Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδί έκανες, κοντεύεις τα σαράντα και ακόμ η πουστάκι παρέμεινες...Χρήστο αυτές είναι οι απολαύσεις της ζωής....yelling.
 
Καλημερα σε ολους κ ιδιαιτερα στο Χουνταλα το λαγωνικο... .xm. Φιλαρακι κανεις και διωξη η μετα τον παρατας???.yell at.
 
Εγώ είμαι μεθυσμένος ρε μλκ;;; Τα ανακάτεψες και ζαλίστηκες μου φαίνεται... 20/06 - 20/08 = 2 μήνες...Τι δεν καταλαβαίνεις;;;
post: 20919 said:
ζουμερη την τρως?.sarcastic.
Παιδί έκανες, κοντεύεις τα σαράντα και ακόμ η πουστάκι παρέμεινες...Χρήστο αυτές είναι οι απολαύσεις της ζωής....yelling.
Το ψήσιμο θα γίνει σε ψησταριά η κάπου πιο χαλαρά ;....love.
Καλημερα σε ολους κ ιδιαιτερα στο Χουνταλα το λαγωνικο... .xm. Φιλαρακι κανεις και διωξη η μετα τον παρατας???.yell at.

Ρε είστε απίστευτοι λέμε....ο καθένας με την τρέλα του.crying smile..crying smile.
 
Τώρα αν πω καλημέρα επειδή τώρα ξύπνησα θα φάω παντόφλα, για αυτό λέω καλησπέρα. Δεν άφησα μαγαζί για μαγαζί χθες τα χάλασα όλα τα λεφτά γιατί φοβήθηκα μην χαθούν από την τράπεζα. .sarcastic.


Ετοιμάζομαι σιγά σιγά για μεσημεριανό μπάνιο.:)
 
Καλησπέρα αλάνια! Να έχετε ένα όμορφο Σαββατόβραδο! Για εμένα σήμερα θα είναι ένα σημείο στροφής για την ζωή μου! :D
 
Να προσέχεις μην τρακάρεις στο νερό με τα .........επιπλέοντα του Παγασητικού .sarcastic.

Δημήτρη τα μόνο επιπλέοντα που τρακάρω είναι τουρλωτά κωλαράκια και βυζάκια στην θάλασσα. .yelling.
Σπάνια πάω για μπάνιο στον Παγασητικό, είναι πολύ βρώμικα.
Είναι προτιμότερο να κάψω 40 ευρώ βενζίνη πήγαινε έλα και 2,5 ώρες δρόμο πήγαινε έλα και να πάω στο Πήλιο από την μεριά του αιγαίου (πχ Μυλοπόταμο) όπως πήγα σήμερα.
 
  • Like
Reactions: DrV
Χορευτό, Παπανερό, Μυλοπόταμος τι ωραια μέρη... για χρονια πήγαινα Μακρυράχη Κώτσο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top