Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λοιπόν για να μη χαλάμε το τόπικ των Berettακηδων...
Βυζια ή κώλο;; Ιδού το δίλημμα...
Εγώ προσωπικά κώλο .sarcastic. γιατί ως γνωστόν όσο αξίζει ένας κώλος δεν αξίζει ο κόσμος όλος.big smile.
Αν μ αρέσει πολύ η κοπέλα στο πρόσωπο και από πίσω, το στήθος δεν με νοιάζει είναι η αλήθεια....my man.
.banana..banana..ban..ban..smashfrak.
 
Βασιλη όπως είδες συμφωνώ..Αρκεί να μην είναι και "πλάκα"ομως..φλατ τελείως..Γιατί δυστυχώς υπάρχουν και αυτές..Όπως και να το κάνουμε τα βυζια είναι σύμβολο θηλυκότητας κακά τα ψέματα..;) ΥΓ ξέχασα κάτι άλλο που κοιτάω είναι τα μαλλια..Εχω μια αδυναμία (και)εκεί..Τώρα θα μου πείτε και τι να τα κανεις τα μαλλιά?Έλα ομως που τραβάνε το βλέμμα μου..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DrV
Ανοίγετε δυσκολα θέματα τα οποια θελουν μεγαλη συζήτηση.
Παρακαλώ να καταθεσετε και να τεκμηριωσετε τις αποψεις σας.
 
  • Like
Reactions: DrV
Πολύ απλά ένας σωστός, ωραίος, καλοσχηματισμένος, ζουμερός κώλος βρίσκεται πιο δύσκολα από ένα ζευγάρι ευμεγέθη στήθη, άποψις μου.....goodboy..goodboy..goodboy..sarcastic. και στο πιάσιμο είναι πιο ωραίος.buy.:rolleyes:
 
Λοιπόν για να μη χαλάμε το τόπικ των Berettακηδων...
Βυζια ή κώλο;; Ιδού το δίλημμα...
Εγώ προσωπικά κώλο .sarcastic. γιατί ως γνωστόν όσο αξίζει ένας κώλος δεν αξίζει ο κόσμος όλος.big smile.
Αν μ αρέσει πολύ η κοπέλα στο πρόσωπο και από πίσω, το στήθος δεν με νοιάζει είναι η αλήθεια....my man.
.banana..banana..ban..ban..smashfrak.

Βασιλη όπως είδες συμφωνώ..Αρκεί να μην είναι και "πλάκα"ομως..φλατ τελείως..Γιατί δυστυχώς υπάρχουν και αυτές..Όπως και να το κάνουμε τα βυζια είναι σύμβολο θηλυκότητας κακά τα ψέματα..;) ΥΓ ξέχασα κάτι άλλο που κοιτάω είναι τα μαλλια..Εχω μια αδυναμία (και)εκεί..Τώρα θα μου πείτε και τι να τα κανεις τα μαλλιά?Έλα ομως που τραβάνε το βλέμμα μου..

Ανοίγετε δυσκολα θέματα τα οποια θελουν μεγαλη συζήτηση.
Παρακαλώ να καταθεσετε και να τεκμηριωσετε τις αποψεις σας.

Μην πειτε τιποτα..yelling..very happy.
ο τυπος εχει μεγαλη εμπειρια απο τα νιατα του κ θα χασετε οταν τεκμηριωσει την δική του γνωμη

Είμαι στην παραλία αυτή την στιγμή και μελετάω επί του θέματος. Θα σάς γράψω το βράδυ ως σπεσιαλιστας του είδους..sarcastic.
 
Γιατρε, μεγαλωνοντας θα δεις οτι οι προτιμησεις αλλαζουν αναλογα με τη συνηθεια... Οπως θα θες κ το ξανθο οταν θα περασεις ενα μεγαλο διαστημα με μελαχρινες ( το κοκκινο δεν το αναφερω ειναι παντα ευπροσδεκτο .my man. ) ετσι θα εναλασσεις κ τις επιλογες σου αναμεσσα σε Boobs και ass... ;)
Εμπιστευσου με, θα με θυμηθεις... .well done.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top