Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Εδώ δεν φταίει η lambro. Η NSI άλλαξε την σύσταση της πυρίτιδας και τη χάλασε τόσο πολύ που ούτε και η ίδια δεν την εμπιστεύεται πλέον. Ότι φυσίγγι ήταν με GM3 γεμισμένο τώρα είναι με Prima/GM3. To Euromix πέθανε γιατί η μπαρουτι που γρμιζοταν δεν υπάρχει πια.
Παυλο κ τα tordo 32 ομως με GM3 ειναι! καλα το συγκεκριμενο δεν το χωνεψα ΠΟΤΕ , οτι πιο χαλι εχω ριξει ποτε (προσωπικα μιλαω)
 
Το φυσιγγι χάλασε βασικά με την αλλαγή της σύστασης της gm3.....έτσι λένε όλοι .xm.
Δεν συμφωνω Γιωργο ..γιατι οπως λες για το euromix ετσι σας ειπα κ εγω περσι για τα tordo 30 . το εριχνα 3 χρονια ασταματητα (απ οταν βγηκε βασικα), περσι με το που μ τελειωσε το αποθεμα 1 κουτας , μπηκα στα καινουργια .., την ιδια ημερα με το που μ τελειωσαν τα παλια και αλλαξα στα νεα 30αρια απο το ΠΡΩΤΟ κουτι τα χασα!! λεω ΔΕΝ γινετε ονειρο ζω !!! εεε επειτα θυμασαι τι εγινε στο φορουμ ολοι τα εκραζαν, πηγα στο Παρδαλακη τη κουτα πισω ..κ πριν καν δει τι εχω μεσα ,μ λεει κ εσυ για επιστροφη των tordo 30 ?? Του ειχαν παει ειδη πισω αλλοι πελατες.

Και σε αυτο φιλε αλλαξε καψυλι κ συγκεντρωτηρα και το γαμησε ??? ΓΙΑΤΙ???? ενα φυσιγγι καταπληκτικο να το σχισει??? Φετος μαθαινω οτι παει καλα ,.... θα δειξει σε λιγες ημερες
 
Δεν συμφωνω Γιωργο ..γιατι οπως λες για το euromix ετσι σας ειπα κ εγω περσι για τα tordo 30 . το εριχνα 3 χρονια ασταματητα (απ οταν βγηκε βασικα), περσι με το που μ τελειωσε το αποθεμα 1 κουτας , μπηκα στα καινουργια .., την ιδια ημερα με το που μ τελειωσαν τα παλια και αλλαξα στα νεα 30αρια απο το ΠΡΩΤΟ κουτι τα χασα!! λεω ΔΕΝ γινετε ονειρο ζω !!! εεε επειτα θυμασαι τι εγινε στο φορουμ ολοι τα εκραζαν, πηγα στο Παρδαλακη τη κουτα πισω ..κ πριν καν δει τι εχω μεσα ,μ λεει κ εσυ για επιστροφη των tordo 30 ?? Του ειχαν παει ειδη πισω αλλοι πελατες.

Και σε αυτο φιλε αλλαξε καψυλι κ συγκεντρωτηρα και το γαμησε ??? ΓΙΑΤΙ???? ενα φυσιγγι καταπληκτικο να το σχισει??? Φετος μαθαινω οτι παει καλα ,.... θα δειξει σε λιγες ημερες
Τόλη σίγουρα έπαιξε ρόλο και η αλλαγή στον συγκεντρωτήρα και το καψύλι αλλά συγκεκριμένα για τα euromix θεωρώ πως μεγαλύτερο πρόβλημα έκανε η σύσταση της νέας gm3. Δεν έκανε ποτέ αυτό το φυσίγγι...η αλλαγή του κυαθίου θα επηρέαζε το φυσίγγι στην υγρασία πχ αλλά αυτό δεν έκανε ποτέ! Προσωπικά αυτό είδα με τη gm3...
 
