Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλό μεσημέρι σε όλους! Μάγκες αρραβωνιάστηκα χθες βράδυ. Για κουφέτα είναι νωρίς ακόμα βέβαια. Ξέρω ότι κάποιοι δεν θα το εγκρίνουν που το μοιράζομαι δημοσίως αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετική ψυχοσύνθεση! Και εγώ όταν είμαι χαρούμενος δύσκολα κρατιέμαι...:D
 
Από το να πιάνεις Βασίλη παλαμιδες είναι καλύτερα να πιανεις μελανουρια.
Κάθε ευτυχία σας εύχομαι.
 
Καλό μεσημέρι σε όλους! Μάγκες αρραβωνιάστηκα χθες βράδυ. Για κουφέτα είναι νωρίς ακόμα βέβαια. Ξέρω ότι κάποιοι δεν θα το εγκρίνουν που το μοιράζομαι δημοσίως αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετική ψυχοσύνθεση! Και εγώ όταν είμαι χαρούμενος δύσκολα κρατιέμαι...:D

ευτυχισμένοι σας εύχομαι φίλε Βασίλη, και υγεία πάντα.
 
Καλό μεσημέρι σε όλους! Μάγκες αρραβωνιάστηκα χθες βράδυ. Για κουφέτα είναι νωρίς ακόμα βέβαια. Ξέρω ότι κάποιοι δεν θα το εγκρίνουν που το μοιράζομαι δημοσίως αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετική ψυχοσύνθεση! Και εγώ όταν είμαι χαρούμενος δύσκολα κρατιέμαι...:D

Φίλε Βασίλη σας εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι ..love.
 
Χρήστο το αρραβωνιάστηκε το κορίτσι ο Μπιλάρας! Άντε να φάμε και κουφέτα σύντομα...


Καλά ρε φίλε του έδωσες το αμάξι για μια βόλτα και αυτός πήγε και αρραβωνιάστηκε; .sarcastic.

Καλό μεσημέρι σε όλους! Μάγκες αρραβωνιάστηκα χθες βράδυ. Για κουφέτα είναι νωρίς ακόμα βέβαια. Ξέρω ότι κάποιοι δεν θα το εγκρίνουν που το μοιράζομαι δημοσίως αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετική ψυχοσύνθεση! Και εγώ όταν είμαι χαρούμενος δύσκολα κρατιέμαι...:D

Βασίλη για μένα είναι μεγάλη μου τιμή που το μοιράζεσαι μαζί μας. Να είστε γεροί φίλε να στεριώσετε και σας εύχομαι ό,τι καλύτερο!.shake hands.
 
Σήμερα η θάλασσα ήταν άπαιχτη, δροσερή και πεντακάθαρη.

Καλησπέρα ρεμάλια........................ καφεδάκι τώρα και λίγο φόρουμ :)
 
Που πήγες και δροσιστηκες Διονύση;
Στην Κινέτα πάω Γιάννη.
Είναι ακριβώς 50 χλμ απο το σπίτι μου , κάνω περίπου 20 με 25 λεπτά να φτάσω στην παραλία
 
Εκει έχει ένα αγροτεμάχιο η γυναίκα μου να στο πουλήσω ρε ρεμάλι ;.yelling.
Τρελός είσαι;;;;Να πληρώνω μετά φόρους και παπαριές;;;;;.sarcastic..sarcastic.

Καλύτερα η σκηνούλα μου.Την στήνω όπου γουστάρω , δίπλα στο κύμα , είναι και αντισεισμική .yel..yel.
 
Τρελός είσαι;;;;Να πληρώνω μετά φόρους και παπαριές;;;;;.sarcastic..sarcastic.

Καλύτερα η σκηνούλα μου.Την στήνω όπου γουστάρω , δίπλα στο κύμα , είναι και αντισεισμική .yel..yel.

Πάρτο ρε φίλε σε παρακαλώ .....sarcastic.
 
  • Like
Reactions: DrV
Status
Not open for further replies.
Back
Top