Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα, έχω χαθεί και εγώ λίγο αυτές τις μέρες τρέχω από μπάνιο σε μπάνιο και από καφέ σε καφέ. :)
 
ίσαστε γουρλήδες, χαλάλι και η αγρυπνία το πέρασα το μάθημα.exciting. (μας λέει εκείνη τη στιγμή αν περνάμε ή κοβόμαστε και αργότερα βγίνει ο βαθμός)....llk.)

Συγχαρητήρια ρε παιχτούρα! .well done. .bravo.

Έχουμε ένα άλλο κομπλέξα, που αυτός είναι όντως Οικολόγος Πράσινος (έχει αφίσες αυτών στο γραφείο του), και μόλις μπεις στο γραφείο του μυρίζει ντουμάνι από τη βαριά μυρωδιά του καπνού της πίπας που καπνίζει... (ποιος ξέρει τι καλό θα βάζει μέσα....llk.)
Αυτός με έκοψε στο 2ο εξάμηνο σε ένα μάθημα (άδικα κατ' εμέ, μόνο το 30% του έτους πέρασε και αυτοί πέρασαν με 5-6), δεν πήγα να ρωτήσω τι και πως σε αυτές τις περιπτώσεις καλύτερα να μη σε σταμπάρει πιστεύω γτ μετά μπορεί να σε κόβει και συνέχεια...

Παίξτο ευαισθητούλης... .sarcastic.
 
  • Like
Reactions: DrV
Τι κωλημα είναι αυτό με τις 3:30? Ραντεβού έχετε ; Οι λουτσοι ρε φίλε είναι λαχείο πότε θα μπουκαρουν στο λιμάνι . Εννοείται ότι αν πας στις 3:30 θα κάτσεις κ στο χαραμα, αν γίνει κάτι, τότε θα γίνει.
 
Είσαστε γουρλήδες, χαλάλι και η αγρυπνία το πέρασα το μάθημα.exciting. (μας λέει εκείνη τη στιγμή αν περνάμε ή κοβόμαστε και αργότερα βγίνει ο βαθμός)
Έχουμε ένα άλλο κομπλέξα, που αυτός είναι όντως Οικολόγος Πράσινος (έχει αφίσες αυτών στο γραφείο του), και μόλις μπεις στο γραφείο του μυρίζει ντουμάνι από τη βαριά μυρωδιά του καπνού της πίπας που καπνίζει... (ποιος ξέρει τι καλό θα βάζει μέσα....llk.)
Αυτός με έκοψε στο 2ο εξάμηνο σε ένα μάθημα (άδικα κατ' εμέ, μόνο το 30% του έτους πέρασε και αυτοί πέρασαν με 5-6), δεν πήγα να ρωτήσω τι και πως σε αυτές τις περιπτώσεις καλύτερα να μη σε σταμπάρει πιστεύω γτ μετά μπορεί να σε κόβει και συνέχεια...
Μπραβο ρε Βασιλη εισαι δυναμη .well done.
Η μυρωδια της πιπας ειναι
η το χθεσινοβραδινο στιφαδο που ισως κοπανισε ? .xm..yel.
 
  • Like
Reactions: DrV
Εγω ρε φιλαρακι 3.30 εχω ραντεβου σε πειραζει κ αυτο??? .hit..yelling. Περιεργε, ε περιεργε... .yelling..yelling.
Θελω κανενα καλο ψαρι κ μονο νυχτα προκειται να το παρω οσο καλοκαιριαζει...
 
καλησπερα τι φωναζετε ωρεεεεε.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
10429826_10205974977107083_1848987103827921649_n.jpg
 
Είσαστε γουρλήδες, χαλάλι και η αγρυπνία το πέρασα το μάθημα.exciting. (μας λέει εκείνη τη στιγμή αν περνάμε ή κοβόμαστε και αργότερα βγίνει ο βαθμός)
Έχουμε ένα άλλο κομπλέξα, που αυτός είναι όντως Οικολόγος Πράσινος (έχει αφίσες αυτών στο γραφείο του), και μόλις μπεις στο γραφείο του μυρίζει ντουμάνι από τη βαριά μυρωδιά του καπνού της πίπας που καπνίζει... (ποιος ξέρει τι καλό θα βάζει μέσα....llk.)
Αυτός με έκοψε στο 2ο εξάμηνο σε ένα μάθημα (άδικα κατ' εμέ, μόνο το 30% του έτους πέρασε και αυτοί πέρασαν με 5-6), δεν πήγα να ρωτήσω τι και πως σε αυτές τις περιπτώσεις καλύτερα να μη σε σταμπάρει πιστεύω γτ μετά μπορεί να σε κόβει και συνέχεια...
Σωστός εισαι.
μιλα με τον Μακη κ την επομενη φορα παρτου ενα μαρουλι του χλε χλε.
και γραψε με πρασινο στυλο.
μπορει να ανοιξουν τα ματια του.
 
Ευχαριστώ φιλαράκια.
Καλα που έχουμε ,έστω και με τα προβλήματά του ένα σπίτι στο χωριό και φεύγουμε από το τρελάδικο.
Θα μείνω όλο τον Ιούλιο πάνω και όταν επιστρέψουμε ,η γυναίκα μου με τον μικρό θα φύγει για Αλεξανδρούπολη και εγώ εργένης ..
..goodboy.
 
Καλημερα λεβεντες.
καλα να περασετε Δημητρη.
σαυτο μ την γυμνη ποδηλασια δεν εχει αδικο ο Αρης.
πεστου να βγαλει κ την σελλα.
θα ναι πιο κοντα στην φυση του.sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top