Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα σε ολους τους φίλους..υπομονή τι άλλο μπορούμε να κάνουμε.. Θα δείξει.κ.Δημητρη καλα να περάσεις!!!και καλο δρόμο να έχεις!!
 
Ξέχασε το Χρήστο

Καλημέρα!!!!!
Ακριβως αυτο με χαλαει στον Ελληνα ρε Διονυση.
που δεν μπορει να ενωθει παρα μονο για λιγο κ μετα χαλάει ότι κτιζει.
παρε την ιστορια.
Πολεμος με Πέρσες. ?
πολεμος με τουρκους?
φυσικες καταστροφες?
Πολεμος με γερμανους?
παντα ενωνομασταν κ τα στελναμε ολα στο δ........
παντα μα παντα μετα ειχαμε εμφυλιους.....ζηλιες...δυχονοιες......ακομα κ αδερφια ...σκοτωθηκαν μεταξυ τους.
εδω ποδόσφαιρο βλεπουν κ πραγματικα βγαζουν μαχαιρια.

Τι σκατα φαρα ειμαστε κ δεν βλέπουμε κ λιγο ιστορια.
οι πιο αχρηστοι λαοι κ ιστορικα χωρις υποσταση μαθαιναν παντα σπο τα λσθη τους.
Εμεις....παντα να βγαλουμε τα ματια του διπλα μας....να τον κρινουμε...να τον ξεγελασουμε.....κ αυτο δεν μας αφησε ποτε να δουμε μπροστα....να ανοιξουμε τα δικσ μας ματια......
αν μεναμε ενωμενοι στους αιώνες φίλε. ........τιποτε κ κανενας δεν υα ταν πιο ικανοι απι εμας.
 
καλημέρα στους έτσι και στους γιουβέτσι..
καλημέρα Βιετνάμ....
ήτοι ... καλημέρα παίχται...

Δρόσισε λίγο σήμερα και απέφυγα την λήψη φαρμάκων... :P
 
Διονύση εγώ το πιστεύω ότι μπορούμε να ο λαός μπορεί να αποδειχτεί πιο ώριμος από τους πολιτικούς.
Ποιος λαός βρε Χρήστο;;;;;;

Αυτός που την ώρα η κυβέρνηση έδινε μάχη με τα λυκόρνια , γέμιζε τις πλατείες με βασικό σύνθημα """"υπογράψτε τα όλα αρκεί να μείνουμε στην Ευρώπη;;"""""
 
Αυτός που την ώρα η κυβέρνηση έδινε μάχη με τα λυκόρνια , γέμιζε τις πλατείες με βασικό σύνθημα """"υπογράψτε τα όλα αρκεί να μείνουμε στην Ευρώπη;;"""""
Ε καλά δεν γέμισε και η πλατεία Τιενανμεν .... :D
 
Καλημερίζω την παρέα.
Αναχωρώ σε μισή ώρα και λέω να πάρω μαζί μου μερικά χιλιάρικα που είχα κρατήσει για ενθύμιο.....sarcastic.
 
Ξέχασε το Χρήστο

Καλημέρα!!!!!
Εγώ λέω να μην το ξέχασει... Θα μας αναγκάσουν και οι συνθήκες. Όσο για το 15-20% να πάνε στον αγύριστο, αμα θελουνε να πανε στη Γερμανια να μεινουν και στην Ελβετια που εχουνε τα λεφτα τους... Εδώ θα μεινουν οσοι αγαπανε τον τοπο και θελουν να δουλεψουν για να προοδευσουμε ολοι μαζι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top