποδωση ηταν καλο το φυσιγγιο,
 
καπιος τυπος λεει οτι το παιζω επιστημονικός ειδήμονας, ενω εγω οτι ξερω απο την πειρα μου, η εχω διαβαση λεω , και εκεινος δεν τα εμαθε διαβαζωντας , η απο καπιον αλλον
 
Παμε αλλη μια το alectoris

20180825_105609_HDR.jpg

20180825_105813_HDR.jpg

20180825_105928_HDR.jpg

20180825_110217_HDR.jpg

παυλο με ολο το θαρος.....
ρηξε 10 τηχαια σκαγια σε ενα γωνιασμενο χαρτι ωστε να κατσουν ολα το ενα διπλα στο αλλο...μετρα σηνολικο μηκος με το παχημετρο και διερεσε δια 10.....
ειναι η καλητερη μεθοδος για να βγαλης μεσο ορο διαμετρου σκαγιου....
 
παυλο με ολο το θαρος.....
ρηξε 10 τηχαια σκαγια σε ενα γωνιασμενο χαρτι ωστε να κατσουν ολα το ενα διπλα στο αλλο...μετρα σηνολικο μηκος με το παχημετρο και διερεσε δια 10.....
ειναι η καλητερη μεθοδος για να βγαλης μεσο ορο διαμετρου σκαγιου....
Σωστοτατος!
Το μετρημα ενος σκαγιου θα ηταν σωστο,ΑΝ
ηταν σωστα απο διασταση και σφαιρικοτητα τα σκαγια!
Αλλη φορα,θα πουμε για τον Τοτο....:D:D
 
Σωστοτατος!
Το μετρημα ενος σκαγιου θα ηταν σωστο,ΑΝ
ηταν σωστα απο διασταση και σφαιρικοτητα τα σκαγια!
Αλλη φορα,θα πουμε για τον Τοτο....:D:D
Τι ειστε βρε εσείς...:mad:
Άλλοι στην Αμερική χρυσοπληρώνουν τα πατημένα/ πλακουτσερα/ "φακές"
σκάγια και εσάς /εμάς που μας τα ....χαρίζουμε, το ψειρίζουμε????..hair.

Ηηηηηημαρτον που λέει και ένας ....φίλος ....Κουτσοδόντης .big smile.
 
Η Fabarm Λευτέρη εργαλείο και πολύ καθαρό όπλο μετα από 250 φυσίγγια,,,βέβαια την ξελαδωσα ξεγρασσοσα απο τα εργασιακά δεν άφησα τίποτα παρα μονο 2 σταγόνες στον σιδηρόδρομο και μια στην βελόνα

Τιμή για τα Fantom καλύτερα να απευθυνθείτε στον ίδιο
.well done.
 
Θα θελα πολυ να ρηξω αυτα τα φυσιγγια στις φασσες και τα υδροβια... Η τιμη ομως τσουζει υπεραρκετα!!!

Απ τα ποιο καλά φυσιγγια εμπορίου που έχω ρίξει. Με προσεγμένα υλικά και απίστευτα σκοτωματα. Τα έριχνα φανατικά στο λαγό αλλά έχουν σταματήσει να βγαίνουν. Ότι βρεις είναι στοκ προηγούμενων χρόνων
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top