Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σας! .cofee.
Την καλησπερα μου σε ολα τα παιδια.
Κλεισμενος μεσα στο σπιτι απο Σαββατο λογω γριπης και αφου περασαν τα συμπτωματα, ειπα να παω να κανω σημερα ενα τεστ στο φαρμακειο για να παω αυριο στην δουλεια. Τεστ θετικο και γ......α.
Οχι οτι ειχα τιποτα σοβαρα συμπτωματα, ενα 38αρι πυρετο το Σαββατο, την Κυριακη 37,5 μονο βραδυ και πιασμενος μονο το Σαββατο.
Τωρα ολη η ανησυχια ειναι στον πατερα μου που ειμασταν μαζι το Σαββατο, αν και μεχρι τωρα ειναι αρνητικος.
Απ'οτι μου ειπαν ομως στο φαρμακειο θα χρειαστει να κανω και μορειακο για να μπορεσω να παρω αδεια δικαιολογημενη γιατι ειμαι ανεμβολιαστος. Καλα να περνατε και να χαιρεστε οσους δικους σας εχετε εορταζομενους.
Περαστικά και γρήγορα καλά Φίλιππε!
 
Να ειστε καλα παλικαρια μου, σας ευχαριστω πολυ.
Τασο μου απο το Σαββατο ειχα κανει 2 self test και ειχαν βγει αρνητικα και οντως σημερα που ειμαι μια χαρα και εχουν περασει τα συμπτωματα μου βγηκε θετικο. Το καλο ειναι οτι ουτε σαν ενα δυνατο κρυωμα δεν το περασα. Ακουω και βλεπω αλλους ανθρωπους που το περναν πολυ δυσκολα.
Περαστικά Φίλιππε
 
Καλημερα παλικαρια !!! Καλη δυναμη με υγεια και την Παναγιά δίπλα σας !!!

Σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας και το λεω ειλικρινα και μεσα απο την καρδια μου !!!

Περαστικα Φιλιππε.... και γρηγορα στις επαλξεις φιλε μου !!!!
 
ελα βγες!μια χαρα ειναι τωρα!
Εκεί που είσαι εσύ είναι μία χαρά εδώ που είμαι εγώ έχει διαφορά ;)
Ρίχνει ψιχάλα τώρα αλλά το κακό δεν ειναι αυτό είναι ότι είναι όλα μες στην ομίχλη δεν βλέπεις τίποτα Αν δεν σπάσουν οι ομίχλες δεν γίνεται δουλειά.
Το μεγαλύτερο κακό είναι αυτό που έρχεται τις επόμενες μέρες . Ηαλήθεια είναι ότι το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να τα μαζέψω να φύγω δεν βλέπω προκοπή μέχρι την άλλη Τετάρτη ,αν εξαιρέσεις την αυριανή μέρα για την οποία είχα σχέδια να ανέβω Γιάννενα ψηλά , πράγμα το οποίο δεν το βλέπω.
 
Τις π
Τι να πω...είσαι πολύ μπροστά.RESPECT.View attachment 62156
Τις προαλλες μου εστειλε ενα βιντεο η γυναικα για τα γαμημ τα μαχαιροπηρουνα

Αμα τα βαλεις ετσι σημαινει ετσι σημαινει αλλιως κλπ(σου αρεσε δεν σου αρεσε , τελειωσες, σερβιρε και αλλο, Για το φαι, για το γλυκο, για την μαλακια που δερνει το μαχαζι κλπ .sarcastic.

Τοσα χρονια ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω ποιο ειναι για ποιο λογο
Και στα @@ ηταν παντα!


Της απαντησα λοιπον

Αμα δεν λαδιαστουν τα χερια στο φαι σημαινει οτι δεν σου αρεσε!
Αμα ειναι τιγκα στο λαδι τα χερια το φαι ηταν εξαισιο!
Αμα παρεις χαρτοπετσετα σημαινει σηκωσε το πιατο!!!

Συμφωνησε!!.sarcastic.
 
Καλημέρα σε όλους.

Την καλησπερα μου σε ολα τα παιδια.
Κλεισμενος μεσα στο σπιτι απο Σαββατο λογω γριπης και αφου περασαν τα συμπτωματα, ειπα να παω να κανω σημερα ενα τεστ στο φαρμακειο για να παω αυριο στην δουλεια. Τεστ θετικο και γ......α.
Οχι οτι ειχα τιποτα σοβαρα συμπτωματα, ενα 38αρι πυρετο το Σαββατο, την Κυριακη 37,5 μονο βραδυ και πιασμενος μονο το Σαββατο.
Τωρα ολη η ανησυχια ειναι στον πατερα μου που ειμασταν μαζι το Σαββατο, αν και μεχρι τωρα ειναι αρνητικος.
Απ'οτι μου ειπαν ομως στο φαρμακειο θα χρειαστει να κανω και μορειακο για να μπορεσω να παρω αδεια δικαιολογημενη γιατι ειμαι ανεμβολιαστος. Καλα να περνατε και να χαιρεστε οσους δικους σας εχετε εορταζομενους.
Περαστικά Φίλιππε!
 
Εκεί που είσαι εσύ είναι μία χαρά εδώ που είμαι εγώ έχει διαφορά ;)
Ρίχνει ψιχάλα τώρα αλλά το κακό δεν ειναι αυτό είναι ότι είναι όλα μες στην ομίχλη δεν βλέπεις τίποτα Αν δεν σπάσουν οι ομίχλες δεν γίνεται δουλειά.
Το μεγαλύτερο κακό είναι αυτό που έρχεται τις επόμενες μέρες . Ηαλήθεια είναι ότι το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να τα μαζέψω να φύγω δεν βλέπω προκοπή μέχρι την άλλη Τετάρτη ,αν εξαιρέσεις την αυριανή μέρα για την οποία είχα σχέδια να ανέβω Γιάννενα ψηλά , πράγμα το οποίο δεν το βλέπω.
Εεεε,πήγαινε και πουθενά αλλού!
Έχει ξεραθεί ο τόπος από την ανομβρία!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top