Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Με λουμπάγκο απο τις 12 και τεζα στο κρεβάτι. :mad:.
Αυτα παθαίνει όποιος δεν πηγαίνει για κυνήγι Σάββατο και κάθεται σπίτι και σηκώνει βαριά αντικείμενα .
Εκτος κι αν μου εκαναν βουντού οι Εβρίτες φοβούμενοι την πλημμύρα :cool:
Δημήτρη περαστικά γρήγορα και Καλή Χρονιά.
 
Η Ζωή είναι τόσο σύντομη αλλά το ταξίδι τόσο μοναδικό! Να γελάμε πηγαία, τρελά και με πάθος, να αγαπάμε αληθινά και παράφορα και να συγχωρούμε γρήγορα! Σε όλους όσους προσπάθησαν να μας πικράνουν μέσα στο 2022 τους στέλνουμε ένα πλατύ χαμόγελο και τους ευχόμαστε να ξαναβρούν σύντομα την ευτυχία και τη γαλήνη μέσα στη ψυχή τους. Καλή Χρονιά σε όλους μας εύχομαι! Ελπίζω το 2023 να πραγματοποιηθούν τα πιο τρελά μας όνειρα ,να ζήσουμε στιγμές μαγικές και ν'απολαύσουμε δυνατές αγκαλιές... από εκείνες που σου κόβουν την ανάσα!!!
 
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία σε εσάς και τις οικογένειες σας. Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες. Για 2η συνεχόμενη χρονιά το φλουρί έπεσε στο κομμάτι του σκυλάκου ως μέλος της οικογένειας και αυτός :):)

Ρίξαμε και τις τουφεκιές μας γι' αυτούς εκεί ψηλά !!
 
Δημήτρη περαστικά γρήγορα και Καλή Χρονιά.
Ναι περαστικά!Και εγώ προφανώς κρυολόγησα διότι είχα εδώ και δυο ημέρες σχετικό πρόβλημα στο έντερο και μετά την αλλαγή του χρόνου ανέβασα,καπάκι,και 37,4 ως τώρα πυρετό.Ήπια μια 500άρα παρακεταμόλη με καφεΐνη και ελπίζω να δώσει ο Θεός να μην χειροτερέψω.Αυτός ο καιρός είναι χάλια:άνοιξη μεσημέρι-απόγευμα αλλά χειμώνας πρωί και βράδυ!Αφύσικα πράγματα,όλοι μας το ξέρουμε αυτό...
 
Ναι περαστικά!Και εγώ προφανώς κρυολόγησα διότι είχα εδώ και δυο ημέρες σχετικό πρόβλημα στο έντερο και μετά την αλλαγή του χρόνου ανέβασα,καπάκι,και 37,4 ως τώρα πυρετό.Ήπια μια 500άρα παρακεταμόλη με καφεΐνη και ελπίζω να δώσει ο Θεός να μην χειροτερέψω.Αυτός ο καιρός είναι χάλια:άνοιξη μεσημέρι-απόγευμα αλλά χειμώνας πρωί και βράδυ!Αφύσικα πράγματα,όλοι μας το ξέρουμε αυτό...
Περαστικά μια γρήγορα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top