Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πάρτο ασπρομάλλα αλεπού..

Μάνα μου τι είναι τούτο ;
Κίνδυνος θάνατος .....sarcastic..sarcastic.

Πάντως είναι η απόλυτη ξεφτίλα το ρεπορτάζ όπως τα περισσότερα .Η γιαγιά όχι μόνο δεν ξέρει και μπορεί να κρατήσει το όπλο, αλλά έχει και το δάκτυλο στην σκανδάλη συνέχεια και όποιον πάρει ο χάρος για χάρη ενός ακόμη φοβερού ρεπορτάζ του γνωστού νταβαντζοκάναλου.
 
Στο Μόδι Ζολώτα δίπλα σου στο καρτέρι... να ντουφεκάτε μαύρες....
Πέρα από τον παραπάνω αστεισμό όντως είναι επικύνδυνο...
 
Προτροπή των καναλιών να κατεβεί ο κόσμος στις πλατείες για το "μένουμε Ευρώπη"
Οταν ψηφίζονταν όλα όσα ψηφίστηκαν μέχρι τώρα ,μέτρα άδικα και οριζόντια χωρίς κριτήρια ,δεν είδα κανένα κωλοκάναλο να προτρέπει τον κόσμο να διαμαρτυρηθεί.
Αλλά γαι να είμαστε και σωστοί ούτε ο λαός αντέδρασε, παρά μόνο από του καναπέως !
 
Έχει καταντήσει αηδία αυτό με τις συγκεντρώσεις. Μου θυμίζει παιδικό παιχνίδι. Η μ@κ@κία όμως είναι ότι τους βάζουν στο τρυπάκι του δημοψηφίσματος και μάλιστα με έντεχνο τρόπο, βάζοντας στο υποσυνείδητο του κοσμάκη ότι "αντίσταση στη λιτότητα σημαίνει και έξοδο από την Ευρώπη". Ακόμη μια ήττα του ΣΥΡΙΖΑ από τα κ@λοκάναλα...
 
καλησπερααααα
11026028_10205944111455461_4815104120998796105_n.jpg
 
Πάντα έτσι ήταν οι Ελληνες.
Σε πολύ κρίσιμες στιγμές ήταν διαιρεμένοι και ο ένας απέναντι στον άλλον.

Για λίγα φράγκα που έχουν μερικοί στην άκρη χέστηκαν αν ο διπλανός τους αύριο δεν πάρει ΕΚΑΣ , αν του πάνε την σύνταξη σε σημείο που θα πρέπει να ζητιανεύει , αν δεν έχει να αγοράσει τα φάρμακα του , αν του κόβουν το ρεύμα αφου εκεί που θα πάει θα αδυνατεί να το πληρώσει ..............

Οι ίδιοι βέβαια , αύριο θα φωνάζουν που ο Τσίπρας υπέγραψε την συμφωνία .....

Η όλη φάση μου θυμίζει παράσταση του Καραγκιόζη

Καλησπέρες γλυκές σε όλους
 
Μάνα μου τι είναι τούτο ;
Κίνδυνος θάνατος .....sarcastic..sarcastic.

Πάντως είναι η απόλυτη ξεφτίλα το ρεπορτάζ όπως τα περισσότερα .Η γιαγιά όχι μόνο δεν ξέρει και μπορεί να κρατήσει το όπλο, αλλά έχει και το δάκτυλο στην σκανδάλη συνέχεια και όποιον πάρει ο χάρος για χάρη ενός ακόμη φοβερού ρεπορτάζ του γνωστού νταβαντζοκάναλου.
έλα ρε χαβαλές όλο το ρεπορτάζ σιγά μην ήταν γεμάτο το όπλο
ένα φυσίγγι έριξε στην αρχή του ρεπορτάζ και το υπόλοιπο το έβγαλε χωρίς δόντια
.very funny.
 
Καλως τον
και πάνω που έλεγα με τι να περάσω την ώρα μου ....
.sarcastic.
μια εβδομάδα μαζί μου ευχαρίστως
μετά πας στο χωριό και ποιός σε πιάνει
θα έρθεις κοντά με τον αγαπημένο σου βοσκό και θα περπατήσετε στα καρτέρια τα χειμερινά και........ ;)
 
μια εβδομάδα μαζί μου ευχαρίστως
μετά πας στο χωριό και ποιός σε πιάνει
θα έρθεις κοντά με τον αγαπημένο σου βοσκό και θα περπατήσετε στα καρτέρια τα χειμερινά και........ ;)
o zolo δεν κανει τετοια .....
 
μια εβδομάδα μαζί μου ευχαρίστως
μετά πας στο χωριό και ποιός σε πιάνει
θα έρθεις κοντά με τον αγαπημένο σου βοσκό και θα περπατήσετε στα καρτέρια τα χειμερινά και........ ;)

ΟΙ βοσκός έκανε αλλάγη φύλλου και μετονομάστηκε σε Γκόλφω.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top