Γνώμες Φυσιγγίων

Ηρθαν δυο, αγροτικα και κοιταγαν κανα 5λεπτο γεματο ο καθενας, καλα καλα. Ο ενας μαλιστα εκανε πως αναβε και το καντηλι, σε ενα εκκλησακι, χωρις να το αναψει τελικα. Λογω Σεπτεμβριου, πηγε αλλου το μυαλο μου, αλλα τωρα που το λες, μπορει να ηταν και κυνηγοι.Που τους χαιρετησα και τους μιλησα παντως, δεν ανταποδωσαν ουτε χαιρετισμο, ουτε ομιλια. Στο σημειο παντως αυτο, δεν ενοχλουσαμε κανεναν. Ημασταν στα γκρεμισματα, κατω απο τον λοφο του Προφητη Ηλια.
Εκει κοντά ήμουνα.. 😂😂
Δεν τα είδα τα αγροτικά αλλά το νου σου κυκλοφορούν σκουρόχρωμα καλόπαιδα...
 
Ρίξε ένα ΑΖ με το ΤΜ στα ίδια μέτρα. Εγώ έπαθα πλάκα προχτές. Τα saga 32 τα έριχνα με σχετικά κρύο καιρό και μου άρεσαν. Το 28άρι saga δούλευα 2 χρόνια με εξαιρετική απόδοση.
Θα ρίξω οπωσδήποτε Μητσάρα, αν μπορέσω, μέσα στην εβδομάδα, γιατί θέλω να δω την αποτύπωση και του Nsi Gm3 fast.
 
Επαναδοκιμη σήμερα με τη centto στο Α1 34 γρ. νουμ 9 το φυσίγγι πήγε εξαιρετικά το έριξε προ λίγου στα Μέγαρα μάλλον δεν τον παει η ssport.βαρεσε και 2 τρυγονακια αλλά βρήκε το ένα .
Γιάννη ας το δοκιμάσει ποιο μετά με χαμηλές θερμοκρασίες
 
Παιδιά κάνα φυσίγγι για υδρόβια τώρα που άλλαξε συνταγή το λαμπρό καφέ??
Πάρε να δοκιμάσεις τα λαμπρό A1 34γρ και τα gorilla τα 34αρια.Και τα δύο τα θεωρώ πολύ καλά(αν δεν έχει αλλάξει κάτι φέτος),αλλά καλύτερα πρώτα να τα δοκιμάσεις!
 
Πάρε να δοκιμάσεις τα λαμπρό A1 34γρ και τα gorilla τα 34αρια.Και τα δύο τα θεωρώ πολύ καλά(αν δεν έχει αλλάξει κάτι φέτος),αλλά καλύτερα πρώτα να τα δοκιμάσεις!
A1 34 Ε??? Θα δοκιμασθεί.....και το nsi το speed που είχα δοκιμάσει μου άρεσε για εκεί που κυνηγαω
 
Παιδιά κάνα φυσίγγι για υδρόβια τώρα που άλλαξε συνταγή το λαμπρό καφέ??
Σε 34 γραμμάρια μεχρι και αρχες νοεμβριου( με τις τελευταιες χρονιες ακομα και δεκεμβρη :p ) και σε νουμερο 7 εχω δοκιμασει τα εξης :

Nsi Speed
BP F2
Navaro
Sagga
Champion ( Δυσκολα να βρεις , εκλεισε νομιζω και ολας )


Nsi και ΒP αρκετα καλα σκοτώματα . Τωρα με BP έριξα εχθες , θερμοκρασία 29 βαθμούς δεν κουνήθηκε τίποτα . Όπως και πέρυσι ΝΣΙ εριξα με τα ιδια αποτελέσματα .
 
Παιδιά κάνα φυσίγγι για υδρόβια τώρα που άλλαξε συνταγή το λαμπρό καφέ??
Το λάμπρο καφέ το καινούριο πήγε καλά στην έναρξη. Αν το θες για μαλακούς καιρούς πάρε το πάλι. Αν σε ικανοποιεί σε όλα τα άλλα δηλαδή...
 
Σε
Το λάμπρο καφέ το καινούριο πήγε καλά στην έναρξη. Αν το θες για μαλακούς καιρούς πάρε το πάλι. Αν σε ικανοποιεί σε όλα τα άλλα δηλαδή...

Το λάμπρο καφέ το καινούριο πήγε καλά στην έναρξη. Αν το θες για μαλακούς καιρούς πάρε το πάλι. Αν σε ικανοποιεί σε όλα τα άλλα δηλαδή...
θα ήθελα να δω μια δοκιμή το καινούργιο καφέ με α1 και το α1 speciale 34…
 
Παρότι άλλαξε συνταγή, το έχει αγοράσει κάποιος φίλος, να το ανοιξει, και να το δοκιμάσει;
Και αν, λέω αν είναι καλό;
Καθόλου απίθανο να είναι και καλό.....έτσι και αλιως έχω ένα μικρό στοκ απ' την παλιά του παρτίδα....αλλά δεν είναι κακό να έχουμε και εναλλακτικές σε νορμάλ τιμές βέβαια....γιατί και αυτό έφτασε τα 15€
 
Nsi speed & bp f2 εγγύηση
Το f2 το είχα ρίξει πριν 3-4 χρόνια και στραβωθηκα από την ακαυτη πυρίτιδα....ένα κουτί έριξα και μου γάμησε τα ράματα!!! Το nsi δεν μπορώ να πω ότι δεν Μ αρέσει....απλά δεν μπορούσα να το βρω τόσο καλα
 
Το λάμπρο καφέ το καινούριο πήγε καλά στην έναρξη. Αν το θες για μαλακούς καιρούς πάρε το πάλι. Αν σε ικανοποιεί σε όλα τα άλλα δηλαδή...
Αν είναι όπως τα τελευταία χρόνια και ο φετινός χειμώνας....δεν υπάρχουν ιδιαίτερες απαιτήσεις τουλάχιστον εκεί που πάω εγώ.
 
Back
Top