Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τετάρτη κατεβαίνω φίλε...
Άντε με το καλό να κατέβεις στην οικογένεια σου. Τουλάχιστον αυτές τις μέρες αν δεν έχεις δουλειές στην σχολή βγες για καφεδάκι με τους φίλους σου να περάσετε όμορφα.
Εγώ θα κατέβω αυθημερόν την Κυριακή να ψηφίσω Καρδίτσα και μετά θα ξανανέβω βόλο μέχρι τέλος Ιουλίου γιατί πρέπει να τελειώσω την πτυχιακή μου.
 
  • Like
Reactions: DrV
Το περιμένω πως και πως φίλε να κατέβω, να ηρεμήσω λίγο... Πάνω από 1,5-2 μήνες μακριά από το σπίτι μου άμα κάνω δεν αντέχω, δεν το έχω συνηθίσει ακόμα
 
κατσικάκι με πατατούλες στο φούρνο
το κατσικάκι το βρήκα ξεχασμένο σ ένα καλάθι σ.μαρκετ πηγαίνοντας χθές για λίγο τυρί για τα μακαρόνια
.sarcastic.

Ό,τι φάμε. ό,τι πιούμε και ό,τι αρπάξει ο κ@λος μας! .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.

yes yes .well done..well done.
ζουλιάρη .yel.

Και επειδή είμαι ζηλιάρης, σήμερα έκανα ό,τι μπορούσα. .eat. ffff.beer. Ταλέμε μετά... .sleepy.

20150629_141400-1.jpg 20150629_141413-1.jpg 20150629_151053-1.jpg
 
Αν και έπρεπε να το γράψω στο θέμα με τα αστεία και τα ανέκδοτα: το Σάββατο μου λέει ένας φίλος μου, δηλαδή με αυτά που συμβαίνουν δεν θα πάμε Ibiza τέλος Ιουλίου όπως είχαμε κανονίσει;; .sarcastic.
 
Αν και έπρεπε να το γράψω στο θέμα με τα αστεία και τα ανέκδοτα: το Σάββατο μου λέει ένας φίλος μου, δηλαδή με αυτά που συμβαίνουν δεν θα πάμε Ibiza τέλος Ιουλίου όπως είχαμε κανονίσει;; .sarcastic.
έχει ένα εγκαταλειμμένο στην γειτονιά μου
πόρτες παράθυρα καθίσματα ζαντολάστιχα κομπλέ
αν θες το ξεσκονίζω λίγο κι ελάτε να μείνετε όσο θέλετε
hot sun1
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top