Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπετίζω όλα τα καλόπαιδα του φόρουμ.
Απο χθες ψάδνω να βρω το σπίτι που εχει χαθεί μέσα στο πράσινο και την υγρασία.Σαν να είμαι στον Αμαζόνιο.
Εσεις απο την Αθήνα φροντίστε να μην χαλάσουμε την καλή σχέση με τους νταβαντζήδες φίλους μας.
 
Καλησπετίζω όλα τα καλόπαιδα του φόρουμ.
Απο χθες ψάδνω να βρω το σπίτι που εχει χαθεί μέσα στο πράσινο και την υγρασία.Σαν να είμαι στον Αμαζόνιο.
Εσεις απο την Αθήνα φροντίστε να μην χαλάσουμε την καλή σχέση με τους νταβαντζήδες φίλους μας.
καλά ξεμπερδέματα :)
 
Έκατσα μέχρι τις 2:30 χθες βράδυ και είδα Βουλή.... είναι σοβαρό; .what.

Εγω δεν αντεξα μεχρι τις 2.30... Καπου στις 12 με ειχε πιασει η κοιλια μου απο τα γελια με αυτα που εβλεπα κ ακουγα... Μονο μια φραση μου ερχοταν συνεχεια στο μυαλο... " Πωωωω ρε πουστη μου, ποιοι μας αντιπροσωπευουν???" .buy buy..buy buy.

Γεια σας κυριοι, εκανα κατι δοκιμουλες στο σκοπευτηριο σημερα με ιδιογομωση... Αααααα, διαμαντακια... .well done. Αυτο το Buffer κανει δουλεια τελικα... ;)
 
Γεια σας κυριοι, εκανα κατι δοκιμουλες στο σκοπευτηριο σημερα με ιδιογομωση... Αααααα, διαμαντακια... .well done. Αυτο το Buffer κανει δουλεια τελικα... ;)
Αν δε δω φωτο δεν πιστευω τίποτα.
Το buffer είναι με αλεύρι ολικής αλεσης από μυλους Λουλη η μαλακό εισαγωγής;
 
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα. :)

Δεν πρέπει να πτοούμαστε παιδιά με ότι συμβαίνει. Το κεφάλι ψηλά και θα δούμε τι θα κάνουμε. Συνεχίστε τις ζωές σας κανονικά. Δεν λέω να κάνουμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα αλλά το να κλαίμε την μοίρα μας δεν βγάζει πουθενά.

Ορίστε μια φωτογραφία από σήμερα το πρωί στις 6, όπου στάθηκα για μίση ώρα γυρνώντας από παραλιακό μαγαζί για να χαζέψω με την κοπελιά τα όμορφα χρώματα τις ανατολής.

 
Καλησπερα σε ολα τα αρχοντοπουλα
Επιστροφη απο Αλεποχωρι απο πρωινη εξορμηση για μπανιο
Πληρης νεκρα απο κοσμο και στα μαγαζια βαραγανε μυγες
Για να δουμε που θα παει αυτη η κατασταση
Μεχρι τοτε πινω μια βεργινα .drunk.και περιμενω ποτε θα ψηθει το χοιρινο κοτσι στο φουρνο με πατατουλες
 
Μόλις τώρα ακουσα για το κλεισιμο των τραπεζών και εγώ ο μάλαξ έφυγα χωρίς λεφτά για τα Τζουμέρκα αφου μεθαύριο θα κατέβαινα στην Αρτα για να πληρωθώ .buy buy.
 
Μόλις τώρα ακουσα για το κλεισιμο των τραπεζών και εγώ ο μάλαξ έφυγα χωρίς λεφτά για τα Τζουμέρκα αφου μεθαύριο θα κατέβαινα στην Αρτα για να πληρωθώ .buy buy.


Zολώτα... είσαι μορφή ... το γνωρίζεις φανταζόμαι παππούλη...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top