Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Για να πάρεις φυσίγγια του πρέπει να αφήσεις και ένα χρυσό δόντι και από ποιότητα τα υλικά μηδέν (Για τσίχλα) .Ο άνθρωπος δεν ξέρει να το δουλεύει το μαγαζί είναι ευχαριστημένος μόνο από τα διασπορας και από τα δραμια.
Εγώ αυτά τα χάρισα
Θα δώσω δεύτερη ευκαιρία και λόγω ότι είναι ελληνικά αλλά μάλλον σε άλλο φυσίγγι του 1l.png
 
Σε δεκάδες μόνο του Στόκα με πήγαιναν
Αυτό και ειδικά το direct δεν
Ίσως στο μέλλον ξαναπάρω αλλά θέλω να δοκιμάσω και στο χαρτί πρώτα να δώ τι παίζει
View attachment 70396
Για μένα, το καλύτερο φυσίγγι διασποράς που υπήρξε. Κρίμα που δεν αγόρασα τότε ποσότητες.
 
Πολύ καλά φυσίγγια διασποράς ήταν και τα Beretta dispersante 34gr. Τα είχα ρίξει με το zabala πριν πολλά χρόνια σε περπατητο για τσίχλες σε πολύ ντυμένο σημείο. Άνοιγε πολύ κοντά και διόρθωνε αρκετά λάθη στη σκόπευση. Δυστυχώς δεν κράτησα κανένα και όταν τα έριχνα, δεν ήξερα από πίνακες, κατανομές, βύσματα κτλ (ή πιο σωστά, τότε τα μάθαινα)
 
Το βάρει φίλος μου 10 χρόνια με την greystone στα παπια σε ν.6&4… ακόμα και με - δεν θα σε προδοση ποτέ
Έχουν πολύ καλή πυρίτιδα....,. Δουλεύει σ όλους τους καιρούς...... Εγώ κυνηγούσα μόνο με το formula 206s στα 33gr της nobel sport και πήγαινε στη ζέστη ,στο κρύο,στην υγρασία, στο βάλτο στα παπιά,στο βουνό στην Πέρδικα,παντού........ Δε με είχε απογοητεύσει ποτέ!!!!
 
Βγάζει και άλλο ένα στα 34γραμμάρια σε κουτί των 25, το con borra
Το έχει δοκιμάσει κάποιος;
Έχω φίλους που το κυνηγάν φανατικά στην Πέρδικα και στην μπεκάτσα..... Λένε ότι είναι εξ ίσου καλό... Κι αυτό με την ίδια πυρίτιδα,206s formula......,
 
Έχουν πολύ καλή πυρίτιδα....,. Δουλεύει σ όλους τους καιρούς...... Εγώ κυνηγούσα μόνο με το formula 206s στα 33gr της nobel sport και πήγαινε στη ζέστη ,στο κρύο,στην υγρασία, στο βάλτο στα παπιά,στο βουνό στην Πέρδικα,παντού........ Δε με είχε απογοητεύσει ποτέ!!!!
Ανάθεμα με….η μόνη που δεν δοκίμασα ποτέ αν ξανά έρθει θα Πάρο ένα βαρέλι!!!!!
 
Έχω φίλους που το κυνηγάν φανατικά στην Πέρδικα και στην μπεκάτσα..... Λένε ότι είναι εξ ίσου καλό... Κι αυτό με την ίδια πυρίτιδα,206s formula......,
Αντικαθιστά την μάλλινη τάπα με καλύτερα αποτελέσματα γράφει
Εγώ για μπεκάτσα το θέλω, αλλά δεν θέλω και τρελή διασπορά
Εάν το βρώ θα το δοκιμάσω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top