Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μην πειτε τιποτα..yelling..very happy.
ο τυπος εχει μεγαλη εμπειρια απο τα νιατα του κ θα χασετε οταν τεκμηριωσει την δική του γνωμη
παιδια δεν θελει τοσο μεγαλη φιλοσοφια.σημερα με τις πλαστικες ολα γινονται απο κωλο ζουμερο μεχρι κανονιοφορες φρεγατες αρκει να διαλεξετε τι θελετε.λιγες ειναι σημερα οι γυναικες που τα προσοντα τους ειναι φυσικα
 
Αν κάποιος προς τα νότια από την παρέα βρει μια πορτοκαλί θαλάσσια κουλούρα να μου πει....sarcastic.
Εχθές οι κόρες μου μαζί με τις ξαδέρφες τους πήγαν στην θάλασσα λίγο πριν από εμένα και την γυναίκα μου. Καθώς φτάναμε στην παραλία έρχεται κλαίγοντας οι μεγάλη μας κόρη και μας λέει ότι πήρε ο αέρας (δυνατός βοριάς) μέσα στην θάλασσα, την κουλούρα μας. Της είπα δεν πειράζει και να μην κλαίει και να μην στεναχωριέται.
Το κλάμα ασταμάτητο. Κάποια στιγμή είπα στις κόρες μου ότι χάνοντας την κουλούρα το πιο πιθανό είναι να έκαναν κάτι καλό. Τις είπα ότι η κουλούρα μπορεί να σώσει κάποιους από τους πρόσφυγες που δείχνουν στις ειδήσεις να πνίγονται. Από εκείνη τη στιγμή σταμάτησε το κλάμα και άρχισαν να πλάθουν σενάρια για το πως μπορεί να σώθηκαν κάποιοι συνάνθρωποί μας.
Το αναφέρω το γεγονός γιατί ένοιωσα πολύ όμορφα βλέποντας τα παιδιά να αισθάνονται ότι έχουν βοηθήσει συνανθρώπους τους έστω και με τη φαντασία τους...
 
παιδια δεν θελει τοσο μεγαλη φιλοσοφια.σημερα με τις πλαστικες ολα γινονται απο κωλο ζουμερο μεχρι κανονιοφορες φρεγατες αρκει να διαλεξετε τι θελετε.λιγες ειναι σημερα οι γυναικες που τα προσοντα τους ειναι φυσικα

Μην το λες, μην το λες .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top