Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Κανε το σταυρό σου φιλαρακι, γιατι ΑΝ δεν ειχες κ τη γεωτρηση στο χωραφι, δεν θα εβγαζες μεροκαματο αυτη τη σεζον...:rolleyes:
Παλι καλα να λες Dufy...
Τη λες 1 είναι τώρα, το καλοκαίρι ρίχνω 2, και άλλη 1 εφεδρεία, τα ρίχνω στην γούβα και έχω μοτέρ με δυβαθμια γιατί θέλω πίεση για να ποτίζω από το πρωί και να σβήνουν το βράδυ, να τρέμει το χέρι μου να πατήσει το κουμπί, έρχεται το ρεύμα και με πιάνει κρύος ιδρώτας. Και δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά, αλλά φέτος το πάρα γ........σε.
 
Όντως ρε φιλε...αυτο δεν εχει ξανα γινει....:(
Κώστα, κοντεύω να γεράσω στα χωράφια, αυτό δεν έχει γίνει ποτέ, μακάρι να αλλάξει έστω και στα αποτριγα, γιατί αλλιώς μας βλέπω να κάνει κανά μουρλο χειμώνα όταν θα είναι να φυτέψουμε και δεν θα ξέρουμε προς τα πού θα πάμε.
 
Κώστα, κοντεύω να γεράσω στα χωράφια, αυτό δεν έχει γίνει ποτέ, μακάρι να αλλάξει έστω και στα αποτριγα, γιατί αλλιώς μας βλέπω να κάνει κανά μουρλο χειμώνα όταν θα είναι να φυτέψουμε και δεν θα ξέρουμε προς τα πού θα πάμε.
Ποσες φορες Απριλη μηνα, εχει στρωσει χαλαζί σαν καρυδι...για θυμησου...2 ή 3 χρονιες ΣΕΡΙ ηταν Απριλιος που εκανε ζημιες...πριν 5-6 χρονια ηταν...;;;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top