Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
φίλε Γιώργο δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό μιας και έχω χρησιμοποιήσει λίγες φορές ισπανικές πυρίτιδες σε υγρασία,,,ας μιλήσουν οι πιο έμπειροι για αυτό,,,δοκιμαστικά πέρσι πήρα τα RIO σε 32γρ και τα πήγαν καλά μπορώ να πω στα μέρη μου με ποσοστά υγρασίας που ξεπέρασαν κάποιες μέρες το 70%,,,τα RIO αν θυμάμαι καλά είχαν την psb
 
Kέντρο μενω Ηλία....αλλα μετακινούμε προς τα εκει πολυ συχνά (απο παρδαλακη ψωνίζω συνήθως) κ γένικα τα ΔΠ τα ΄φερνω βόλτα συνέχεια
Κοίτα να δεις που θα έχουμε ειδωθεί και δεν το ξέρουμε...εγώ ψωνίζω σχεδόν αποκλειστικά από τον Αλέξη...
 
Κοίτα να δεις που θα έχουμε ειδωθεί και δεν το ξέρουμε...εγώ ψωνίζω σχεδόν αποκλειστικά από τον Αλέξη...
Χαχαχα δεν αποκλείεται...να πέσαμε μούρη με μούρη!!Τον επισκέπτομαι κ γω αρκετα συχνα τονΠαρδαλάκη
Κοίτα να δεις που θα έχουμε ειδωθεί και δεν το ξέρουμε...εγώ ψωνίζω σχεδόν αποκλειστικά από τον Αλέξη...
 
Φυσίγγια Champion: Ας πούμε λίγο Για αυτά τα φυσιγγια ποιος τα ρίχνει και πόσο καλά είναι..και ιδιαίτερα τα σουπερ τα μαύρα 34γραμμαρια...κάνουν για κρύο τα συγκεκριμένα?θα μπορούσε να.είναι καλή λύση στη μπεκάτσα σαν δεύτερο φυσιγγι με 4αρι τσοκ νούμερο 7 η 8? Ακούω γνώμες παιδιά...
 
Last edited by a moderator:
Ξέρει κανείς τι πυρίτιδα έχουν τα Remington;
Ή τα Winchester ή τα Federal;
Σκέφτομαι να αγοράσω μερικά αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι δεν γνωρίζω τι πυρίτιδα χρησιμοποιούν για να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα για την ποιότητα του φυσιγγίου.
 
Ξέρει κανείς τι πυρίτιδα έχουν τα Remington;
Ή τα Winchester ή τα Federal;
Σκέφτομαι να αγοράσω μερικά αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι δεν γνωρίζω τι πυρίτιδα χρησιμοποιούν για να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα για την ποιότητα του φυσιγγίου.
.sarcastic..well done.
 
Ξέρει κανείς τι πυρίτιδα έχουν τα Remington;
Ή τα Winchester ή τα Federal;
Σκέφτομαι να αγοράσω μερικά αλλά με προβληματίζει το γεγονός ότι δεν γνωρίζω τι πυρίτιδα χρησιμοποιούν για να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα για την ποιότητα του φυσιγγίου.
απ ότι γνωρίζω χρησιμοποιούν δικές τους πυρίτιδες
η remington χρησιμοποιεί της dupont

http://w2.isolservers.org/article.asp?AID=1298
http://old.kynigesia.gr/article.asp?AID=234
 
Φυσιγγια super champion 34 γραμμάρια γνώμες ?για κρυο η ζέστη ?
2 κουτάκια που ειχε ριξει ο θειος μου πολυ καλά καψίματα όλες ξερες φετος 3 μερες πριν πιασει το χιονι οποτα ηταν με κρυο.
Βέβαια μπορεί να ηταν και τα 32gr δεν θυμάμαι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top