Τόλη σίγουρα έπαιξε ρόλο και η αλλαγή στον συγκεντρωτήρα και το καψύλι αλλά συγκεκριμένα για τα euromix θεωρώ πως μεγαλύτερο πρόβλημα έκανε η σύσταση της νέας gm3. Δεν έκανε ποτέ αυτό το φυσίγγι...η αλλαγή του κυαθίου θα επηρέαζε το φυσίγγι στην υγρασία πχ αλλά αυτό δεν έκανε ποτέ! Προσωπικά αυτό είδα με τη gm3...
Βασιλη πες οτι με τα euromix λογο πυριτιδας υπαρχει κ μ δικαιολογια ...τα ρημαδια τα 30αρια γιατι τα χαλασε??
 
Τόλη σίγουρα έπαιξε ρόλο και η αλλαγή στον συγκεντρωτήρα και το καψύλι αλλά συγκεκριμένα για τα euromix θεωρώ πως μεγαλύτερο πρόβλημα έκανε η σύσταση της νέας gm3. Δεν έκανε ποτέ αυτό το φυσίγγι...η αλλαγή του κυαθίου θα επηρέαζε το φυσίγγι στην υγρασία πχ αλλά αυτό δεν έκανε ποτέ! Προσωπικά αυτό είδα με τη gm3...
Η αλλαγη βισιλι του κυαθιου το επηρεάζει τοσο πολυ οσο δεν μπορείτε να φανταστητε.....
 
Το χειροτερο απο ολα ειναι η αδικαιοληγητη αυξηση της τιμης του
Προπερσι 6.00 ευρω
περυσι 6.50 ευρω
φετος 7.00 ευρω
Λυπαμαι αλλα οι εποχες των παχιων αγελαδων τελειωσαν
Η θα βαλουν μυαλο να μειωσουν το κερδος τους
η θα βαρανε αλογομυγες
 
Kωστα εχεις δικιο... αλλα καθε χρονο και με τετοια κριση
ολο τα ανεβαζουν, για αυτο κι εμεις πρεπει να πραξουμε αναλογα
κι ας τα εχουνε στα ραφια τους να τα κοιταζουν.
Τι μπορούμε να κάνουμε? Να αγοραζουμε εισαγμένα?
 
Το θέμα ξέρετε ποιό είναι; οτι έχουμε φορτώσει όλοι φυσίγγια χωρίς ακόμα να έχουμε ντουφέκισει έστω μια τσίχλα, θέλω να πω ότι έχουν καταφέρει (το πως δεν το ξέρω)να έχουν πουλήσει εκατοντάδες χιλιάδες φυσίγγια πριν καλά καλά δούμε πως θα πάει η φετινή χρονιά
 
Το θέμα ξέρετε ποιό είναι; οτι έχουμε φορτώσει όλοι φυσίγγια χωρίς ακόμα να έχουμε ντουφέκισει έστω μια τσίχλα, θέλω να πω ότι έχουν καταφέρει (το πως δεν το ξέρω)να έχουν πουλήσει εκατοντάδες χιλιάδες φυσίγγια πριν καλά καλά δούμε πως θα πάει η φετινή χρονιά
Θα συμφωνήσω με το Δημήτρη. Μαζική αγορά φυσιγγίων μόνο όταν δοκιμαστούν στον κυνηγότοπο, αλλιώς παίρνουμε ένα ρίσκο και ότι βγει.
 
καλησπέρα παιδιά,
Έχει δοκιμάσει κάποιος το super kill 33gr διασποράς να μας πει εντυπώσεις? (το βρήκα 6,5 και σκεφτομαι να φορτώσω για την baikala)
Τι λετε ρε παιδια;εγω 9 το βρισκω,θα τρελαθουμε;
6,5 το εβρισκα το 2015
 
Το θέμα ξέρετε ποιό είναι; οτι έχουμε φορτώσει όλοι φυσίγγια χωρίς ακόμα να έχουμε ντουφέκισει έστω μια τσίχλα, θέλω να πω ότι έχουν καταφέρει (το πως δεν το ξέρω)να έχουν πουλήσει εκατοντάδες χιλιάδες φυσίγγια πριν καλά καλά δούμε πως θα πάει η φετινή χρονιά
ετσι κ βγουν "μουφα" εχει να κλαψει πολυ κοσμος λεμεεεεε ...αν κ λογο Οκτ ,περα το πρωι πρωι ,ολα τραβανε. Απο τελςο Νοεμβριου θα δειξει τι κανει εκαστο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top